Kilpailuinfo

KILPAILU AIKATAULU

- LAUANTAIN AIKATAULU  PÄIVITYS 08:00, kello 17:25 jälkeen alkavia lajeja muutettu!

>> hyppylajien korotukset
 

Lauantai          
16.6.2018       Calling Kentälle
Aloitus       auki  
8:45 M17 110m aj alkuerät 8:15 8:35
9:00 P10 Kuula fin Paikka 1 8:00 8:20
9:00 T10 Keihäs fin   8:00 8:20
9:00 P15 Korkeus fin Paikka 1 8:00 8:20
9:00 T15 3-loikka fin   8:10 8:30
9:00 T9 Pituus fin Paikka 4 8:10 8:30
9:00 N17 100m aj alkuerät 8:30 8:50
9:10 T11 Pituus fin Paikka 3 8:10 8:30
9:30 T12 60m aj alkuerät 9:00 9:20
9:30 T14 Pituus fin Paikka 2 8:40 9:00
10:00 P12 60m aj alkuerät 9:30 9:50
10:00 N17 Kiekko fin Ulkohäkki 9:00 9:20
10:00 T12 Korkeus fin Paikka 2 9:10 9:30
10:15 P13 60m aj alkuerät 9:45 10:05
10:30 T13 60m aj alkuerät 10:05 10:25
11:05 T15 80m aj alkuerät 10:30 10:55
11:00 T11 Keihäs fin   10:00 10:20
11:00 P10 Pituus fin Paikka 4 10:10 10:30
11:10 T10 Pituus fin Paikka 3 10:10 10:30
11:20 T14 80m aj alkuerät 10:50 11:10
11:55 P15 100m aj finaali 11:25 11:45
12:00 T15 Kuula fin Paikka 1 11:00 11:20
12:00 P15 Kiekko fin Ulkohäkki 11:00 11:20
12:00 P13 Pituus fin Paikka 2 11:10 11:30
12:05 T13 Korkeus fin Paikka 1 11:05 11:25
12:10 P14 100m aj finaali 11:40 12:00
12:35 P11 60m    alkuerät 12:00 12:25
12:55 P10 60m    alkuerät 12:25 12:45
13:00 P9 Pituus fin Paikka 3 12:10 12:30
13:15 T11 60m    alkuerät 12:45 13:05
13:20 T14 Keihäs fin   12:25 12:40
13:25 T9 Kuula fin Paikka 2 12:25 12:45
13:25 P14 Pituus fin Paikka 1 12:35 12:55
13:45 T10 60m    alkuerät 13:15 13:35
14:00 T15 Korkeus fin Paikka 2 13:10 13:30
14:25 P9 40m alkuerät 13:50 14:15
14:35 P12 Kiekko fin Ulkohäkki 13:35 13:55
14:45 T9 40m alkuerät 14:10 14:35
15:00 T10  Kuula fin Paikka 1 14:00 14:20
15:00 T13 Pituus fin Paikka 2 14:10 14:30
15:00 P11 Pituus fin Paikka 3 14:10 14:30
15:15 P12 1000m  finaali 14:15 14:35
15:25 T12 1000m  finaali 14:55 15:15
15:40 T13 1000m  finaali 15:10 15:30
15:45 T11 Korkeus fin Paikka 1 14:45 15:15
15:55 P13 1000m  finaali 15:25 15:45
16:05 T15 800m finaali 15:35 15:55
16:15 P13 Kuula fin Paikka 2 15:15 15:35
16:15 P11 Keihäs fin   15:15 15:35
16:20 T14 800m finaali 15:50 16:10
16:25 N17 3-loikka fin Paikka 1 15:35 15:55
16:35 P15 800m finaali 16:05 16:25
16:45 P14 800m finaali 16:15 16:35
17:00 P12 Pituus fin Paikka 3 16:10 16:30
17:10 P15 3-loikka fin Paikka 2 16:20 16:40
17:15 M17 Kiekko fin Ulkohäkki 16:15 16:35
17:20 P9 40m A+B finaali 16:50 17:10
17:30 T9 40m A+B finaali 17:00 17:20
17:35 N17 Korkeus fin Paikka 2 16:35 16:55
17:40 T10 60m A+B finaali 17:10 17:30
17:50 T11 60m A+B finaali 17:20 17:40
18:00 P11 60m A+B finaali 17:30 17:50
18:00 P9 Kuula fin Paikka 1 17:00 17:20
18:10 P10 60m A+B finaali 17:40 18:00
18:25 N17 100m aj finaali 18:00 18:15
18:30 M17 110m aj finaali 18:05 18:20
18:40 P12 60m aj finaali 17:55 18:30
18:45 T12 60m aj finaali 18:00 18:40
18:30 P14 Keihäs fin   17:30 17:50
18:50 P13 60m aj finaali 18:05 18:45
18:55 T13 60m aj finaali 18:10 18:50
18:45 M17 3-loikka fin Paikka 1 17:55 18:15
18:50 T12 Pituus fin paikka 3 17:30 18:10
19:05 T14 80m aj finaali 18:20 18:55
19:10 T15 80m aj finaali 18:25 19:10
19:20 N17 200m finaali 18:40 19:10
19:50 M17 200m finaali 19:10 19:20
           

SUNNUNTAI 17.6.2018 YAG KÄVELYT

KELLO 10:00 Tytöt 9, 10, 11   1000m kävely
                        Pojat 9, 10, 11  1000m kävely

KELLO 10:25 Tytöt 12, 13       2000m kävely
                        Pojat 12, 13      2000m kävely

KELLO 10:55  Tytöt 14, 15      3000m kävely
                         Pojat 14, 15     3000m kävely

                        

Kilpailun johtaja: Harri Lammi, harri@misport.fi
Pääsihteeri: Anders Wikholm, anders@kluuvinkiinteistot.fi 
 

Leppävaaran Urheilupuisto

Osoite: Veräjäpellonkatu 17, 02650 Espoo

Kisakanslia sijaitsee Leppävaaran stadionilla 

Aukioloajat:
ke 13.6.  17:00 - 20:00
to 14.6.     9:00 - 20:00
pe 15.6.    8:00 - 21:30
la 16.6.     7:30 - 20:30
su 17.6.    8:30 - 12:00
 

Kisapaketin nouto kisatoimistosta EI OLE virallinen kilpailuosallistumisen varmistus.
Luethan nämä ohjeet tarkasti.

  • Varaa aikaa kisapaikalle saapumiseen ja osanoton varmistukseen 

JUOKSULAJIT:
Juoksujen varmistukset tulee tehdään 90 minuuttia ennen lajin alkua katsomorakennuksen ulkoseinällä olevaan listaan

Juoksulajien/kävelyiden yksilökilpailuissa 

  • kävelylajin varmistusaika on poikkeuksellisesti 60 minuuttia
  • juoksulajien varmistus tehdään kilpailukentällä keskeisellä paikalla olevaan "VARMISTUS" -listaan kirjaamalla ”OK” juoksijan kohdalle
  • osanoton peruutus/poisjäänti tehdään samaan listaan vetämällä yli juoksijan nimi

KENTTÄLAJIT
Kenttälajeissa
varmistukset tehdään kokoontumispaikalla kokoontumisaikataulun mukaisesti.

  • jos olet toisessa lajissa kiinni ja et pääse kokoontumiseen/callingiin, tapahtuu varmistus kenttälajin suorituspaikalla

KAIKKI LAJIT
Lajeissa, joissa on alkukarsinnat erikseen

  • ei finaaleihin tarvitse varmistaa osanottoa erikseen
  • Huomioithan, että ilmoittamattomista finaalin poisjäämisistä tullaan kilpailija sulkemaan pois tulevista lajeista!

Viestijuoksuissa on varmistettava osanotto kisatoimistoon kirjallisesti juoksujärjestyksineen viimeistään 90 minuuttia ennen kunkin lajin alkua

Mikäli urheilijalla on omia kilpailuvälineitä, niiden tarkistus on suoritettava viimeistään 60 minuuttia ennen lajin alkua.

Kilpailunumero

  • Annetaan osallistujakuoren mukana Stadionin kilpailukansliasta
  • Kilpailunumeroita ei tarvitse palauttaa kisan jälkeen
  • Kilpailunumerossa tulee näkyä siihen painetut mainokset ja se tulee kiinnittää etupuolelle (paitsi seiväshypyssä ja 13-sarjan moukarissa).

Viestijoukkueiden numerot jaetaan varmistuksen yhteydessä kisatoimistosta.

  • Joukkueenjohtajan tai tukihenkilön tulee varmistaa juoksijat juoksujärjestyksineen kirjallisesti viimeistään 90 minuuttia ennen kunkin lajin alkua
  • Viesteissä jokaisella juoksijalla on oma rintanumero
  • VIESTIJOUKKUEEN ANKKURILLE ANNETAAN NUMERO, JOSSA ON KELTAINEN POHJA!!

ERÄJAOT
Eräjaot tehdään juoksulajeissa tilastojen perusteella 

  • juoksuissa urheilijoiden SB (season best / kauden parhaat) tulokset ladataan urheilijarekisteristä ja päivitetään kilpailuviikolla
  • emme valitettavasti pysty vastaanottamaan sähköpostilla tulleita hallikauden tai viime kauden tuloksia
  • 15-17-sarjoissa 300m ja tätä pidemmillä matkoilla pyrimme tekemään eräjaot urheilijoiden ennätysten perusteella urheilijaystävällisesti
  • pikajuoksuissa erävoitoilla ei ole merkitystä jatkoon pääsyn kanssa, koska ajat ratkaisevat finaaleihin selviytymiseen
  • eräjaot ilmoitetaan ennakkoon varmistusajan päätyttyä live-tulospalvelussa sekä ilmoitustaululla

Kenttälajien karsintaryhmät jaetaan tasaisesti kahteen ryhmään.

HYPPYLAJIEN KOROTUKSET

Verryttely tapahtuu Stadionin ulkopuolella. Sisäkentällä verryttely ja lämmittelyheitot ovat ehdottomasti kielletty.

CALL ROOM AIKATAULU LAUANTAI 16.6. - päivitetty klo 08:00, kello 17:25 jälkeen alkaviin lajeihin muutoksia!!

Kaikissa lajeissa mennään kilpailualueelle kootusti kokoontumispaikan, Call Room’in kautta. Jos urheilijalla on kaksi lajia päällekkäin tai edellinen laji ei pääty ennen Calling-aikaa, voi hän siirtyä toiselle lajipaikalle ilmoittamalla asiasta aiemmassa Callingissa, jos mahdollista, ja menemällä suoraan seuraavan lajin suorituspaikalle.

Calling auki = Call Room'iin saa tulla ilmoittautumaan
Kentälle = Ryhmä lähtee kentälle, joten tähän mennessä on oltava paikalla tai ei pääse kisaamaan (ellei ole päällekäiset lajit, kts. yllä)

  • Muista tehdä osanoton varmistus juoksulajeihin ilmoitetun käytännön mukaisesti
  • Osallistujakuoren nouto ei ole osanoton varmistu

 

Lauantai          
16.6.2018       Calling Kentälle
Aloitus       auki  
8:45 M17 110m aj alkuerät 8:15 8:35
9:00 P10 Kuula fin Paikka 1 8:00 8:20
9:00 T10 Keihäs fin   8:00 8:20
9:00 P15 Korkeus fin Paikka 1 8:00 8:20
9:00 T15 3-loikka fin   8:10 8:30
9:00 T9 Pituus fin Paikka 4 8:10 8:30
9:00 N17 100m aj alkuerät 8:30 8:50
9:10 T11 Pituus fin Paikka 3 8:10 8:30
9:30 T12 60m aj alkuerät 9:00 9:20
9:30 T14 Pituus fin Paikka 2 8:40 9:00
10:00 P12 60m aj alkuerät 9:30 9:50
10:00 N17 Kiekko fin Ulkohäkki 9:00 9:20
10:00 T12 Korkeus fin Paikka 2 9:10 9:30
10:15 P13 60m aj alkuerät 9:45 10:05
10:30 T13 60m aj alkuerät 10:05 10:25
11:05 T15 80m aj alkuerät 10:30 10:55
11:00 T11 Keihäs fin   10:00 10:20
11:00 P10 Pituus fin Paikka 4 10:10 10:30
11:10 T10 Pituus fin Paikka 3 10:10 10:30
11:20 T14 80m aj alkuerät 10:50 11:10
11:55 P15 100m aj finaali 11:25 11:45
12:00 T15 Kuula fin Paikka 1 11:00 11:20
12:00 P15 Kiekko fin Ulkohäkki 11:00 11:20
12:00 P13 Pituus fin Paikka 2 11:10 11:30
12:05 T13 Korkeus fin Paikka 1 11:05 11:25
12:10 P14 100m aj finaali 11:40 12:00
12:35 P11 60m    alkuerät 12:00 12:25
12:55 P10 60m    alkuerät 12:25 12:45
13:00 P9 Pituus fin Paikka 3 12:10 12:30
13:15 T11 60m    alkuerät 12:45 13:05
13:20 T14 Keihäs fin   12:25 12:40
13:25 T9 Kuula fin Paikka 2 12:25 12:45
13:25 P14 Pituus fin Paikka 1 12:35 12:55
13:45 T10 60m    alkuerät 13:15 13:35
14:00 T15 Korkeus fin Paikka 2 13:10 13:30
14:25 P9 40m alkuerät 13:50 14:15
14:35 P12 Kiekko fin Ulkohäkki 13:35 13:55
14:45 T9 40m alkuerät 14:10 14:35
15:00 T10  Kuula fin Paikka 1 14:00 14:20
15:00 T13 Pituus fin Paikka 2 14:10 14:30
15:00 P11 Pituus fin Paikka 3 14:10 14:30
15:15 P12 1000m  finaali 14:15 14:35
15:25 T12 1000m  finaali 14:55 15:15
15:40 T13 1000m  finaali 15:10 15:30
15:45 T11 Korkeus fin Paikka 1 14:45 15:15
15:55 P13 1000m  finaali 15:25 15:45
16:05 T15 800m finaali 15:35 15:55
16:15 P13 Kuula fin Paikka 2 15:15 15:35
16:15 P11 Keihäs fin   15:15 15:35
16:20 T14 800m finaali 15:50 16:10
16:25 N17 3-loikka fin Paikka 1 15:35 15:55
16:35 P15 800m finaali 16:05 16:25
16:45 P14 800m finaali 16:15 16:35
17:00 P12 Pituus fin Paikka 3 16:10 16:30
17:10 P15 3-loikka fin Paikka 2 16:20 16:40
17:15 M17 Kiekko fin Ulkohäkki 16:15 16:35
17:20 P9 40m A+B finaali 16:50 17:10
17:30 T9 40m A+B finaali 17:00 17:20
17:35 N17 Korkeus fin Paikka 2 16:35 16:55
17:40 T10 60m A+B finaali 17:10 17:30
17:50 T11 60m A+B finaali 17:20 17:40
18:00 P11 60m A+B finaali 17:30 17:50
18:00 P9 Kuula fin Paikka 1 17:00 17:20
18:10 P10 60m A+B finaali 17:40 18:00
18:25 N17 100m aj finaali 18:00 18:15
18:30 M17 110m aj finaali 18:05 18:20
18:40 P12 60m aj finaali 17:55 18:30
18:45 T12 60m aj finaali 18:00 18:40
18:30 P14 Keihäs fin   17:30 17:50
18:50 P13 60m aj finaali 18:05 18:45
18:55 T13 60m aj finaali 18:10 18:50
18:45 M17 3-loikka fin Paikka 1 17:55 18:15
18:50 T12 Pituus fin paikka 3 17:30 18:10
19:05 T14 80m aj finaali 18:20 18:55
19:10 T15 80m aj finaali 18:25 19:10
19:20 N17 200m finaali 18:40 19:10
19:50 M17 200m finaali 19:10 19:20
           

Pikajuoksuissa selviytyy alkueristä kahdeksan (8) nopeinta ajan juossutta urheilijaa A-finaaliin ja 8 seuraavaa B-finaaliin. 9-13 vuotiaiden sarjoissa, jos A-finaalissa on ennakkoon ilmoitettuja poisjääntejä, täytetään A-ja B-erä aikojen perusteella. Ao. juoksun käynnistyessä poisjäänneistä johtuvia täyttöjä ei enää tehdä. 14 - 17 vuotiaiden sarjoissa A-tai B-finaaleja ei täytetä poisjääntien osalta.
HUOM: A- ja B-finaalit ovat kaksi erillistä juoksua, tuloksia ei yhdistetä eikä palkintoja jaeta yhdistettyjen tulosten perusteella. Vain A-finaalissa on palkintojenjako.

Niissä juoksu- ja kävelylajeissa joissa on suora finaali ratkaisee ajat paremmuusjärjestyksen.

Niissä kenttälajeissa, joissa suoritetaan erillinen karsinta, selviytyy 12 parasta tuloksen tehnyttä urheilijaa loppukilpailuun. Karsinnassa on kolme kierrosta. Erillisissä loppukilpailuissa kaikilla finalisteilla on ensin kolme kierrosta, joista kahdeksan (8) parasta jatkavat kolmelle viimeiselle kierrokselle käännetyssä suoritusjärjestyksessä.

Mikäli kenttälaji suoritetaan suoraan finaalina, on ensin kaikilla kolme kierrosta, joiden tuloksen perustella kahdeksan (8) parasta jatkavat kolmelle viimeiselle kierrokselle. Tällöin joukkuetulokset määräytyvät kolmen ensimmäisen kierroksen perusteella.

Henkilökohtaisissa kilpailuissa palkitaan kuusi parasta (kts. Palkintojen jako)
 

Kenttälajeissa karsinnan perusteella lasketaan 9-12-vuotiaiden sarjoissa joukkuekilpailut (kaksi urheilijaa/seura), joista kolme parasta joukkuetta palkitaan. Joukkuekilpailu lasketaan kolmen karsintakierroksen tulosten perusteella. Joukkuetta ei tarvitse ilmoittaa etukäteen. Seuran kahden parhaan tulos ratkaisee sijoituksen.

Suulliset protestit tulee tehdä heti lajipaikalla ja ne käsittelee lajijohtaja ensi tilassa lajin aikana. Kirjalliset protestit tulee jättää 30 minuutin kuluessa lajin päättymisestä/virallisten tulosten julkistamisesta kisakansliaan. Kirjallisen protestin käsittelymaksu on 50 € (eur) ja sitä ei palauteta, jos protesti ei johda jatkotoimiin.
 

VIESTIT:  Viesteissä palkitaan kolme parasta joukkuetta joka matkalla.

T/P 9 - 12 HENKILÖKOHTAISET LAJIT: Palkitaan kuusi parasta jokaisessa henkilökohtaisessa lajissa

  • T/P9-12 kenttälajien joukkuekisoissa palkitaan kolme parasta joukkuetta mitalein.

T/P 13 - 17 HENKILÖKOHTAISET LAJIT: Palkitaan kolme parasta jokaisessa henkilökohtaisessa lajissa.

PALKINTOJEN JAON PAIKKA JA AIKATAULU:

  • Kaikki palkinnot jaetaan Kisatorilla mahdollisimman nopeasti tulosten valmistumisten jälkeen. Olethan valppaana! (*Päivitetty 12.6.)
  • Löydät kokoontumispaikan Kisatorilta

ILMOITTAUTUNEET YKSILÖURHEILIJAT OVAT NYT PÄIVITETTY ALLE: JOS LÖYDÄTTE LISTALLA PUUTTEITA, ILMOITA ASIASTA SÄHKÖPOSTITSE: harri@mi.fi - EI PUHELINILMOITUKSIA, KIITOS!!
Ilmoittautuneet löytyvät myös alla liitetiedostona.
 

M17 100 m      
       
50 Henrik Illman Borgå Akilles  
52 Sebastian Lundqvist Borgå Akilles  
53 Daniel Niva Borgå Akilles  
59 Toni Appelqvist Esbo IF  
122 Ibrahim El Mrabt Espoon Tapiot  
152 Max Koskinen Espoon Tapiot  
208 Evangelos Spartiotis Espoon Tapiot  
212 Iisakki Torppa Espoon Tapiot  
287 Matvei Telov Helsingfors IFK  
308 Chibunna Ezeabasirim Helsingin Kisa-Veikot  
329 Lassi Kaukonen Helsingin Kisa-Veikot  
386 Elmo Niemi Hyvinkään seudun Urheilijat  
410 Eino Vuori Hämeenlinnan Tarmo  
412 Alexander Björkgren IF Drott  
447 Taavi Leppänen Ikaalisten Urheilijat  
449 Roope Turunen Ikaalisten Urheilijat  
493 Arttu Ahola Jyväskylän Kenttäurheilijat  
496 Vilho Happonen Jyväskylän Kenttäurheilijat  
521 Dani Lirkki Jyväskylän Kenttäurheilijat  
530 Arttu Peltola Jyväskylän Kenttäurheilijat  
722 Roope Sarajärvi Kokkolan Veikot  
777 Karim Echahid Lahden Ahkera  
802 Eero Peltola Lahden Ahkera  
927 Lassi Saarela Länsi-Uudenmaan Urheilijat  
934 Juho Haapala Maskun Kataja  
1096 Aleksi Huotari Pohjan Koitto  
1116 Patrik Jakonen Porin Yleisurheilu  
1170 Bienvenu Boukono Rekolan Raikas  
1197 Matias Taavitsainen Ristiinan Urheilijat  
1213 Veikko Hirvonen Savonlinnan Riento  
1228 Niko Mutikainen Savonlinnan Riento  
1267 Joonatan Huila Säkylän Urheilijat  
1340 Julius Lehto Tampereen Urheilijat -38  
1342 Arttu Tuominen Tampereen Urheilijat -38  
1347 Tomas Jatsko Tapanilan Erä  
1371 Mathias Gustafsson Turun Urheiluliitto  
1399 Aatu Haimi Valkealan Kajo  
1400 Eemeli Keinänen Valkealan Kajo  
1406 Sakke Petäjäsaari Valkealan Kajo  
1424 Elias Junno Vantaan Salamat  
1476 Mauno Havukorpi Vihdin Viesti  
1478 Elis Kautonen Vihdin Viesti  
1479 Jaakko Matilainen Vihdin Viesti  
1543 Elias Lyytinen Sulkavan Urheilijat -41  
1544 Topias Laine Helsingin Kisa-Veikot  
       
M17 200 m      
       
50 Henrik Illman Borgå Akilles  
52 Sebastian Lundqvist Borgå Akilles  
53 Daniel Niva Borgå Akilles  
56 Isac Wedenberg Borgå Akilles  
152 Max Koskinen Espoon Tapiot  
208 Evangelos Spartiotis Espoon Tapiot  
212 Iisakki Torppa Espoon Tapiot  
241 Nico Mäenpää Gamlakarleby IF  
264 Lassi Hirvonen Helsingfors IFK  
281 Abdirahiim Salah Helsingfors IFK  
287 Matvei Telov Helsingfors IFK  
319 Juho Hirsto Helsingin Kisa-Veikot  
329 Lassi Kaukonen Helsingin Kisa-Veikot  
412 Alexander Björkgren IF Drott  
420 Oliver Enqvist IF Sibbo-Vargarna  
493 Arttu Ahola Jyväskylän Kenttäurheilijat  
496 Vilho Happonen Jyväskylän Kenttäurheilijat  
521 Dani Lirkki Jyväskylän Kenttäurheilijat  
686 Daniel Keane Keski-Uudenmaan Yleisurheilu  
722 Otto Turunen Kuivasjärven Aura  
802 Eero Peltola Lahden Ahkera  
934 Juho Haapala Maskun Kataja  
1116 Patrik Jakonen Porin Yleisurheilu  
1164 Nuutti Kokko Raision Kuula  
1213 Veikko Hirvonen Savonlinnan Riento  
1228 Niko Mutikainen Savonlinnan Riento  
1340 Julius Lehto Tampereen Urheilijat -38  
1342 Arttu Tuominen Tampereen Urheilijat -38  
1347 Tomas Jatsko Tapanilan Erä  
1400 Eemeli Keinänen Valkealan Kajo  
1476 Mauno Havukorpi Vihdin Viesti  
1478 Elis Kautonen Vihdin Viesti  
1479 Jaakko Matilainen Vihdin Viesti  
1480 Aaron Utulahti Vihdin Viesti  
1544 Topias Laine Helsingin Kisa-Veikot  
       
M17 800 m      
       
213 Roope Tuori Espoon Tapiot  
225 Iiro Virrankoski Espoon Tapiot  
241 Nico Mäenpää Gamlakarleby IF  
282 Akseli Salin Helsingfors IFK  
319 Juho Hirsto Helsingin Kisa-Veikot  
415 Robin Dahlström IF Raseborg  
490 Saku Miettinen Joutsenon Kullervo  
621 Niko Putkinen Karhulan Katajaiset  
645 Olli Harju Kenttäurheilijat -58  
646 Ville Harju Kenttäurheilijat -58  
659 Oskari Jacobsson Keravan Urheilijat  
758 Atte Ylipahkala Kuivasjärven Aura  
761 Roni Tirkkonen Kuopion Reipas  
769 Olli Ahlgren Kuusankosken Kisa  
773 Aaro Ojala Kuusankosken Kisa  
1135 Benjamin Björkell Porvoon Urheilijat  
1136 Carl Björkendahl Porvoon Urheilijat  
1144 Veikko Huuskonen Posion Pyrintö  
1172 Roope Niemi Rekolan Raikas  
1180 Jussi Alastalo Riihimäen Kisko  
1239 Frans Koivula Seinäjoen Seudun Urheilijat  
1410 Pyry Terä Valkealan Kajo  
1538 Lauri Paajanen Esbo If  
1543 Elias Lyytinen Sulkavan Urheilijat -41  
1560 Lauri Klinga Helsingin Kisa-Veikot  
1569 Okko Vuorikoski Lahden Ahkera  
       
M17 110 m aj      
       
122 Ibrahim El Mrabt Espoon Tapiot  
308 Chibunna Ezeabasirim Helsingin Kisa-Veikot  
412 Alexander Björkgren IF Drott  
493 Arttu Ahola Jyväskylän Kenttäurheilijat  
530 Arttu Peltola Jyväskylän Kenttäurheilijat  
531 Juuso Peltola Jyväskylän Kenttäurheilijat  
604 Eero Hirvinen Kankaanpään Seudun Leisku  
777 Karim Echahid Lahden Ahkera  
927 Lassi Saarela Länsi-Uudenmaan Urheilijat  
1342 Arttu Tuominen Tampereen Urheilijat -38  
1348 Tomi Laakso Tapanilan Erä  
       
M17 Korkeus      
       
59 Toni Appelqvist Esbo IF  
399 Joonas Koponen Hämeenlinnan Tarmo  
409 Joonatan Veijola Hämeenlinnan Tarmo  
456 Otso Mikkilä Imatran Urheilijat  
532 Kristian Peltola Jyväskylän Kenttäurheilijat  
927 Lassi Saarela Länsi-Uudenmaan Urheilijat  
1050 Juho Kahelin Oulun Pyrintö  
1272 Ville Tuki Tammelan Ryske  
1279 Ville Eikkula Tampereen Pyrintö  
1480 Aaron Utulahti Vihdin Viesti  
       
M17 Kolmiloikka      
       
52 Sebastian Lundqvist Borgå Akilles  
59 Toni Appelqvist Esbo IF  
530 Arttu Peltola Jyväskylän Kenttäurheilijat  
532 Kristian Peltola Jyväskylän Kenttäurheilijat  
605 Johannes Kiviranta Kankaanpään Seudun Leisku  
777 Karim Echahid Lahden Ahkera  
1157 Jimi Huuho Pyhäselän Urheilijat  
1200 Igor Andrejev SK Audentes  
1203 Jonatan Kinnunen Saarijärven Pullistus  
1212 Rasmus Hiltunen Savonlinnan Riento  
1371 Mathias Gustafsson Turun Urheiluliitto  
1397 Oliver Kärki Vaasan Vasama  
1413 Aapo Karvinen Vammalan seudun Voima  
1480 Aaron Utulahti Vihdin Viesti  
1559 Pyry Anttila Helsingin Kisa-Veikot  
       
M17 Kuula      
       
224 Aaro Viitala Espoon Tapiot  
464 Eero Virtanen Imatran Urheilijat  
605 Johannes Kiviranta Kankaanpään Seudun Leisku  
732 Joonas Karppinen Kuivasjärven Aura  
764 Juuso Vanhanen Kuopion Reipas  
1096 Aleksi Huotari Pohjan Koitto  
1174 Ilmari Pehkonen Rekolan Raikas  
1196 Joonas Pulkkinen Ristiinan Urheilijat  
1248 Tobias Söderholm Sjundeå IF  
1480 Aaron Utulahti Vihdin Viesti  
1500 Vesa Leveelahti Virtain Urheilijat  
1559 Pyry Anttila Helsingin Kisa-Veikot  
       
M17 Kiekko      
       
143 Kaius Kaleva Espoon Tapiot  
152 Max Koskinen Espoon Tapiot  
224 Aaro Viitala Espoon Tapiot  
450 Rami Kankaanpää Ilmajoen Kisailijat  
464 Eero Virtanen Imatran Urheilijat  
605 Johannes Kiviranta Kankaanpään Seudun Leisku  
732 Joonas Karppinen Kuivasjärven Aura  
764 Juuso Vanhanen Kuopion Reipas  
1174 Ilmari Pehkonen Rekolan Raikas  
1196 Joonas Pulkkinen Ristiinan Urheilijat  
1360 Antti Pränni Track and Field Espoo  
       
N17 100 m      
       
33 Johanna Erikson Audentes 2  
43 Liisbet Saar Audentes 2  
71 Ira Haltia Esbo IF  
77 Wilma Jungar Esbo IF  
79 Meri Järvensivu Esbo IF  
90 Siiri Metsälä Esbo IF  
105 Kaisla Torppa Esbo IF  
119 Olivia Chandras Espoon Tapiot  
128 Vilma Hakala Espoon Tapiot  
140 Silja Jaatinen Espoon Tapiot  
192 Merituuli Saarela Espoon Tapiot  
198 Jenny Sario Espoon Tapiot  
200 Jutta Seppänen Espoon Tapiot  
209 Rebekka Sukselainen Espoon Tapiot  
216 Veera Vaattovaara Espoon Tapiot  
220 Vappu Valtonen Espoon Tapiot  
278 Sandra Piippo-Pinho Helsingfors IFK  
280 Sofia Rantanen Helsingfors IFK  
285 Cecilia Sinervo Helsingfors IFK  
289 Batuhan Yildirim Helsingfors IFK  
301 Edith Berden Helsingin Kisa-Veikot  
321 Petra Häggqvist Helsingin Kisa-Veikot  
359 Sara Siltala Helsingin Kisa-Veikot  
442 Kiia Koivistoinen Iisalmen Visa  
453 Juulia Kokko Imatran Urheilijat  
473 Tuuli Kinnunen Joensuun Kataja  
497 Wilhelmiina Harju Jyväskylän Kenttäurheilijat  
514 Lilli Kärkkäinen Jyväskylän Kenttäurheilijat  
517 Vilma Lehtoranta Jyväskylän Kenttäurheilijat  
547 Ada Zitting Jyväskylän Kenttäurheilijat  
559 Evelin Kiis K TIPP  
636 Elli Myllymäki Kaustisen Pohjan-Veikot  
638 Petra Puutio Kaustisen Pohjan-Veikot  
690 Kerttu Latvala Keski-Uudenmaan Yleisurheilu  
718 Viivi Lapinoja Kokkolan Työväen Urheilijat  
733 Pihla Kinnunen Kuivasjärven Aura  
750 Venla Rutanen Kuivasjärven Aura  
754 Sonja Stång Kuivasjärven Aura  
759 Reeta-Mari Mäntyselkä Kuopion Reipas  
766 Jonna Voutilainen Kuopion Reipas  
770 Aada Jauhiainen Kuusankosken Kisa  
793 Hanna Lammassaari Lahden Ahkera  
822 Emilia Tapionlinna Lahden Ahkera  
838 Riina Heikkonen Lappeenrannan Urheilu-Miehet
860 Sani Rantalainen Lappeenrannan Urheilu-Miehet
863 Noora Tiainen Lappeenrannan Urheilu-Miehet
866 Essi Vehmaa Lappeenrannan Urheilu-Miehet
897 Pinja Kangas Limingan Niittomiehet  
901 Siiri Lithovius Limingan Niittomiehet  
903 Vilhelmiina Maaranto Limingan Niittomiehet  
924 Helmiina Raninen Länsi-Uudenmaan Urheilijat  
949 Jessica Kähärä Mikkelin Kilpa-Veikot  
963 Heljä Hänninen Naantalin Löyly  
993 Pritne Lember Noormarkun Nopsa  
1007 Erin Karjalahti Nurmijärven Yleisurheilu  
1030 Jessica Herlevi Orimattilan Jymy  
1056 Eeva Kilpeläinen Oulun Pyrintö  
1066 Enni Lehtomäki Oulun Pyrintö  
1082 Soyoung Teatini Oulun Pyrintö  
1101 Laura Kemppainen Pohjan Koitto  
1103 Emma Mäkikallio Pohjan Koitto  
1104 Milla Nevalainen Pohjan Koitto  
1112 Vilma Lindroos Porin Tarmo  
1146 Mimmi Ahonen Puumalan Viri  
1165 Johanna Kylmänen Raision Kuula  
1168 Sirke Seitsonen Raision Kuula  
1183 Henna Jalovaara Riihimäen Kisko  
1201 Margarita Sokolova SSHOR  
1221 Niina Karttunen Savonlinnan Riento  
1233 Milla Pirkkalainen Savonlinnan Riento  
1235 Elina Rönkkö Savonlinnan Riento  
1263 Suvi Heikkinen Suomussalmen Rasti  
1284 Emilia Heino Tampereen Pyrintö  
1285 Pinja Heinonen Tampereen Pyrintö  
1301 Essi Leinonen Tampereen Pyrintö  
1309 Rosa Muurasniemi Tampereen Pyrintö  
1312 Alina Nissinen Tampereen Pyrintö  
1339 Stiina Kokkonen Tampereen Urheilijat -38  
1396 Minttu-Maaria Alanen Vaasan Vasama  
1398 Viivi Lehtinen Vaasan Vasama  
1463 Judit Schwarz Veikkolan Veikot  
1467 Olivia Bojang Veitsiluodon Kisaveikot  
1471 Tiina Taskinen Veitsiluodon Kisaveikot  
1528 Anniina Haapala Joutsan Pommi  
1530 Nelli Järvinen Keski-Uudenmaan Yleisurheilu  
       
N17 200 m      
       
71 Ira Haltia Esbo IF  
77 Wilma Jungar Esbo IF  
79 Meri Järvensivu Esbo IF  
90 Siiri Metsälä Esbo IF  
99 Jutta Ropponen Esbo IF  
105 Kaisla Torppa Esbo IF  
119 Olivia Chandras Espoon Tapiot  
128 Vilma Hakala Espoon Tapiot  
156 Kia Laisi Espoon Tapiot  
183 Viivi Patronen Espoon Tapiot  
216 Veera Vaattovaara Espoon Tapiot  
220 Vappu Valtonen Espoon Tapiot  
278 Sandra Piippo-Pinho Helsingfors IFK  
289 Batuhan Yildirim Helsingfors IFK  
321 Petra Häggqvist Helsingin Kisa-Veikot  
359 Sara Siltala Helsingin Kisa-Veikot  
389 Emma Rovasalo Hyvinkään seudun Urheilijat  
517 Vilma Lehtoranta Jyväskylän Kenttäurheilijat  
547 Ada Zitting Jyväskylän Kenttäurheilijat  
636 Elli Myllymäki Kaustisen Pohjan-Veikot  
653 Rosa Salonen Kenttäurheilijat -58  
690 Kerttu Latvala Keski-Uudenmaan Yleisurheilu  
718 Viivi Lapinoja Kokkolan Työväen Urheilijat  
726 Jasmin Ahola Kuivasjärven Aura  
731 Julia Jäälinoja Kuivasjärven Aura  
733 Pihla Kinnunen Kuivasjärven Aura  
734 Olivia Koivuniemi Kuivasjärven Aura  
759 Reeta-Mari Mäntyselkä Kuopion Reipas  
793 Hanna Lammassaari Lahden Ahkera  
819 Ella Sirmola Lahden Ahkera  
838 Riina Heikkonen Lappeenrannan Urheilu-Miehet
860 Sani Rantalainen Lappeenrannan Urheilu-Miehet
866 Essi Vehmaa Lappeenrannan Urheilu-Miehet
897 Pinja Kangas Limingan Niittomiehet  
903 Vilhelmiina Maaranto Limingan Niittomiehet  
993 Pritne Lember Noormarkun Nopsa  
1007 Erin Karjalahti Nurmijärven Yleisurheilu  
1056 Eeva Kilpeläinen Oulun Pyrintö  
1066 Enni Lehtomäki Oulun Pyrintö  
1072 Helmi Peipinen Oulun Pyrintö  
1082 Soyoung Teatini Oulun Pyrintö  
1100 Adeliina Kemppainen Pohjan Koitto  
1101 Laura Kemppainen Pohjan Koitto  
1103 Emma Mäkikallio Pohjan Koitto  
1166 Linnea Loukola Raision Kuula  
1168 Sirke Seitsonen Raision Kuula  
1224 Neea Käyhkö Savonlinnan Riento  
1235 Elina Rönkkö Savonlinnan Riento  
1263 Suvi Heikkinen Suomussalmen Rasti  
1284 Emilia Heino Tampereen Pyrintö  
1285 Pinja Heinonen Tampereen Pyrintö  
1301 Essi Leinonen Tampereen Pyrintö  
1309 Rosa Muurasniemi Tampereen Pyrintö  
1312 Alina Nissinen Tampereen Pyrintö  
1339 Stiina Kokkonen Tampereen Urheilijat -38  
1447 Madeleine Glasberg Vasa IS  
1463 Judit Schwarz Veikkolan Veikot  
1467 Olivia Bojang Veitsiluodon Kisaveikot  
1471 Tiina Taskinen Veitsiluodon Kisaveikot  
       
N17 800 m      
       
104 Annika Toiviainen Esbo IF  
183 Viivi Patronen Espoon Tapiot  
356 Paula Savolainen Helsingin Kisa-Veikot  
523 Lotta Mäkinen Jyväskylän Kenttäurheilijat  
653 Rosa Salonen Kenttäurheilijat -58  
700 Eerika Salomäki Keski-Uudenmaan Yleisurheilu  
726 Jasmin Ahola Kuivasjärven Aura  
734 Olivia Koivuniemi Kuivasjärven Aura  
787 Sara Kinnunen Lahden Ahkera  
792 Pinja Kotinurmi Lahden Ahkera  
801 Sara Niittyviita Lahden Ahkera  
838 Riina Heikkonen Lappeenrannan Urheilu-Miehet
849 Emma Liikkanen Lappeenrannan Urheilu-Miehet
1062 Lumi Laitinen Oulun Pyrintö  
1072 Helmi Peipinen Oulun Pyrintö  
1142 Siiri Rouvila Porvoon Urheilijat  
1143 Janette Vänttinen Porvoon Urheilijat  
1147 Eerika Kasanen Puumalan Viri  
1183 Henna Jalovaara Riihimäen Kisko  
1208 Sofia Piispa Salon Vilpas  
1217 Ella Kainulainen Savonlinnan Riento  
1229 Nella Mutka Savonlinnan Riento  
1337 Siiri Heiskanen Tampereen Urheilijat -38  
1508 Veera Hakomäki Vähänkyrön Viesti  
1516 Roope Kangasvieri Toholammin Urheilijat  
1525 Heljä-Viivi Unkila Turun Urheiluliitto  
1536 Alisa Virtanen Jyväskylän Kenttäurheilijat  
1541 Katri Saavalainen Sysmän Sisu  
1546 Ada Koskelainen Karhulan Urheilijat  
1577 Daniela Löfgen Turun Urheiluliitto  
1578 Iines Aho Turun Urheiluliitto  
       
N17 100 m aj      
       
8 Vilma Mäki Alavuden Urheilijat  
77 Wilma Jungar Esbo IF  
128 Vilma Hakala Espoon Tapiot  
156 Kia Laisi Espoon Tapiot  
216 Veera Vaattovaara Espoon Tapiot  
220 Vappu Valtonen Espoon Tapiot  
280 Sofia Rantanen Helsingfors IFK  
368 Roosa Toivonen Helsingin Kisa-Veikot  
495 Camilla Forsberg Jyväskylän Kenttäurheilijat  
514 Lilli Kärkkäinen Jyväskylän Kenttäurheilijat  
517 Vilma Lehtoranta Jyväskylän Kenttäurheilijat  
547 Ada Zitting Jyväskylän Kenttäurheilijat  
728 Iitu Heikkinen Kuivasjärven Aura  
733 Pihla Kinnunen Kuivasjärven Aura  
739 Sofia Lindholm Kuivasjärven Aura  
743 Ella Nisula Kuivasjärven Aura  
750 Venla Rutanen Kuivasjärven Aura  
754 Sonja Stång Kuivasjärven Aura  
766 Jonna Voutilainen Kuopion Reipas  
818 Anni Sinelampi Lahden Ahkera  
846 Tanja Kokkonen Lappeenrannan Urheilu-Miehet
860 Sani Rantalainen Lappeenrannan Urheilu-Miehet
863 Noora Tiainen Lappeenrannan Urheilu-Miehet
866 Essi Vehmaa Lappeenrannan Urheilu-Miehet
901 Siiri Lithovius Limingan Niittomiehet  
949 Jessica Kähärä Mikkelin Kilpa-Veikot  
1007 Erin Karjalahti Nurmijärven Yleisurheilu  
1100 Adeliina Kemppainen Pohjan Koitto  
1166 Linnea Loukola Raision Kuula  
1221 Niina Karttunen Savonlinnan Riento  
1234 Janika Pulkkinen Savonlinnan Riento  
1285 Pinja Heinonen Tampereen Pyrintö  
       
N17 Korkeus      
       
71 Ira Haltia Esbo IF  
192 Merituuli Saarela Espoon Tapiot  
209 Rebekka Sukselainen Espoon Tapiot  
357 Peppi Siirtola Helsingin Kisa-Veikot  
459 Milka Riiali Imatran Urheilijat  
473 Tuuli Kinnunen Joensuun Kataja  
723 Erica Nyström Korian Ponsi  
806 Venla Pulkkanen Lahden Ahkera  
901 Siiri Lithovius Limingan Niittomiehet  
1183 Henna Jalovaara Riihimäen Kisko  
1301 Essi Leinonen Tampereen Pyrintö  
1331 Salla Tuominen Tampereen Pyrintö  
1354 Maria Peura Tervolan Terävä  
       
N17 Kolmiloikka      
       
79 Meri Järvensivu Esbo IF  
90 Siiri Metsälä Esbo IF  
307 Essi Eriksson Helsingin Kisa-Veikot  
497 Wilhelmiina Harju Jyväskylän Kenttäurheilijat  
514 Lilli Kärkkäinen Jyväskylän Kenttäurheilijat  
728 Iitu Heikkinen Kuivasjärven Aura  
742 Elina Männikkö Kuivasjärven Aura  
743 Ella Nisula Kuivasjärven Aura  
750 Venla Rutanen Kuivasjärven Aura  
818 Anni Sinelampi Lahden Ahkera  
819 Ella Sirmola Lahden Ahkera  
837 Selma Saarinen Lappajärven Veikot  
838 Riina Heikkonen Lappeenrannan Urheilu-Miehet
863 Noora Tiainen Lappeenrannan Urheilu-Miehet
949 Jessica Kähärä Mikkelin Kilpa-Veikot  
1062 Lumi Laitinen Oulun Pyrintö  
1233 Milla Pirkkalainen Savonlinnan Riento  
1284 Emilia Heino Tampereen Pyrintö  
1309 Rosa Muurasniemi Tampereen Pyrintö  
1312 Alina Nissinen Tampereen Pyrintö  
1338 Janika Jokinen Tampereen Urheilijat -38  
1339 Stiina Kokkonen Tampereen Urheilijat -38  
1354 Maria Peura Tervolan Terävä  
1515 Anniina Murtonen Tampereen Urheilijat -38  
1564 Heidi Kaunistola Lauttakylän Luja  
       
N17 Kuula      
       
192 Merituuli Saarela Espoon Tapiot  
209 Rebekka Sukselainen Espoon Tapiot  
214 Emma Uosukainen Espoon Tapiot  
215 Iida Uosukainen Espoon Tapiot  
280 Sofia Rantanen Helsingfors IFK  
285 Cecilia Sinervo Helsingfors IFK  
357 Peppi Siirtola Helsingin Kisa-Veikot  
455 Hilla Mikkilä Imatran Urheilijat  
473 Tuuli Kinnunen Joensuun Kataja  
495 Camilla Forsberg Jyväskylän Kenttäurheilijat  
507 Aada Koppeli Jyväskylän Kenttäurheilijat  
653 Rosa Salonen Kenttäurheilijat -58  
700 Eerika Salomäki Keski-Uudenmaan Yleisurheilu  
742 Elina Männikkö Kuivasjärven Aura  
793 Hanna Lammassaari Lahden Ahkera  
818 Anni Sinelampi Lahden Ahkera  
992 Jane Lember Noormarkun Nopsa  
1030 Jessica Herlevi Orimattilan Jymy  
1077 Annukka Saalismaa Oulun Pyrintö  
1168 Sirke Seitsonen Raision Kuula  
1333 Venla Väliharju Tampereen Pyrintö  
1462 Emilia Rapinoja Veikkolan Veikot  
       
N17 Kiekko      
       
167 Saskia Nahi Espoon Tapiot  
214 Emma Uosukainen Espoon Tapiot  
215 Iida Uosukainen Espoon Tapiot  
466 Sanni Kuparinen Janakkalan Jana  
495 Camilla Forsberg Jyväskylän Kenttäurheilijat  
595 Maria Vähätupa Kalannin Vankka  
992 Jane Lember Noormarkun Nopsa  
1030 Jessica Herlevi Orimattilan Jymy  
1077 Annukka Saalismaa Oulun Pyrintö  
1092 Silja Ahonen Parkanon Urheilijat  
1333 Venla Väliharju Tampereen Pyrintö  
1386 Roosa Naula Turun Urheiluliitto  
1462 Emilia Rapinoja Veikkolan Veikot  
1531 Lina Olenius Borgå Akilles  
       
P10 60 m      
       
103 Max Sundholm Esbo IF  
108 Torsti Visuri Esbo IF  
129 Ben Haukilehto Espoon Tapiot  
177 Aapeli Oila Espoon Tapiot  
223 Teodor Veselinovic Espoon Tapiot  
230 Evert Biskop Gamlakarleby IF  
246 Thorion Takanen Gamlakarleby IF  
311 Aarne Hannikainen Helsingin Kisa-Veikot  
324 Aron Häyrynen Helsingin Kisa-Veikot  
325 Abdulrahman Imoro Helsingin Kisa-Veikot  
327 Roope Jokinen Helsingin Kisa-Veikot  
550 Erik Jasper Everst K TIPP  
651 Joel Pellinen Kenttäurheilijat -58  
668 Samuli Saarikoski Keravan Urheilijat  
670 Lauri Saha Keravan Urheilijat  
751 Onni Savolainen Kuivasjärven Aura  
805 Jimi Pirttimäki Lahden Ahkera  
885 Noel Nikulainen Lempäälän Kisa Yleisurheilu  
906 Renne Kankkunen Liperin Taimi  
954 Juho Tonteri Mikkelin Kilpa-Veikot  
962 Lukas Brandt Naantalin Löyly  
965 Viljami Launonen Naantalin Löyly  
968 Vilmer Strømsvik Naantalin Löyly  
969 Lauri Tahkola Naantalin Löyly  
973 Elias Kemppainen Nastolan Naseva  
985 Juho Taavila Nastolan Naseva  
1023 Joona Paananen Nurmijärven Yleisurheilu  
1032 Timo Kivikangas Orimattilan Jymy  
1054 Väinö Kekkonen Oulun Pyrintö  
1073 Aleksi Pohjola Oulun Pyrintö  
1150 Eetu Heino Pyhtään Yritys  
1160 Oskari Pakarinen Pyhäselän Urheilijat  
1246 Paavo Laasanen Siilinjärven Ponnistus  
1470 Onni Hirsivaara Veitsiluodon Kisaveikot  
1556 Janne Räisänen Länsi-Uudenmaan Urheilijat  
1578 Noel Piirainen Tampereen Pyrintö  
       
P10 1000 m      
       
102 Joona Soininen Esbo IF  
103 Max Sundholm Esbo IF  
129 Ben Haukilehto Espoon Tapiot  
230 Evert Biskop Gamlakarleby IF  
300 Valtteri Asikainen Helsingin Kisa-Veikot  
311 Aarne Hannikainen Helsingin Kisa-Veikot  
324 Aron Häyrynen Helsingin Kisa-Veikot  
364 Julius Steiner Helsingin Kisa-Veikot  
492 Ahti Suikki Juvan Urheilijat  
611 Urho Grönvall Karhulan Katajaiset  
652 Leevi Piispanen Kenttäurheilijat -58  
668 Samuli Saarikoski Keravan Urheilijat  
670 Lauri Saha Keravan Urheilijat  
876 Sakari Mäkelä Lauttakylän Luja  
886 Eerik Ruuti Lempäälän Kisa Yleisurheilu  
906 Renne Kankkunen Liperin Taimi  
961 Joona Auremaa Naantalin Löyly  
969 Lauri Tahkola Naantalin Löyly  
973 Elias Kemppainen Nastolan Naseva  
985 Juho Taavila Nastolan Naseva  
1023 Joona Paananen Nurmijärven Yleisurheilu  
1032 Timo Kivikangas Orimattilan Jymy  
1054 Väinö Kekkonen Oulun Pyrintö  
1094 Joona Viitala Petäjäveden Petäjäiset  
1129 Niklas Nuorsaari Porin Yleisurheilu  
1150 Eetu Heino Pyhtään Yritys  
1194 Topias Töllinen Riihimäen Kisko  
1273 Titus Uutela Tammelan Ryske  
1362 Joel Tulikoura Track and Field Espoo  
1556 Janne Räisänen Länsi-Uudenmaan Urheilijat  
1575 Robert Ridalaan Kiili Spordiklubi  
       
P10 1000 m kävely    
       
177 Aapeli Oila Espoon Tapiot  
       
P10 Pituus 1. karsintaryhmä sukunimet A-O  
  2. karsintaryhmä sukunimet P-Ö  
103 Max Sundholm Esbo IF  
108 Torsti Visuri Esbo IF  
177 Aapeli Oila Espoon Tapiot  
223 Teodor Veselinovic Espoon Tapiot  
230 Evert Biskop Gamlakarleby IF  
246 Thorion Takanen Gamlakarleby IF  
324 Aron Häyrynen Helsingin Kisa-Veikot  
325 Abdulrahman Imoro Helsingin Kisa-Veikot  
327 Roope Jokinen Helsingin Kisa-Veikot  
492 Ahti Suikki Juvan Urheilijat  
522 Joel Myllyntaus Jyväskylän Kenttäurheilijat  
651 Joel Pellinen Kenttäurheilijat -58  
652 Leevi Piispanen Kenttäurheilijat -58  
751 Onni Savolainen Kuivasjärven Aura  
876 Sakari Mäkelä Lauttakylän Luja  
885 Noel Nikulainen Lempäälän Kisa Yleisurheilu  
906 Renne Kankkunen Liperin Taimi  
962 Lukas Brandt Naantalin Löyly  
965 Viljami Launonen Naantalin Löyly  
968 Vilmer Strømsvik Naantalin Löyly  
969 Lauri Tahkola Naantalin Löyly  
973 Elias Kemppainen Nastolan Naseva  
985 Juho Taavila Nastolan Naseva  
1023 Joona Paananen Nurmijärven Yleisurheilu  
1032 Timo Kivikangas Orimattilan Jymy  
1054 Väinö Kekkonen Oulun Pyrintö  
1073 Aleksi Pohjola Oulun Pyrintö  
1094 Joona Viitala Petäjäveden Petäjäiset  
1150 Eetu Heino Pyhtään Yritys  
1160 Oskari Pakarinen Pyhäselän Urheilijat  
1273 Titus Uutela Tammelan Ryske  
1470 Onni Hirsivaara Veitsiluodon Kisaveikot  
1556 Janne Räisänen Länsi-Uudenmaan Urheilijat  
1568 Noel Piirainen Tampereen Pyrintö  
1576 Johan Nyholm Veikkolan Veikot  
       
P10 Kuula      
       
129 Ben Haukilehto Espoon Tapiot  
223 Teodor Veselinovic Espoon Tapiot  
311 Aarne Hannikainen Helsingin Kisa-Veikot  
324 Aron Häyrynen Helsingin Kisa-Veikot  
325 Abdulrahman Imoro Helsingin Kisa-Veikot  
581 Marcus Põlluveer K TIPP  
611 Urho Grönvall Karhulan Katajaiset  
652 Leevi Piispanen Kenttäurheilijat -58  
751 Onni Savolainen Kuivasjärven Aura  
805 Jimi Pirttimäki Lahden Ahkera  
962 Lukas Brandt Naantalin Löyly  
968 Vilmer Strømsvik Naantalin Löyly  
1073 Aleksi Pohjola Oulun Pyrintö  
1160 Oskari Pakarinen Pyhäselän Urheilijat  
1470 Onni Hirsivaara Veitsiluodon Kisaveikot  
       
P10 Keihäs      
       
492 Ahti Suikki Juvan Urheilijat  
611 Urho Grönvall Karhulan Katajaiset  
670 Lauri Saha Keravan Urheilijat  
751 Onni Savolainen Kuivasjärven Aura  
876 Sakari Mäkelä Lauttakylän Luja  
885 Noel Nikulainen Lempäälän Kisa Yleisurheilu  
965 Viljami Launonen Naantalin Löyly  
1012 Riku Korhonen Nurmijärven Yleisurheilu  
1160 Oskari Pakarinen Pyhäselän Urheilijat  
1270 Sami Rekola Tammelan Ryske  
1469 Kalle Hirsivaara Veitsiluodon Kisaveikot  
1470 Onni Hirsivaara Veitsiluodon Kisaveikot  
       
P11 60 m      
       
3 Santeri Kramsu Alatornion Pirkat  
38 Andreas Kaljumäe Audentes 2  
113 Emil Åkerman Esbo IF  
116 Emil Alhopuro Espoon Tapiot  
184 Santeri Purokoski Espoon Tapiot  
262 Evert Engberg Helsingfors IFK  
297 Aarni Anttila Helsingin Kisa-Veikot  
314 Leo Heinonen Helsingin Kisa-Veikot  
342 Daniel Lee Helsingin Kisa-Veikot  
388 Eeli Rovasalo Hyvinkään seudun Urheilijat  
489 Benedict Seppälä Joutsan Pommi  
494 Hannes Bottas Jyväskylän Kenttäurheilijat  
545 Konsta Vuorela Jyväskylän Kenttäurheilijat  
568 Laur Marten Mathisen K TIPP  
572 Ronan Christian Mühlberg K TIPP  
575 Raven Ojala K TIPP  
641 Teemu Koskela Kempeleen Kiri  
650 Nuutti Nenonen Kenttäurheilijat -58  
664 Erno Paappanen Keravan Urheilijat  
665 Tuomas Pyökkilehto Keravan Urheilijat  
675 Lenni Paloheimo Kerimäen Urheilijat  
713 Martti Wallenius Kiukaisten Kisailijat  
737 Otso Kylmänen Kuivasjärven Aura  
747 Roope Raatikainen Kuivasjärven Aura  
763 Elias Vanhanen Kuopion Reipas  
786 Santtu Kekkonen Lahden Ahkera  
831 Luukas Lehtinen Lapin Salama  
917 Jesse Kettunen Länsi-Uudenmaan Urheilijat  
980 Vilppu Pakola Nastolan Naseva  
1113 Joel Peltonen Porin Tarmo  
1145 Eemil Siuko Punkalaitumen Kunto  
1186 Christian Lindberg Riihimäen Kisko  
1230 Onni Nyyssönen Savonlinnan Riento  
1231 Otso Nyyssönen Savonlinnan Riento  
1416 Niklas Mäntylä Vammalan seudun Voima  
1448 Theo Gullberg Vasa IS  
       
P11 1000 m      
       
116 Emil Alhopuro Espoon Tapiot  
262 Evert Engberg Helsingfors IFK  
271 Patrik Kass Helsingfors IFK  
315 Ohto Heiskanen Helsingin Kisa-Veikot  
336 Karri Kuusinen Helsingin Kisa-Veikot  
337 Tuomas Kuusinen Helsingin Kisa-Veikot  
342 Daniel Lee Helsingin Kisa-Veikot  
388 Eeli Rovasalo Hyvinkään seudun Urheilijat  
433 Kaarlo Strandström IF Sibbo-Vargarna  
545 Konsta Vuorela Jyväskylän Kenttäurheilijat  
609 Eetu Autio Karhulan Katajaiset  
615 Olavi Kiiski Karhulan Katajaiset  
643 Vili Hahto Kenttäurheilijat -58  
675 Lenni Paloheimo Kerimäen Urheilijat  
713 Martti Wallenius Kiukaisten Kisailijat  
747 Roope Raatikainen Kuivasjärven Aura  
763 Elias Vanhanen Kuopion Reipas  
957 Ville Viitakoski Mikkelin Kilpa-Veikot  
1008 Anton Kemppi Nurmijärven Yleisurheilu  
1019 Jonne Mourujärvi Nurmijärven Yleisurheilu  
1113 Joel Peltonen Porin Tarmo  
1169 Aleksi Ahlfors Rauman Urheilijat  
1186 Christian Lindberg Riihimäen Kisko  
1345 Ossi Hietula Tapanilan Erä  
1359 Arttu Viljanen Toijalan Vauhti  
1407 Kasper Pulkkinen Valkealan Kajo  
1448 Theo Gullberg Vasa IS  
1523 Eelis Kauppila Esbo If  
       
P11 1000 m kävely    
       
525 Olli Mäkäläinen Jyväskylän Kenttäurheilijat  
1113 Joel Peltonen Porin Tarmo  
1124 Lauri Meskanen Porin Yleisurheilu  
1345 Ossi Hietula Tapanilan Erä  
       
P11 Korkeus      
       
91 Viggo Nordman Esbo IF  
108 Torsti Visuri Esbo IF  
315 Ohto Heiskanen Helsingin Kisa-Veikot  
416 Edvin Holmberg IF Raseborg  
573 Tauro Nugis K TIPP  
615 Olavi Kiiski Karhulan Katajaiset  
641 Teemu Koskela Kempeleen Kiri  
651 Joel Pellinen Kenttäurheilijat -58  
737 Otso Kylmänen Kuivasjärven Aura  
747 Roope Raatikainen Kuivasjärven Aura  
763 Elias Vanhanen Kuopion Reipas  
879 Aarne Kalela Lempäälän Kisa Yleisurheilu  
917 Jesse Kettunen Länsi-Uudenmaan Urheilijat  
926 Aaron Ruotsala Länsi-Uudenmaan Urheilijat  
990 Samuel Jussila Noormarkun Nopsa  
1019 Jonne Mourujärvi Nurmijärven Yleisurheilu  
1186 Christian Lindberg Riihimäen Kisko  
1230 Onni Nyyssönen Savonlinnan Riento  
1231 Otso Nyyssönen Savonlinnan Riento  
1341 Samuel Ruohonen Tampereen Urheilijat -38  
1359 Arttu Viljanen Toijalan Vauhti  
1465 Alex Bojang Veitsiluodon Kisaveikot  
1566 Luca Jämsen Salon Vilpas  
       
P11 Pituus      
       
3 Santeri Kramsu Alatornion Pirkat  
40 Omar Nisametinov Audentes 2  
116 Emil Alhopuro Espoon Tapiot  
221 Aapo Vanhanen Espoon Tapiot  
262 Evert Engberg Helsingfors IFK  
297 Aarni Anttila Helsingin Kisa-Veikot  
314 Leo Heinonen Helsingin Kisa-Veikot  
355 Joona Savolainen Helsingin Kisa-Veikot  
388 Eeli Rovasalo Hyvinkään seudun Urheilijat  
478 Topias Mustonen Joensuun Kataja  
489 Benedict Seppälä Joutsan Pommi  
494 Hannes Bottas Jyväskylän Kenttäurheilijat  
545 Konsta Vuorela Jyväskylän Kenttäurheilijat  
615 Olavi Kiiski Karhulan Katajaiset  
639 Atte Salminen Kaustisen Pohjan-Veikot  
641 Teemu Koskela Kempeleen Kiri  
713 Martti Wallenius Kiukaisten Kisailijat  
737 Otso Kylmänen Kuivasjärven Aura  
747 Roope Raatikainen Kuivasjärven Aura  
763 Elias Vanhanen Kuopion Reipas  
789 Oliver Koskelainen Lahden Ahkera  
831 Luukas Lehtinen Lapin Salama  
879 Aarne Kalela Lempäälän Kisa Yleisurheilu  
917 Jesse Kettunen Länsi-Uudenmaan Urheilijat  
926 Aaron Ruotsala Länsi-Uudenmaan Urheilijat  
990 Samuel Jussila Noormarkun Nopsa  
1145 Eemil Siuko Punkalaitumen Kunto  
1230 Onni Nyyssönen Savonlinnan Riento  
1231 Otso Nyyssönen Savonlinnan Riento  
1345 Ossi Hietula Tapanilan Erä  
1359 Arttu Viljanen Toijalan Vauhti  
1416 Niklas Mäntylä Vammalan seudun Voima  
1465 Alex Bojang Veitsiluodon Kisaveikot  
       
P11 Kuula      
       
91 Viggo Nordman Esbo IF  
138 Aarni Ikäheimo Espoon Tapiot  
221 Aapo Vanhanen Espoon Tapiot  
297 Aarni Anttila Helsingin Kisa-Veikot  
314 Leo Heinonen Helsingin Kisa-Veikot  
355 Joona Savolainen Helsingin Kisa-Veikot  
408 Jaakko Veijola Hämeenlinnan Tarmo  
414 William Olli IF Femman  
478 Topias Mustonen Joensuun Kataja  
489 Benedict Seppälä Joutsan Pommi  
525 Olli Mäkäläinen Jyväskylän Kenttäurheilijat  
556 Kristen Kasemaa K TIPP  
665 Tuomas Pyökkilehto Keravan Urheilijat  
789 Oliver Koskelainen Lahden Ahkera  
831 Luukas Lehtinen Lapin Salama  
879 Aarne Kalela Lempäälän Kisa Yleisurheilu  
917 Jesse Kettunen Länsi-Uudenmaan Urheilijat  
1260 Aleksi Kinnunen Suolahden Urho  
1385 Riku Naula Turun Urheiluliitto  
1416 Niklas Mäntylä Vammalan seudun Voima  
1465 Alex Bojang Veitsiluodon Kisaveikot  
       
P11 Keihäs      
       
91 Viggo Nordman Esbo IF  
113 Emil Åkerman Esbo IF  
221 Aapo Vanhanen Espoon Tapiot  
315 Ohto Heiskanen Helsingin Kisa-Veikot  
324 Aron Häyrynen Helsingin Kisa-Veikot  
342 Daniel Lee Helsingin Kisa-Veikot  
355 Joona Savolainen Helsingin Kisa-Veikot  
414 William Olli IF Femman  
478 Topias Mustonen Joensuun Kataja  
489 Benedict Seppälä Joutsan Pommi  
494 Hannes Bottas Jyväskylän Kenttäurheilijat  
525 Olli Mäkäläinen Jyväskylän Kenttäurheilijat  
660 Onni Järvinen Keravan Urheilijat  
664 Erno Paappanen Keravan Urheilijat  
665 Tuomas Pyökkilehto Keravan Urheilijat  
789 Oliver Koskelainen Lahden Ahkera  
926 Aaron Ruotsala Länsi-Uudenmaan Urheilijat  
990 Samuel Jussila Noormarkun Nopsa  
991 Juho Kallio Noormarkun Nopsa  
1124 Lauri Meskanen Porin Yleisurheilu  
1186 Christian Lindberg Riihimäen Kisko  
1260 Aleksi Kinnunen Suolahden Urho  
1416 Niklas Mäntylä Vammalan seudun Voima  
1448 Theo Gullberg Vasa IS  
       
P11 4 x 100 m      
       
10 Esbo If 1    
41 Espoon Tapiot 1    
82 Helsingfors Ifk 1    
87 Helsingin Kisa-Veikot 1    
106 Helsingin Kisa-Veikot 2    
124 Helsingin Tarmo    
134 If Raseborg    
154 K TIPP 1    
159 Karhulan Katajaiset    
193 Kuivasjärven Aura    
200 Lahden Ahkera    
258 Länsi-Uudenmaan Urheilijat  
272 Naantalin Löyly    
275 Nastolan Naseva    
286 Nurmijärven Yleisurheilu    
322 Riihimäen Kisko 1    
       
P11 4 x 600 m      
       
12 Esbo If 1    
43 Espoon Tapiot 1    
89 Helsingin Kisa-Veikot 1    
107 Helsingin Kisa-Veikot 2    
135 If Raseborg    
160 Karhulan Katajaiset    
202 Lahden Ahkera    
260 Länsi-Uudenmaan Urheilijat  
274 Naantalin Löyly    
287 Nurmijärven Yleisurheilu    
324 Riihimäen Kisko 1    
       
P11 4 x 60 m aj      
       
11 Esbo If 1    
42 Espoon Tapiot 1    
88 Helsingin Kisa-Veikot 1    
194 Kuivasjärven Aura    
201 Lahden Ahkera    
259 Länsi-Uudenmaan Urheilijat  
273 Naantalin Löyly    
323 Riihimäen Kisko 1    
       
P12 60 m      
       
39 Sander Metsa Audentes 2  
65 Oliver Carlsson Esbo IF  
67 Daniel Ekberg Esbo IF  
95 Pekka Peltola Esbo IF  
109 Rasmus Vuonoranta Esbo IF  
112 Max Wrede Esbo IF  
114 Jonatan Österholm Esbo IF  
115 Ilari Ala-Harja Espoon Tapiot  
127 Markus Hakala Espoon Tapiot  
158 Lauri Leivonen Espoon Tapiot  
165 Linus Mjøsund Espoon Tapiot  
185 Eelis Rahkamaa Espoon Tapiot  
197 Ilmari Sarasmaa Espoon Tapiot  
235 Anton Hietapakka Gamlakarleby IF  
236 Otto Holm Gamlakarleby IF  
338 Lauri Kylmäpuro Helsingin Kisa-Veikot  
362 Eero Sormunen Helsingin Kisa-Veikot  
363 Eino Sormunen Helsingin Kisa-Veikot  
366 Jimi Sundholm Helsingin Kisa-Veikot  
376 Kalle Wesanko Helsingin Kisa-Veikot  
393 Eeti Hänninen Hämeenlinnan Tarmo  
403 Tuomas Rättö Hämeenlinnan Tarmo  
463 Juho Venäläinen Imatran Urheilijat  
469 Santeri Kekarainen Joensuun Kataja  
552 Rene Filippov K TIPP  
603 Juuso Tiihonen Kangasniemen Kalske  
612 Lenni Haavisto Karhulan Katajaiset  
647 Ville Korhonen Kenttäurheilijat -58  
683 Kasperi Hiidenniemi Keski-Uudenmaan Yleisurheilu  
708 Tommi Järvenpää Keuruun Kisailijat  
833 Elmer Vauhkonen Lapinlahden Veto  
842 Miro Hottinen Lappeenrannan Urheilu-Miehet
858 Aatu Pohjonen Lappeenrannan Urheilu-Miehet
950 Joona Leinonen Mikkelin Kilpa-Veikot  
977 Edvard Lindroos Nastolan Naseva  
1027 Tuomas Teimonen Nurmijärven Yleisurheilu  
1033 Aaro Kivilevo Orimattilan Jymy  
1038 Arttu Rouhiainen Orimattilan Jymy  
1045 Oskari Hyykoski Oulun Pyrintö  
1083 Topi Timonen Oulun Pyrintö  
1130 Niklas Ranne Porin Yleisurheilu  
1140 Niilo Mölsä Porvoon Urheilijat  
1297 Vili Lahtinen Tampereen Pyrintö  
1322 Jesse Riissanen Tampereen Pyrintö  
1332 Emil Törmälä Tampereen Pyrintö  
1365 Eemil Aaltonen Turun Urheiluliitto  
1376 Eero Honkanen Turun Urheiluliitto  
1377 Alvar Itämeri Turun Urheiluliitto  
1389 Rasmus Tenovuo Turun Urheiluliitto  
1412 Manu Kankaanniemi Vammalan seudun Voima  
1439 Tumi Siranko Vantaan Salamat  
1520 Benjamin Stenbacka Veikkolan Veikot  
1540 Lucas Airaksinen Leppävaaran Sisu  
       
P12 1000 m      
       
70 William Forstén Esbo IF  
73 Marius Henriksson Esbo IF  
101 Jere Soininen Esbo IF  
115 Ilari Ala-Harja Espoon Tapiot  
185 Eelis Rahkamaa Espoon Tapiot  
236 Otto Holm Gamlakarleby IF  
302 Maxim Både Helsingin Kisa-Veikot  
393 Eeti Hänninen Hämeenlinnan Tarmo  
469 Santeri Kekarainen Joensuun Kataja  
610 Perttu Grönvall Karhulan Katajaiset  
648 Tero Korpi Kenttäurheilijat -58  
785 Otso Kaukonen Lahden Ahkera  
858 Aatu Pohjonen Lappeenrannan Urheilu-Miehet
955 Eetu Valtola Mikkelin Kilpa-Veikot  
977 Edvard Lindroos Nastolan Naseva  
1045 Oskari Hyykoski Oulun Pyrintö  
1075 Jussi Raudaskoski Oulun Pyrintö  
1086 Armas Uusitalo Oulun Pyrintö  
1140 Niilo Mölsä Porvoon Urheilijat  
1322 Jesse Riissanen Tampereen Pyrintö  
1365 Eemil Aaltonen Turun Urheiluliitto  
1366 Matias Auremaa Turun Urheiluliitto  
1378 Edwin Itämeri Turun Urheiluliitto  
1423 Ukko Ikonen Vantaan Salamat  
1426 Aleksi Karvo Vantaan Salamat  
1561 René-Peter Vuorio Maarian Mahti  
       
P12 60 m aj      
       
95 Pekka Peltola Esbo IF  
115 Ilari Ala-Harja Espoon Tapiot  
127 Markus Hakala Espoon Tapiot  
158 Lauri Leivonen Espoon Tapiot  
338 Lauri Kylmäpuro Helsingin Kisa-Veikot  
362 Eero Sormunen Helsingin Kisa-Veikot  
363 Eino Sormunen Helsingin Kisa-Veikot  
403 Tuomas Rättö Hämeenlinnan Tarmo  
469 Santeri Kekarainen Joensuun Kataja  
603 Juuso Tiihonen Kangasniemen Kalske  
610 Perttu Grönvall Karhulan Katajaiset  
708 Tommi Järvenpää Keuruun Kisailijat  
840 Aleksi Hilska Lappeenrannan Urheilu-Miehet
842 Miro Hottinen Lappeenrannan Urheilu-Miehet
858 Aatu Pohjonen Lappeenrannan Urheilu-Miehet
1027 Tuomas Teimonen Nurmijärven Yleisurheilu  
1068 Juuso Mäkelä Oulun Pyrintö  
1086 Armas Uusitalo Oulun Pyrintö  
1123 Veikka Loikas Porin Yleisurheilu  
1318 Niklas Piirainen Tampereen Pyrintö  
1322 Jesse Riissanen Tampereen Pyrintö  
1376 Eero Honkanen Turun Urheiluliitto  
1412 Manu Kankaanniemi Vammalan seudun Voima  
1423 Ukko Ikonen Vantaan Salamat  
1439 Tumi Siranko Vantaan Salamat  
1468 Simon Bojang Veitsiluodon Kisaveikot  
       
P12 2000 m kävely    
       
197 Ilmari Sarasmaa Espoon Tapiot  
1075 Jussi Raudaskoski Oulun Pyrintö  
1378 Edwin Itämeri Turun Urheiluliitto  
       
P12 Korkeus      
       
65 Oliver Carlsson Esbo IF  
112 Max Wrede Esbo IF  
114 Jonatan Österholm Esbo IF  
165 Linus Mjøsund Espoon Tapiot  
363 Eino Sormunen Helsingin Kisa-Veikot  
393 Eeti Hänninen Hämeenlinnan Tarmo  
403 Tuomas Rättö Hämeenlinnan Tarmo  
431 Valter Nylund IF Sibbo-Vargarna  
477 Eeli Mustonen Joensuun Kataja  
840 Aleksi Hilska Lappeenrannan Urheilu-Miehet
1068 Juuso Mäkelä Oulun Pyrintö  
1086 Armas Uusitalo Oulun Pyrintö  
1123 Veikka Loikas Porin Yleisurheilu  
1318 Niklas Piirainen Tampereen Pyrintö  
1332 Emil Törmälä Tampereen Pyrintö  
1377 Alvar Itämeri Turun Urheiluliitto  
1378 Edwin Itämeri Turun Urheiluliitto  
1423 Ukko Ikonen Vantaan Salamat  
1439 Tumi Siranko Vantaan Salamat  
1468 Simon Bojang Veitsiluodon Kisaveikot  
       
P12 Pituus 1. karsintaryhmä sukunimet A-L  
  2. karsintaryhmä sukunimet M-Ö  
18 Karl Hugo Hiiemägi Audentes  
65 Oliver Carlsson Esbo IF  
109 Rasmus Vuonoranta Esbo IF  
114 Jonatan Österholm Esbo IF  
127 Markus Hakala Espoon Tapiot  
158 Lauri Leivonen Espoon Tapiot  
165 Linus Mjøsund Espoon Tapiot  
185 Eelis Rahkamaa Espoon Tapiot  
236 Otto Holm Gamlakarleby IF  
338 Lauri Kylmäpuro Helsingin Kisa-Veikot  
362 Eero Sormunen Helsingin Kisa-Veikot  
363 Eino Sormunen Helsingin Kisa-Veikot  
366 Jimi Sundholm Helsingin Kisa-Veikot  
393 Eeti Hänninen Hämeenlinnan Tarmo  
403 Tuomas Rättö Hämeenlinnan Tarmo  
603 Juuso Tiihonen Kangasniemen Kalske  
610 Perttu Grönvall Karhulan Katajaiset  
647 Ville Korhonen Kenttäurheilijat -58  
683 Kasperi Hiidenniemi Keski-Uudenmaan Yleisurheilu  
840 Aleksi Hilska Lappeenrannan Urheilu-Miehet
842 Miro Hottinen Lappeenrannan Urheilu-Miehet
977 Edvard Lindroos Nastolan Naseva  
1027 Tuomas Teimonen Nurmijärven Yleisurheilu  
1045 Oskari Hyykoski Oulun Pyrintö  
1068 Juuso Mäkelä Oulun Pyrintö  
1083 Topi Timonen Oulun Pyrintö  
1086 Armas Uusitalo Oulun Pyrintö  
1123 Veikka Loikas Porin Yleisurheilu  
1130 Niklas Ranne Porin Yleisurheilu  
1140 Niilo Mölsä Porvoon Urheilijat  
1297 Vili Lahtinen Tampereen Pyrintö  
1318 Niklas Piirainen Tampereen Pyrintö  
1322 Jesse Riissanen Tampereen Pyrintö  
1332 Emil Törmälä Tampereen Pyrintö  
1365 Eemil Aaltonen Turun Urheiluliitto  
1376 Eero Honkanen Turun Urheiluliitto  
1377 Alvar Itämeri Turun Urheiluliitto  
1389 Rasmus Tenovuo Turun Urheiluliitto  
1412 Manu Kankaanniemi Vammalan seudun Voima  
1426 Aleksi Karvo Vantaan Salamat  
1439 Tumi Siranko Vantaan Salamat  
1540 Lucas Airaksinen Leppävaaran Sisu  
       
P12 Kiekko      
       
64 Mikael Böckerman Esbo IF  
95 Pekka Peltola Esbo IF  
366 Jimi Sundholm Helsingin Kisa-Veikot  
414 William Olli IF Femman  
477 Eeli Mustonen Joensuun Kataja  
525 Olli Mäkäläinen Jyväskylän Kenttäurheilijat  
647 Ville Korhonen Kenttäurheilijat -58  
664 Erno Paappanen Keravan Urheilijat  
683 Kasperi Hiidenniemi Keski-Uudenmaan Yleisurheilu  
830 Aaron Rissanen Lapin Lukko  
880 Jesse Mäenpää Lempäälän Kisa Yleisurheilu  
1139 Aatu Kangasniemi Porvoon Urheilijat  
1162 Kalle Äijälä Pälkäneen Luja-Lukko  
1257 Mico Lampinen Someron Esa  
1297 Vili Lahtinen Tampereen Pyrintö  
1381 Tomi Kuusisto Turun Urheiluliitto  
1389 Rasmus Tenovuo Turun Urheiluliitto  
1412 Manu Kankaanniemi Vammalan seudun Voima  
1468 Simon Bojang Veitsiluodon Kisaveikot  
1562 Akseli Pränni Track And Field Espoo  
       
P12 Keihäs      
       
64 Mikael Böckerman Esbo IF  
70 William Forstén Esbo IF  
418 Otto Vesterinen IF Raseborg  
461 Teemu Sinkkonen Imatran Urheilijat  
477 Eeli Mustonen Joensuun Kataja  
840 Aleksi Hilska Lappeenrannan Urheilu-Miehet
880 Jesse Mäenpää Lempäälän Kisa Yleisurheilu  
1075 Jussi Raudaskoski Oulun Pyrintö  
1083 Topi Timonen Oulun Pyrintö  
1086 Armas Uusitalo Oulun Pyrintö  
1222 Isko Kovanen Savonlinnan Riento  
1271 Ville Rekola Tammelan Ryske  
1381 Tomi Kuusisto Turun Urheiluliitto  
1412 Manu Kankaanniemi Vammalan seudun Voima  
1426 Aleksi Karvo Vantaan Salamat  
1518 Kevin Nyholm Veikkolan Veikot  
       
P13 60 m      
       
21 Kaur Jesper Kukk Audentes  
54 Elliot Schmidt Borgå Akilles  
69 Roger Eklund Esbo IF  
86 Rado Lindberg Esbo IF  
150 Waltteri Koenkytö Espoon Tapiot  
176 Eerik Nyyssönen Espoon Tapiot  
179 Topias Oinonen Espoon Tapiot  
222 Luka Veselinovic Espoon Tapiot  
229 Artur Anttila Gamlakarleby IF  
231 Kasper Biskop Gamlakarleby IF  
232 Davin Flocco Gamlakarleby IF  
234 Miro Heikkilä Gamlakarleby IF  
238 Niklas Kjellbäck Gamlakarleby IF  
240 Jani Mäenpää Gamlakarleby IF  
242 Jimi Rousu Gamlakarleby IF  
243 Viktor Store Gamlakarleby IF  
245 Oliver Takanen Gamlakarleby IF  
247 Jere Virkkala Gamlakarleby IF  
248 Matias Åberg Gamlakarleby IF  
320 Lauri Hirsto Helsingin Kisa-Veikot  
326 Ville Jalava Helsingin Kisa-Veikot  
328 Mikke Järvelin Helsingin Kisa-Veikot  
358 Jaakko Siltala Helsingin Kisa-Veikot  
419 Oliver Öhman IF Raseborg  
472 Eeli Kinnunen Joensuun Kataja  
512 Luukas Kyrönlahti Jyväskylän Kenttäurheilijat  
526 Lassi Nalkki Jyväskylän Kenttäurheilijat  
549 Gregor Aab K TIPP  
617 Miro Naski Karhulan Katajaiset  
623 Veikko Sundberg Karhulan Katajaiset  
687 Konsta Keijonen Keski-Uudenmaan Yleisurheilu  
696 Miko Ojapelto Keski-Uudenmaan Yleisurheilu  
710 Kalle Hirvi Kirkkonummen Urheilijat  
749 Konsta Rutanen Kuivasjärven Aura  
817 Jerry Savolainen Lahden Ahkera  
848 Saku Koukku Lappeenrannan Urheilu-Miehet
867 Kasperi Vehmaa Lappeenrannan Urheilu-Miehet
868 Rasmus Vehmaa Lappeenrannan Urheilu-Miehet
925 Eetu Rantala Länsi-Uudenmaan Urheilijat  
1031 Jim Herlevi Orimattilan Jymy  
1057 Antti Kinnunen Oulun Pyrintö  
1059 Noa Korhonen Oulun Pyrintö  
1125 Aleksi Miikkulainen Porin Yleisurheilu  
1187 Joonatan Lindberg Riihimäen Kisko  
1205 Jimi Aho Salon Vilpas  
1210 Aatu Hartikainen Savonlinnan Riento  
1240 Veeti Pihlaja Seinäjoen Seudun Urheilijat  
1294 Mikael Lahdensuo Tampereen Pyrintö  
1328 Juho Talvitie Tampereen Pyrintö  
1336 Ville Väyrynen Tampereen Pyrintö  
1368 Aarne Autio Turun Urheiluliitto  
1383 Sisu Moilanen Turun Urheiluliitto  
1388 Lauri Röntynen Turun Urheiluliitto  
1390 Riku Uusitalo Turun Urheiluliitto  
1395 Vilho Stenman Uuraisten Urheilijat  
1417 Tuomas Ahokas Vantaan Salamat  
1440 Einari Tiainen Vantaan Salamat  
1554 Oskari Salmelainen Maskun Kataja  
       
P13 1000 m      
       
69 Roger Eklund Esbo IF  
132 Kasper Hietanen Espoon Tapiot  
179 Topias Oinonen Espoon Tapiot  
229 Artur Anttila Gamlakarleby IF  
231 Kasper Biskop Gamlakarleby IF  
232 Davin Flocco Gamlakarleby IF  
234 Miro Heikkilä Gamlakarleby IF  
240 Jani Mäenpää Gamlakarleby IF  
242 Jimi Rousu Gamlakarleby IF  
243 Viktor Store Gamlakarleby IF  
247 Jere Virkkala Gamlakarleby IF  
248 Matias Åberg Gamlakarleby IF  
299 Oliver Asikainen Helsingin Kisa-Veikot  
320 Lauri Hirsto Helsingin Kisa-Veikot  
358 Jaakko Siltala Helsingin Kisa-Veikot  
506 Luukas Kontro Jyväskylän Kenttäurheilijat  
617 Miro Naski Karhulan Katajaiset  
671 Veeti Savolainen Keravan Urheilijat  
696 Miko Ojapelto Keski-Uudenmaan Yleisurheilu  
714 Anssi Mustonen Koiviston Kipinä  
774 Eeli Keckman Kyrön Voima  
848 Saku Koukku Lappeenrannan Urheilu-Miehet
855 Lauri Nokkala Lappeenrannan Urheilu-Miehet
1031 Jim Herlevi Orimattilan Jymy  
1041 Tuomas Toivonen Orimattilan Jymy  
1057 Antti Kinnunen Oulun Pyrintö  
1059 Noa Korhonen Oulun Pyrintö  
1084 Eeli Tohmola Oulun Pyrintö  
1125 Aleksi Miikkulainen Porin Yleisurheilu  
1383 Sisu Moilanen Turun Urheiluliitto  
1388 Lauri Röntynen Turun Urheiluliitto  
1395 Vilho Stenman Uuraisten Urheilijat  
1409 Jyri Säyriö Valkealan Kajo  
       
P13 60 m aj      
       
47 Richard Sõber Audentes 2  
54 Elliot Schmidt Borgå Akilles  
86 Rado Lindberg Esbo IF  
132 Kasper Hietanen Espoon Tapiot  
150 Waltteri Koenkytö Espoon Tapiot  
222 Luka Veselinovic Espoon Tapiot  
238 Niklas Kjellbäck Gamlakarleby IF  
512 Luukas Kyrönlahti Jyväskylän Kenttäurheilijat  
526 Lassi Nalkki Jyväskylän Kenttäurheilijat  
623 Veikko Sundberg Karhulan Katajaiset  
687 Konsta Keijonen Keski-Uudenmaan Yleisurheilu  
749 Konsta Rutanen Kuivasjärven Aura  
781 Akseli Helminen Lahden Ahkera  
848 Saku Koukku Lappeenrannan Urheilu-Miehet
867 Kasperi Vehmaa Lappeenrannan Urheilu-Miehet
868 Rasmus Vehmaa Lappeenrannan Urheilu-Miehet
1187 Joonatan Lindberg Riihimäen Kisko  
1210 Aatu Hartikainen Savonlinnan Riento  
1240 Veeti Pihlaja Seinäjoen Seudun Urheilijat  
1336 Ville Väyrynen Tampereen Pyrintö  
1368 Aarne Autio Turun Urheiluliitto  
1390 Riku Uusitalo Turun Urheiluliitto  
1440 Einari Tiainen Vantaan Salamat  
1514 Tomas Järvinen Helsingin Kisa-Veikot  
       
P13 2000 m kävely    
       
132 Kasper Hietanen Espoon Tapiot  
671 Veeti Savolainen Keravan Urheilijat  
883 Miika Niemelä Lempäälän Kisa Yleisurheilu  
       
P13 Korkeus      
       
49 Tristan Tõnov Audentes 2  
234 Miro Heikkilä Gamlakarleby IF  
526 Lassi Nalkki Jyväskylän Kenttäurheilijat  
623 Veikko Sundberg Karhulan Katajaiset  
671 Veeti Savolainen Keravan Urheilijat  
687 Konsta Keijonen Keski-Uudenmaan Yleisurheilu  
696 Miko Ojapelto Keski-Uudenmaan Yleisurheilu  
1059 Noa Korhonen Oulun Pyrintö  
1078 Veeti Saarela Oulun Pyrintö  
1084 Eeli Tohmola Oulun Pyrintö  
1187 Joonatan Lindberg Riihimäen Kisko  
1193 Juuso Tuominen Riihimäen Kisko  
1328 Juho Talvitie Tampereen Pyrintö  
1380 Topias Koivunen Turun Urheiluliitto  
1417 Tuomas Ahokas Vantaan Salamat  
1490 Samuel Koski Viipurin Urheilijat  
1514 Tomas Järvinen Helsingin Kisa-Veikot  
       
P13 Pituus      
       
54 Elliot Schmidt Borgå Akilles  
69 Roger Eklund Esbo IF  
86 Rado Lindberg Esbo IF  
150 Waltteri Koenkytö Espoon Tapiot  
176 Eerik Nyyssönen Espoon Tapiot  
210 Matias Tapanainen Espoon Tapiot  
222 Luka Veselinovic Espoon Tapiot  
229 Artur Anttila Gamlakarleby IF  
231 Kasper Biskop Gamlakarleby IF  
232 Davin Flocco Gamlakarleby IF  
242 Jimi Rousu Gamlakarleby IF  
245 Oliver Takanen Gamlakarleby IF  
260 Alec Ekblom Helsingfors IFK  
320 Lauri Hirsto Helsingin Kisa-Veikot  
326 Ville Jalava Helsingin Kisa-Veikot  
328 Mikke Järvelin Helsingin Kisa-Veikot  
512 Luukas Kyrönlahti Jyväskylän Kenttäurheilijat  
526 Lassi Nalkki Jyväskylän Kenttäurheilijat  
623 Veikko Sundberg Karhulan Katajaiset  
687 Konsta Keijonen Keski-Uudenmaan Yleisurheilu  
710 Kalle Hirvi Kirkkonummen Urheilijat  
749 Konsta Rutanen Kuivasjärven Aura  
774 Eeli Keckman Kyrön Voima  
867 Kasperi Vehmaa Lappeenrannan Urheilu-Miehet
868 Rasmus Vehmaa Lappeenrannan Urheilu-Miehet
1031 Jim Herlevi Orimattilan Jymy  
1041 Tuomas Toivonen Orimattilan Jymy  
1057 Antti Kinnunen Oulun Pyrintö  
1059 Noa Korhonen Oulun Pyrintö  
1078 Veeti Saarela Oulun Pyrintö  
1084 Eeli Tohmola Oulun Pyrintö  
1125 Aleksi Miikkulainen Porin Yleisurheilu  
1187 Joonatan Lindberg Riihimäen Kisko  
1210 Aatu Hartikainen Savonlinnan Riento  
1252 Maksim Marfin Skyrunner  
1294 Mikael Lahdensuo Tampereen Pyrintö  
1336 Ville Väyrynen Tampereen Pyrintö  
1368 Aarne Autio Turun Urheiluliitto  
1380 Topias Koivunen Turun Urheiluliitto  
1388 Lauri Röntynen Turun Urheiluliitto  
1395 Vilho Stenman Uuraisten Urheilijat  
1417 Tuomas Ahokas Vantaan Salamat  
1440 Einari Tiainen Vantaan Salamat  
1484 Iivo Hämäläinen Viipurin Urheilijat  
1514 Tomas Järvinen Helsingin Kisa-Veikot  
1519 Joona Nurmi Porin Yleisurheilu  
       
P13 Kuula      
       
64 Mikael Böckerman Esbo IF  
85 Thomas Lahtinen Esbo IF  
86 Rado Lindberg Esbo IF  
163 Emil Matikainen Espoon Tapiot  
170 Joona Nieminen Espoon Tapiot  
243 Viktor Store Gamlakarleby IF  
247 Jere Virkkala Gamlakarleby IF  
431 Valter Nylund IF Sibbo-Vargarna  
472 Eeli Kinnunen Joensuun Kataja  
526 Lassi Nalkki Jyväskylän Kenttäurheilijat  
631 Iiro Pollari Kauhavan Wisa  
672 Pyry Selin Keravan Urheilijat  
710 Kalle Hirvi Kirkkonummen Urheilijat  
781 Akseli Helminen Lahden Ahkera  
813 Onni Rustholkarhu Lahden Ahkera  
1059 Noa Korhonen Oulun Pyrintö  
1078 Veeti Saarela Oulun Pyrintö  
1117 Petrus Jakonen Porin Yleisurheilu  
1139 Aatu Kangasniemi Porvoon Urheilijat  
1257 Mico Lampinen Someron Esa  
1261 Paavo Puro Suolahden Urho  
1294 Mikael Lahdensuo Tampereen Pyrintö  
1381 Tomi Kuusisto Turun Urheiluliitto  
1383 Sisu Moilanen Turun Urheiluliitto  
1519 Joona Nurmi Porin Yleisurheilu  
1558 Jonne Niemelä Ikaalisten Urheilijat  
       
P13 Moukari      
       
210 Matias Tapanainen Espoon Tapiot  
472 Eeli Kinnunen Joensuun Kataja  
526 Lassi Nalkki Jyväskylän Kenttäurheilijat  
672 Pyry Selin Keravan Urheilijat  
774 Eeli Keckman Kyrön Voima  
781 Akseli Helminen Lahden Ahkera  
813 Onni Rustholkarhu Lahden Ahkera  
1117 Petrus Jakonen Porin Yleisurheilu  
1139 Aatu Kangasniemi Porvoon Urheilijat  
1222 Isko Kovanen Savonlinnan Riento  
1257 Mico Lampinen Someron Esa  
1353 Reko Tuominen Tarvasjoen Urheilijat  
       
P13 4 x 100 m      
       
1 Audentes 1    
2 TuUL Keltainen    
13 Esbo If 1    
31 Esbo If 2    
39 Esbo If 3    
44 Espoon Tapiot 1    
56 Espoon Tapiot 2    
66 Espoon Tapiot 3    
76 Gamlakarleby If 1    
78 Gamlakarleby If 2    
80 Gamlakarleby If 3    
90 Helsingin Kisa-Veikot 1    
108 Helsingin Kisa-Veikot 2    
120 Helsingin Kisa-Veikot 3    
161 Karhulan Katajaiset    
176 Keski-Uudenmaan Yleisurheilu  
203 Lahden Ahkera    
230 Lappeenrannan Urheilu-Miehet  
301 Oulun Pyrintö 1    
307 Oulun Pyrintö 2    
318 Porin Yleisurheilu    
325 Riihimäen Kisko 1    
334 Tampereen Pyrintö 1    
372 Vantaan Salamat 1    
375 TuUL Mustakeltainen    
376 TuUL Musta    
       
P13 4 x 600 m      
       
15 Esbo If 1    
19 TuUL Musta    
22 TuUL Keltainen    
33 Esbo If 2    
45 Espoon Tapiot 1    
57 Espoon Tapiot 2    
67 Espoon Tapiot 3    
77 Gamlakarleby If 1    
79 Gamlakarleby If 2    
81 Gamlakarleby If 3    
92 Helsingin Kisa-Veikot 1    
109 Helsingin Kisa-Veikot 2    
162 Karhulan Katajaiset    
170 Keravan Urheilijat    
177 Keski-Uudenmaan Yleisurheilu  
204 Vantaan Salamat 1    
205 Lahden Ahkera    
241 Lappeenrannan Urheilu-Miehet  
303 Oulun Pyrintö 1    
309 Oulun Pyrintö 2    
327 Riihimäen Kisko 1    
336 Tampereen Pyrintö 1    
       
P13 4 x 60 m aj      
       
14 Esbo If 1    
91 Helsingin Kisa-Veikot 1    
204 Lahden Ahkera    
240 Lappeenrannan Urheilu-Miehet  
302 Oulun Pyrintö 1    
308 Oulun Pyrintö 2    
326 Riihimäen Kisko 1    
335 Tampereen Pyrintö 1    
379 TuUL Musta    
380 TuUL Mustakeltainen    
386 Vantaan Salamat 1    
389 Esbo If 2    
395 Espoon Tapiot 2    
396 Espoon Tapiot 1    
       
P14 100 m      
       
31 Ott Erik Õunapuu Audentes  
126 Johannes Hakala Espoon Tapiot  
142 Joonas Jäppinen Espoon Tapiot  
157 Lassi Lehtimäki Espoon Tapiot  
164 Henri Matikainen Espoon Tapiot  
251 Jarmo Eromäki Haukivuoren Kisailijat  
253 Miska Johansson Heinolan Isku  
335 Pyry Koskiniemi Helsingin Kisa-Veikot  
339 Ville Kylmäpuro Helsingin Kisa-Veikot  
413 Benjamin Olli IF Femman  
430 Emil Nylund IF Sibbo-Vargarna  
470 Topi Kela Joensuun Kataja  
515 Pyry Lahtinen Jyväskylän Kenttäurheilijat  
518 Atte Leppänen Jyväskylän Kenttäurheilijat  
570 Marc Mäger K TIPP  
571 Kristo Mägi K TIPP  
597 Ville Kyrönlahti Kangasniemen Kalske  
626 Tomi Heiskanen Karkkilan Pojat  
644 Emil Hamström Kenttäurheilijat -58  
679 Kalle Gauriloff Keski-Uudenmaan Yleisurheilu  
719 Riku Kauranen Kokkolan Veikot  
799 Eerik Mäkelä Lahden Ahkera  
843 Martti Hyvärinen Lappeenrannan Urheilu-Miehet
850 Miki Likander Lappeenrannan Urheilu-Miehet
859 Eetu Pohjonen Lappeenrannan Urheilu-Miehet
861 Konsta Rutonen Lappeenrannan Urheilu-Miehet
896 Jaakko Honka Limingan Niittomiehet  
1122 Juho Kivistö Porin Yleisurheilu  
1127 Niko Mikkola Porin Yleisurheilu  
1277 Valtteri Yrjölä Tammelan Ryske  
1278 Otto Ahonen Tampereen Pyrintö  
1289 Konsta Kankainen Tampereen Pyrintö  
1317 Eino Perämaa Tampereen Pyrintö  
1334 Ville Väliharju Tampereen Pyrintö  
1343 Sami Bärlund Tapanilan Erä  
1356 Rasmus Remesaho Toholammin Urheilijat  
1484 Iivo Hämäläinen Viipurin Urheilijat  
1489 Miska Koponen Viipurin Urheilijat  
1493 Mortti Metsäkoivu Viipurin Urheilijat  
1505 Mikko Murto Ylöjärven Urheilijat  
1527 Patrik Järvinen Tampereen Pyrintö  
       
P14 300 m      
       
0 Mortti Metsäkoivu Viipurin Urheilijat  
126 Johannes Hakala Espoon Tapiot  
157 Lassi Lehtimäki Espoon Tapiot  
251 Jarmo Eromäki Haukivuoren Kisailijat  
335 Pyry Koskiniemi Helsingin Kisa-Veikot  
373 Simeon Vorselman Helsingin Kisa-Veikot  
413 Benjamin Olli IF Femman  
515 Pyry Lahtinen Jyväskylän Kenttäurheilijat  
516 Joonas Lapinkero Jyväskylän Kenttäurheilijat  
518 Atte Leppänen Jyväskylän Kenttäurheilijat  
597 Ville Kyrönlahti Kangasniemen Kalske  
654 Samuel Shams Kenttäurheilijat -58  
679 Kalle Gauriloff Keski-Uudenmaan Yleisurheilu  
707 Sampo Väyrynen Keski-Uudenmaan Yleisurheilu  
771 Eeli Jauhiainen Kuusankosken Kisa  
799 Eerik Mäkelä Lahden Ahkera  
843 Martti Hyvärinen Lappeenrannan Urheilu-Miehet
850 Miki Likander Lappeenrannan Urheilu-Miehet
859 Eetu Pohjonen Lappeenrannan Urheilu-Miehet
861 Konsta Rutonen Lappeenrannan Urheilu-Miehet
1060 Jonne Kovaniemi Oulun Pyrintö  
1244 Mihail Sidorov Shuya  
1317 Eino Perämaa Tampereen Pyrintö  
1343 Sami Bärlund Tapanilan Erä  
1356 Rasmus Remesaho Toholammin Urheilijat  
1483 Aapeli Hatanpää Viipurin Urheilijat  
1484 Iivo Hämäläinen Viipurin Urheilijat  
1527 Patrik Järvinen Tampereen Pyrintö  
       
P14 800 m      
       
157 Lassi Lehtimäki Espoon Tapiot  
373 Simeon Vorselman Helsingin Kisa-Veikot  
515 Pyry Lahtinen Jyväskylän Kenttäurheilijat  
545 Konsta Vuorela Jyväskylän Kenttäurheilijat  
679 Kalle Gauriloff Keski-Uudenmaan Yleisurheilu  
719 Riku Kauranen Kokkolan Veikot  
859 Eetu Pohjonen Lappeenrannan Urheilu-Miehet
920 Andreas Kärkkäinen Länsi-Uudenmaan Urheilijat  
948 Veikko Korpikallio Mikkelin Kilpa-Veikot  
1060 Jonne Kovaniemi Oulun Pyrintö  
1115 Sami Heino Porin Yleisurheilu  
1149 Martti Majuri Puumalan Viri  
1206 Aarni Eijs Salon Vilpas  
1278 Otto Ahonen Tampereen Pyrintö  
1282 Jere Haapalainen Tampereen Pyrintö  
1343 Sami Bärlund Tapanilan Erä  
1356 Rasmus Remesaho Toholammin Urheilijat  
1483 Aapeli Hatanpää Viipurin Urheilijat  
1485 Sajan Irincheev Viipurin Urheilijat  
1521 Reko Hakomäki Vähänkyrön Viesti  
1527 Patrik Järvinen Tampereen Pyrintö  
       
P14 100 m aj      
       
142 Joonas Jäppinen Espoon Tapiot  
335 Pyry Koskiniemi Helsingin Kisa-Veikot  
339 Ville Kylmäpuro Helsingin Kisa-Veikot  
346 Johannes Mäkelä Helsingin Kisa-Veikot  
516 Joonas Lapinkero Jyväskylän Kenttäurheilijat  
597 Ville Kyrönlahti Kangasniemen Kalske  
706 Otso Väyrynen Keski-Uudenmaan Yleisurheilu  
707 Sampo Väyrynen Keski-Uudenmaan Yleisurheilu  
861 Konsta Rutonen Lappeenrannan Urheilu-Miehet
1016 Leevi Leskelä Nurmijärven Yleisurheilu  
1334 Ville Väliharju Tampereen Pyrintö  
1483 Aapeli Hatanpää Viipurin Urheilijat  
       
P14 3000 m kävely    
       
396 Valtteri Kalanti Hämeenlinnan Tarmo  
1485 Sajan Irincheev Viipurin Urheilijat  
       
P14 Seiväs      
       
197 Ilmari Sarasmaa Espoon Tapiot  
346 Johannes Mäkelä Helsingin Kisa-Veikot  
615 Olavi Kiiski Karhulan Katajaiset  
616 Eliel Mulari Karhulan Katajaiset  
681 Miro Heikkonen Keski-Uudenmaan Yleisurheilu  
706 Otso Väyrynen Keski-Uudenmaan Yleisurheilu  
708 Tommi Järvenpää Keuruun Kisailijat  
799 Eerik Mäkelä Lahden Ahkera  
1278 Otto Ahonen Tampereen Pyrintö  
1289 Konsta Kankainen Tampereen Pyrintö  
       
P14 Pituus      
       
126 Johannes Hakala Espoon Tapiot  
142 Joonas Jäppinen Espoon Tapiot  
164 Henri Matikainen Espoon Tapiot  
251 Jarmo Eromäki Haukivuoren Kisailijat  
253 Miska Johansson Heinolan Isku  
335 Pyry Koskiniemi Helsingin Kisa-Veikot  
339 Ville Kylmäpuro Helsingin Kisa-Veikot  
346 Johannes Mäkelä Helsingin Kisa-Veikot  
348 Aapo Nikkola Helsingin Kisa-Veikot  
373 Simeon Vorselman Helsingin Kisa-Veikot  
413 Benjamin Olli IF Femman  
430 Emil Nylund IF Sibbo-Vargarna  
516 Joonas Lapinkero Jyväskylän Kenttäurheilijat  
597 Ville Kyrönlahti Kangasniemen Kalske  
654 Samuel Shams Kenttäurheilijat -58  
706 Otso Väyrynen Keski-Uudenmaan Yleisurheilu  
843 Martti Hyvärinen Lappeenrannan Urheilu-Miehet
896 Jaakko Honka Limingan Niittomiehet  
1016 Leevi Leskelä Nurmijärven Yleisurheilu  
1115 Sami Heino Porin Yleisurheilu  
1122 Juho Kivistö Porin Yleisurheilu  
1127 Niko Mikkola Porin Yleisurheilu  
1317 Eino Perämaa Tampereen Pyrintö  
1334 Ville Väliharju Tampereen Pyrintö  
1484 Iivo Hämäläinen Viipurin Urheilijat  
       
P14 Moukari      
       
2 Olavi Yli-Mannila Alajärven Ankkurit  
253 Miska Johansson Heinolan Isku  
422 Robin Hildén IF Sibbo-Vargarna  
1002 Mikko Huhta Nurmijärven Yleisurheilu  
1256 Max Lampinen Someron Esa  
1269 Jani Laakso Tammelan Ryske  
       
P14 Keihäs      
       
2 Olavi Yli-Mannila Alajärven Ankkurit  
22 Kristofer Kuusik Audentes  
163 Emil Matikainen Espoon Tapiot  
176 Eerik Nyyssönen Espoon Tapiot  
348 Aapo Nikkola Helsingin Kisa-Veikot  
422 Robin Hildén IF Sibbo-Vargarna  
518 Atte Leppänen Jyväskylän Kenttäurheilijat  
850 Miki Likander Lappeenrannan Urheilu-Miehet
896 Jaakko Honka Limingan Niittomiehet  
922 Miki Makkonen Länsi-Uudenmaan Urheilijat  
1016 Leevi Leskelä Nurmijärven Yleisurheilu  
1191 Arno Toivola Riihimäen Kisko  
1268 Samu Kauppi Tammelan Ryske  
1289 Konsta Kankainen Tampereen Pyrintö  
1565 Ville Kujala Siilinjärven Ponnistus  
       
P15 100 m      
       
36 Torm Isok Audentes 2  
106 Walter Törnwall Esbo IF  
110 Adnan Vuorinen Esbo IF  
144 Eetu Kalske Espoon Tapiot  
153 Mikko Kuivalainen Espoon Tapiot  
239 Valter Lerbacka Gamlakarleby IF  
250 Eemil Porvari Hartolan Voima  
268 Miro Kallio Helsingfors IFK  
313 Joel Heinonen Helsingin Kisa-Veikot  
340 Miki Laakso Helsingin Kisa-Veikot  
341 Benjamin Lee Helsingin Kisa-Veikot  
344 Kare Lysmä Helsingin Kisa-Veikot  
348 Aapo Nikkola Helsingin Kisa-Veikot  
429 Rasmus Martin IF Sibbo-Vargarna  
434 Matias Tulokas IF Sibbo-Vargarna  
468 Matias Ahtinen Joensuun Kataja  
476 Rasmus Lehikoinen Joensuun Kataja  
485 Sakari Vallius Joensuun Kataja  
498 Leevi-Kalle Heikkilä Jyväskylän Kenttäurheilijat  
637 Lauri Peltola Kaustisen Pohjan-Veikot  
686 Daniel Keane Keski-Uudenmaan Yleisurheilu  
755 Otto Turunen Kuivasjärven Aura  
790 Tuukka Koskinen Lahden Ahkera  
820 Eelis Snåre Lahden Ahkera  
871 Valtteri Louko Lapuan Virkiä  
881 Manu Mäenpää Lempäälän Kisa Yleisurheilu  
935 Kalle Kinnunen Maskun Kataja  
1029 Aatu Alhomäki Orimattilan Jymy  
1042 Joonas Rajaniemi Oulaisten Huima  
1215 Arttu Härkönen Savonlinnan Riento  
1238 Aukusti Jaskari Seinäjoen Seudun Urheilijat  
1303 Jaakko Linnus Tampereen Pyrintö  
1472 Viljami Kari Vetelin Urheilijat  
1513 Joel-Oscar Kammarmäki Forssan Salama  
1545 Anton Mustonen Lahden Ahkera  
1548 Niklas Latva-Risku Porin Yleisurheilu  
       
P15 300 m      
       
106 Walter Törnwall Esbo IF  
110 Adnan Vuorinen Esbo IF  
144 Eetu Kalske Espoon Tapiot  
239 Valter Lerbacka Gamlakarleby IF  
250 Eemil Porvari Hartolan Voima  
268 Miro Kallio Helsingfors IFK  
313 Joel Heinonen Helsingin Kisa-Veikot  
340 Miki Laakso Helsingin Kisa-Veikot  
341 Benjamin Lee Helsingin Kisa-Veikot  
426 Matias Komi IF Sibbo-Vargarna  
429 Rasmus Martin IF Sibbo-Vargarna  
434 Matias Tulokas IF Sibbo-Vargarna  
451 Aaro Syväniemi Ilmajoen Kisailijat  
468 Matias Ahtinen Joensuun Kataja  
476 Rasmus Lehikoinen Joensuun Kataja  
686 Daniel Keane Keski-Uudenmaan Yleisurheilu  
790 Tuukka Koskinen Lahden Ahkera  
820 Eelis Snåre Lahden Ahkera  
871 Valtteri Louko Lapuan Virkiä  
1048 Antti Juvonen Oulun Pyrintö  
1245 Ivan Tsvetkov Shuya  
1303 Jaakko Linnus Tampereen Pyrintö  
1472 Viljami Kari Vetelin Urheilijat  
1485 Sajan Irincheev Viipurin Urheilijat  
1487 Miska Koponen Viipurin Urheilijat  
1545 Anton Mustonen Lahden Ahkera  
       
P15 800 m      
       
144 Eetu Kalske Espoon Tapiot  
268 Miro Kallio Helsingfors IFK  
341 Benjamin Lee Helsingin Kisa-Veikot  
411 Arvi Väre Hämeenlinnan Tarmo  
429 Rasmus Martin IF Sibbo-Vargarna  
803 Teo Penttinen Lahden Ahkera  
807 Aleksi Rajaniemi Lahden Ahkera  
936 Kalle Oksanen Maskun Kataja  
937 Joona Rasi Maskun Kataja  
1048 Antti Juvonen Oulun Pyrintö  
1134 Ramses Backman Porvoon Urheilijat  
1491 Otto Lintula Viipurin Urheilijat  
1499 Sebastian Torkkel Viipurin Urheilijat  
1511 Joakim Pitkänen Pohjan Koitto  
1512 Joona Heikkerö Porvoon Urheilijat  
1542 Justus Luonela Lahden Ahkera  
1551 Akseli Stark Länsi-Uudenmaan Urheilijat  
       
P15 100 m aj      
       
281 Abdirahiim Salah Helsingfors IFK  
348 Aapo Nikkola Helsingin Kisa-Veikot  
377 Oliver Westerlund Helsingin Kisa-Veikot  
434 Matias Tulokas IF Sibbo-Vargarna  
468 Matias Ahtinen Joensuun Kataja  
476 Rasmus Lehikoinen Joensuun Kataja  
485 Sakari Vallius Joensuun Kataja  
798 Manu Metsäkangas Lahden Ahkera  
820 Eelis Snåre Lahden Ahkera  
871 Valtteri Louko Lapuan Virkiä  
1093 Veeti Lettojärvi Pertunmaan Ponnistajat  
1223 Miska Käyhkö Savonlinnan Riento  
1238 Aukusti Jaskari Seinäjoen Seudun Urheilijat  
       
P15 3000 m kävely    
       
68 Jonathan Ekberg Esbo IF  
       
P15 Korkeus      
       
17 Kaspar Henriksen Audentes  
160 Jonathan Lindroos Espoon Tapiot  
341 Benjamin Lee Helsingin Kisa-Veikot  
344 Kare Lysmä Helsingin Kisa-Veikot  
424 Otto Junnila IF Sibbo-Vargarna  
485 Sakari Vallius Joensuun Kataja  
616 Eliel Mulari Karhulan Katajaiset  
724 Jere Nyström Korian Ponsi  
798 Manu Metsäkangas Lahden Ahkera  
881 Manu Mäenpää Lempäälän Kisa Yleisurheilu  
1029 Aatu Alhomäki Orimattilan Jymy  
1093 Veeti Lettojärvi Pertunmaan Ponnistajat  
1572 Veeti Vaininionpää Ikaalisten Urheilijat  
       
P15 Seiväs      
       
81 Artjom Kiviharju Esbo IF  
424 Otto Junnila IF Sibbo-Vargarna  
483 Miro Tanninen Joensuun Kataja  
715 Oskari Henttinen Kokemäen Kova-Väki Yleisurheil
1223 Miska Käyhkö Savonlinnan Riento  
1238 Aukusti Jaskari Seinäjoen Seudun Urheilijat  
1374 Oliver Helenius Turun Urheiluliitto  
       
P15 Kolmiloikka      
       
153 Mikko Kuivalainen Espoon Tapiot  
164 Henri Matikainen Espoon Tapiot  
424 Otto Junnila IF Sibbo-Vargarna  
451 Aaro Syväniemi Ilmajoen Kisailijat  
468 Matias Ahtinen Joensuun Kataja  
483 Miro Tanninen Joensuun Kataja  
719 Riku Kauranen Kokkolan Veikot  
798 Manu Metsäkangas Lahden Ahkera  
881 Manu Mäenpää Lempäälän Kisa Yleisurheilu  
1127 Niko Mikkola Porin Yleisurheilu  
1159 Juha Karjunen Pyhäselän Urheilijat  
1223 Miska Käyhkö Savonlinnan Riento  
1238 Aukusti Jaskari Seinäjoen Seudun Urheilijat  
       
P15 Kuula      
       
160 Jonathan Lindroos Espoon Tapiot  
344 Kare Lysmä Helsingin Kisa-Veikot  
432 Ahti Pokkinen IF Sibbo-Vargarna  
483 Miro Tanninen Joensuun Kataja  
567 Indrek Leetmaa K TIPP  
1002 Mikko Huhta Nurmijärven Yleisurheilu  
1029 Aatu Alhomäki Orimattilan Jymy  
1215 Arttu Härkönen Savonlinnan Riento  
1256 Max Lampinen Someron Esa  
1275 Vili Välimäki Tammelan Ryske  
       
P15 Kiekko      
       
2 Olavi Yli-Mannila Alajärven Ankkurit  
160 Jonathan Lindroos Espoon Tapiot  
432 Ahti Pokkinen IF Sibbo-Vargarna  
483 Miro Tanninen Joensuun Kataja  
616 Eliel Mulari Karhulan Katajaiset  
835 Juho-Joel Mäenpää Lappajärven Veikot  
1159 Juha Karjunen Pyhäselän Urheilijat  
1215 Arttu Härkönen Savonlinnan Riento  
1256 Max Lampinen Someron Esa  
1446 Juho Koponen Varkauden Kenttä-Veikot  
       
P15 4 x 100 m      
       
46 Espoon Tapiot 1    
58 Espoon Tapiot 2    
93 Helsingin Kisa-Veikot 1    
110 Helsingin Kisa-Veikot 2    
139 Jyväskylän Kenttäurheilijat 1  
178 Keski-Uudenmaan Yleisurheilu  
211 Lahden Ahkera 1    
219 Lahden Ahkera 2    
242 Lappeenrannan Urheilu-Miehet  
261 Länsi-Uudenmaan Urheilijat  
337 Tampereen Pyrintö 1    
       
P15 4 x 800 m      
       
212 Lahden Ahkera 1    
243 Lappeenrannan Urheilu-Miehet  
262 Länsi-Uudenmaan Urheilijat  
338 Tampereen Pyrintö 1    
       
P15 4 x 80 m aj      
       
94 Helsingin Kisa-Veikot 1    
381 Viipurin Urheilijat    
       
P9 40 m      
       
61 Agaton Blomberg Esbo IF  
62 Benjamin Blomberg Esbo IF  
66 Tommy Carlsson Esbo IF  
75 Jesse Hirvonen Esbo IF  
76 Adrian Jakobsson Esbo IF  
89 Eino Maura Esbo IF  
166 Rasmus Mjøsund Espoon Tapiot  
188 Emil Rautiainen Espoon Tapiot  
293 Aaron Adun Helsingin Kisa-Veikot  
294 Samuel Adun Helsingin Kisa-Veikot  
296 Aslan Aitolehti Helsingin Kisa-Veikot  
298 Urho Aro Helsingin Kisa-Veikot  
305 Noa Eiroma Helsingin Kisa-Veikot  
365 Elis Sundholm Helsingin Kisa-Veikot  
375 Jussi Wesanko Helsingin Kisa-Veikot  
382 Simeon Sivonen Helsingin Tarmo  
482 Toivo Takanen Joensuun Kataja  
576 Heinar Orusalu K TIPP  
593 Ander Õisnurm K TIPP  
602 Iivari Tiihonen Kangasniemen Kalske  
606 Leevi Pein Kankaanpään Seudun Leisku  
622 Tuomas Rikka Karhulan Katajaiset  
688 Julius Laakso Keski-Uudenmaan Yleisurheilu  
692 Eemeli Makkonen Keski-Uudenmaan Yleisurheilu  
748 Valtteri Raatikainen Kuivasjärven Aura  
827 Daniel Zakharov Lahden Ahkera  
832 Niklas Lehtinen Lapin Salama  
971 Arttu Rantala Nakkilan Vire  
974 Niilo Kemppainen Nastolan Naseva  
999 Vihtori Saukkola Nummen Kipinä  
1012 Riku Korhonen Nurmijärven Yleisurheilu  
1022 Jere Paananen Nurmijärven Yleisurheilu  
1153 Ukko Lehto Pyhtään Yritys  
1163 Eerik Häkli Raision Kuula  
1190 Vili Rasehorn Riihimäen Kisko  
1264 Aatos Holmström Suomussalmen Rasti  
1350 Rony Lindberg Tapanilan Erä  
1392 Voitto Virjonen Turun Urheiluliitto  
1404 Joona Niinikangas Valkealan Kajo  
1431 Karo Majuri Vantaan Salamat  
1469 Kalle Hirsivaara Veitsiluodon Kisaveikot  
1506 Jonatan Heikkilä ÅIFK Friidrott  
1553 Richard Lindqvist Turun Urheiluliitto  
1555 Juuso Fredrikson Esbo If  
       
P9 600 m      
       
66 Tommy Carlsson Esbo IF  
76 Adrian Jakobsson Esbo IF  
96 Anton Pennanen Esbo IF  
166 Rasmus Mjøsund Espoon Tapiot  
188 Emil Rautiainen Espoon Tapiot  
296 Aslan Aitolehti Helsingin Kisa-Veikot  
303 Dominic Day Helsingin Kisa-Veikot  
365 Elis Sundholm Helsingin Kisa-Veikot  
382 Simeon Sivonen Helsingin Tarmo  
487 Voitto Voutilainen Joensuun Kataja  
606 Leevi Pein Kankaanpään Seudun Leisku  
620 Viljami Nurminen Karhulan Katajaiset  
688 Julius Laakso Keski-Uudenmaan Yleisurheilu  
748 Valtteri Raatikainen Kuivasjärven Aura  
827 Daniel Zakharov Lahden Ahkera  
832 Niklas Lehtinen Lapin Salama  
914 Joa Härmä Länsi-Uudenmaan Urheilijat  
916 Aatu Kantola Länsi-Uudenmaan Urheilijat  
931 Jesse Toivonen Länsi-Uudenmaan Urheilijat  
971 Arttu Rantala Nakkilan Vire  
974 Niilo Kemppainen Nastolan Naseva  
999 Vihtori Saukkola Nummen Kipinä  
1018 Jere Mourujärvi Nurmijärven Yleisurheilu  
1022 Jere Paananen Nurmijärven Yleisurheilu  
1153 Ukko Lehto Pyhtään Yritys  
1264 Aatos Holmström Suomussalmen Rasti  
1369 Rasmus Fagerström Turun Urheiluliitto  
1404 Joona Niinikangas Valkealan Kajo  
1428 Urho Keisanen Vantaan Salamat  
1553 Richard Lindqvist Turun Urheiluliitto  
       
P9 1000 m kävely    
       
196 Kasper Salmi Espoon Tapiot  
487 Voitto Voutilainen Joensuun Kataja  
       
P9 Pituus 1. karsintaryhmä sukunimet A-L  
  2. karsintaryhmä sukunimet M-Ö  
61 Agaton Blomberg Esbo IF  
62 Benjamin Blomberg Esbo IF  
76 Adrian Jakobsson Esbo IF  
89 Eino Maura Esbo IF  
166 Rasmus Mjøsund Espoon Tapiot  
188 Emil Rautiainen Espoon Tapiot  
293 Aaron Adun Helsingin Kisa-Veikot  
294 Samuel Adun Helsingin Kisa-Veikot  
296 Aslan Aitolehti Helsingin Kisa-Veikot  
298 Urho Aro Helsingin Kisa-Veikot  
303 Dominic Day Helsingin Kisa-Veikot  
305 Noa Eiroma Helsingin Kisa-Veikot  
365 Elis Sundholm Helsingin Kisa-Veikot  
375 Jussi Wesanko Helsingin Kisa-Veikot  
382 Simeon Sivonen Helsingin Tarmo  
482 Toivo Takanen Joensuun Kataja  
602 Iivari Tiihonen Kangasniemen Kalske  
606 Leevi Pein Kankaanpään Seudun Leisku  
688 Julius Laakso Keski-Uudenmaan Yleisurheilu  
692 Eemeli Makkonen Keski-Uudenmaan Yleisurheilu  
748 Valtteri Raatikainen Kuivasjärven Aura  
827 Daniel Zakharov Lahden Ahkera  
832 Niklas Lehtinen Lapin Salama  
931 Jesse Toivonen Länsi-Uudenmaan Urheilijat  
971 Arttu Rantala Nakkilan Vire  
974 Niilo Kemppainen Nastolan Naseva  
999 Vihtori Saukkola Nummen Kipinä  
1022 Jere Paananen Nurmijärven Yleisurheilu  
1153 Ukko Lehto Pyhtään Yritys  
1190 Vili Rasehorn Riihimäen Kisko  
1264 Aatos Holmström Suomussalmen Rasti  
1350 Rony Lindberg Tapanilan Erä  
1392 Voitto Virjonen Turun Urheiluliitto  
1404 Joona Niinikangas Valkealan Kajo  
1428 Urho Keisanen Vantaan Salamat  
1431 Karo Majuri Vantaan Salamat  
1469 Kalle Hirsivaara Veitsiluodon Kisaveikot  
1506 Jonatan Heikkilä ÅIFK Friidrott  
1553 Richard Lindqvist Turun Urheiluliitto  
       
P9 Kuula      
       
66 Tommy Carlsson Esbo IF  
75 Jesse Hirvonen Esbo IF  
293 Aaron Adun Helsingin Kisa-Veikot  
294 Samuel Adun Helsingin Kisa-Veikot  
296 Aslan Aitolehti Helsingin Kisa-Veikot  
298 Urho Aro Helsingin Kisa-Veikot  
305 Noa Eiroma Helsingin Kisa-Veikot  
375 Jussi Wesanko Helsingin Kisa-Veikot  
421 Kevin Hildén IF Sibbo-Vargarna  
622 Tuomas Rikka Karhulan Katajaiset  
692 Eemeli Makkonen Keski-Uudenmaan Yleisurheilu  
832 Niklas Lehtinen Lapin Salama  
931 Jesse Toivonen Länsi-Uudenmaan Urheilijat  
1012 Riku Korhonen Nurmijärven Yleisurheilu  
1264 Aatos Holmström Suomussalmen Rasti  
1350 Rony Lindberg Tapanilan Erä  
1392 Voitto Virjonen Turun Urheiluliitto  
1428 Urho Keisanen Vantaan Salamat  
1431 Karo Majuri Vantaan Salamat  
1469 Kalle Hirsivaara Veitsiluodon Kisaveikot  
       
P9 4 x 50 m      
       
17 Esbo If 1    
35 Esbo If 2    
96 Helsingin Kisa-Veikot 1    
112 Helsingin Kisa-Veikot 2    
164 Karhulan Katajaiset    
192 Kiskon ysipojat    
207 Lahden Ahkera    
264 Länsi-Uudenmaan Urheilijat  
288 Nurmijärven Yleisurheilu    
384 Riihimäen Kisko 1    
       
P9 4 x 400 m      
       
16 Esbo If 1    
34 Esbo If 2    
95 Helsingin Kisa-Veikot 1    
111 Helsingin Kisa-Veikot 2    
123 Karhulan Katajaiset    
191 Kiskon ysipojat    
206 Lahden Ahkera    
263 Länsi-Uudenmaan Urheilijat  
288 Nurmijärven Yleisurheilu    
       
T10 60 m      
       
0 Elle Saari Espoon Tapiot  
6 Livia Kähtävä Alavieskan Viri  
13 Enni Räisänen Anjalan Liitto  
63 Frida Blomfelt Esbo IF  
186 Venla Rahkamaa Espoon Tapiot  
189 Olivia Rautiainen Espoon Tapiot  
205 Tara Sohlo Espoon Tapiot  
266 Ida Honkanen Helsingfors IFK  
304 Nella Eiroma Helsingin Kisa-Veikot  
317 Taika Henttonen Helsingin Kisa-Veikot  
354 Naima Sainio Helsingin Kisa-Veikot  
378 Sirian Öhrnberg Helsingin Kisa-Veikot  
381 Helmi Nieminen Helsingin Tarmo  
491 Sara Ehrnrooth Juvan Urheilijat  
539 Essi Suni Jyväskylän Kenttäurheilijat  
555 Berit Kant K TIPP  
599 Sinja Ohra-Aho Kangasniemen Kalske  
629 Annika Koivuniemi Kauhavan Wisa  
691 Matilda Mainio Keski-Uudenmaan Yleisurheilu  
698 Kerttu Rantanen Keski-Uudenmaan Yleisurheilu  
711 Hanna Kotakallio Kirkkonummen Urheilijat  
730 Sofia Joensuu Kuivasjärven Aura  
765 Melissa Vanhanen Kuopion Reipas  
816 Janni Savolainen Lahden Ahkera  
915 Veera Joutlahti Länsi-Uudenmaan Urheilijat  
929 Armida Suomi Länsi-Uudenmaan Urheilijat  
953 Veera Pöyry Mikkelin Kilpa-Veikot  
982 Ida Piispanen Nastolan Naseva  
983 Suvi Reunanen Nastolan Naseva  
1151 Iida Heino Pyhtään Yritys  
1227 Siiri Lindholm Savonlinnan Riento  
1265 Emma Juntunen Suomussalmen Rasti  
1291 Neea Keso Tampereen Pyrintö  
1304 Vilma Luontila Tampereen Pyrintö  
1349 Jenna Lindberg Tapanilan Erä  
1401 Jenna Kolari Valkealan Kajo  
1411 Joanna Zitron Valkealan Kajo  
1466 Felicia Bojang Veitsiluodon Kisaveikot  
1474 Vanessa Pöyhönen Vetelin Urheilijat  
1477 Nea Hyrsylä Vihdin Viesti  
1486 Elsa Kariluoma Viipurin Urheilijat  
1487 Ronja Kempas Viipurin Urheilijat  
1507 Sienna Hundeshagen ÅIFK Friidrott  
1510 Erika Nieminen Janakkalan Jana  
1563 Lena Liimatainen Espoon Tapiot  
       
T10 1000 m      
       
13 Enni Räisänen Anjalan Liitto  
51 Brenda Jalkanen Borgå Akilles  
63 Frida Blomfelt Esbo IF  
304 Nella Eiroma Helsingin Kisa-Veikot  
317 Taika Henttonen Helsingin Kisa-Veikot  
380 Milka Koivukoski Helsingin Tarmo  
539 Essi Suni Jyväskylän Kenttäurheilijat  
629 Annika Koivuniemi Kauhavan Wisa  
730 Sofia Joensuu Kuivasjärven Aura  
765 Melissa Vanhanen Kuopion Reipas  
929 Armida Suomi Länsi-Uudenmaan Urheilijat  
956 Silja Valtola Mikkelin Kilpa-Veikot  
982 Ida Piispanen Nastolan Naseva  
983 Suvi Reunanen Nastolan Naseva  
1021 Viiviliina Nurminen Nurmijärven Yleisurheilu  
1442 Elina Vakkilainen Vantaan Salamat  
1474 Vanessa Pöyhönen Vetelin Urheilijat  
1552 Olivia Puranen Jyväskylän Kenttäurheilijat  
1563 Lena Liimatainen Espoon Tapiot  
1571 Viivi Manninen Kestävyysjuoksunuoret Suomi  
       
T10 1000 m kävely    
       
465 Maija Harju Janakkalan Jana  
1095 Emma Hiironen Pihtiputaan Tuisku  
1422 Rosaliina Hiltunen Vantaan Salamat  
1442 Elina Vakkilainen Vantaan Salamat  
       
T10 Pituus      
       
0 Elle Saari Espoon Tapiot  
6 Livia Kähtävä Alavieskan Viri  
13 Enni Räisänen Anjalan Liitto  
48 Gisela Tõnov Audentes 2  
63 Frida Blomfelt Esbo IF  
117 Stella Andberg Espoon Tapiot  
186 Venla Rahkamaa Espoon Tapiot  
189 Olivia Rautiainen Espoon Tapiot  
205 Tara Sohlo Espoon Tapiot  
304 Nella Eiroma Helsingin Kisa-Veikot  
354 Naima Sainio Helsingin Kisa-Veikot  
380 Milka Koivukoski Helsingin Tarmo  
381 Helmi Nieminen Helsingin Tarmo  
491 Sara Ehrnrooth Juvan Urheilijat  
539 Essi Suni Jyväskylän Kenttäurheilijat  
599 Sinja Ohra-Aho Kangasniemen Kalske  
629 Annika Koivuniemi Kauhavan Wisa  
691 Matilda Mainio Keski-Uudenmaan Yleisurheilu  
698 Kerttu Rantanen Keski-Uudenmaan Yleisurheilu  
711 Hanna Kotakallio Kirkkonummen Urheilijat  
730 Sofia Joensuu Kuivasjärven Aura  
765 Melissa Vanhanen Kuopion Reipas  
816 Janni Savolainen Lahden Ahkera  
824 Piitu Tourunen Lahden Ahkera  
953 Veera Pöyry Mikkelin Kilpa-Veikot  
982 Ida Piispanen Nastolan Naseva  
983 Suvi Reunanen Nastolan Naseva  
1011 Oona Korhonen Nurmijärven Yleisurheilu  
1021 Viiviliina Nurminen Nurmijärven Yleisurheilu  
1036 Tanja Muotka Orimattilan Jymy  
1151 Iida Heino Pyhtään Yritys  
1156 Jasmin Huuho Pyhäselän Urheilijat  
1227 Siiri Lindholm Savonlinnan Riento  
1254 Svetlana Sinichkina Skyrunner  
1265 Emma Juntunen Suomussalmen Rasti  
1291 Neea Keso Tampereen Pyrintö  
1304 Vilma Luontila Tampereen Pyrintö  
1401 Jenna Kolari Valkealan Kajo  
1411 Joanna Zitron Valkealan Kajo  
1422 Rosaliina Hiltunen Vantaan Salamat  
1466 Felicia Bojang Veitsiluodon Kisaveikot  
1474 Vanessa Pöyhönen Vetelin Urheilijat  
1486 Elsa Kariluoma Viipurin Urheilijat  
1487 Ronja Kempas Viipurin Urheilijat  
1510 Erika Nieminen Janakkalan Jana  
1563 Lena Liimatainen Espoon Tapiot  
       
T10 Kuula      
       
0 Elle Saari Espoon Tapiot  
6 Livia Kähtävä Alavieskan Viri  
117 Stella Andberg Espoon Tapiot  
205 Tara Sohlo Espoon Tapiot  
252 Kiira Johansson Heinolan Isku  
266 Ida Honkanen Helsingfors IFK  
378 Sirian Öhrnberg Helsingin Kisa-Veikot  
381 Helmi Nieminen Helsingin Tarmo  
491 Sara Ehrnrooth Juvan Urheilijat  
691 Matilda Mainio Keski-Uudenmaan Yleisurheilu  
698 Kerttu Rantanen Keski-Uudenmaan Yleisurheilu  
915 Veera Joutlahti Länsi-Uudenmaan Urheilijat  
953 Veera Pöyry Mikkelin Kilpa-Veikot  
960 Milla Aarnio Naantalin Löyly  
967 Fanni Paana Naantalin Löyly  
1011 Oona Korhonen Nurmijärven Yleisurheilu  
1021 Viiviliina Nurminen Nurmijärven Yleisurheilu  
1156 Jasmin Huuho Pyhäselän Urheilijat  
1192 Ruth Toivola Riihimäen Kisko  
1227 Siiri Lindholm Savonlinnan Riento  
1259 Aino Kinnunen Suolahden Urho  
1265 Emma Juntunen Suomussalmen Rasti  
1276 Vilja Välimäki Tammelan Ryske  
1291 Neea Keso Tampereen Pyrintö  
1349 Jenna Lindberg Tapanilan Erä  
1401 Jenna Kolari Valkealan Kajo  
1486 Elsa Kariluoma Viipurin Urheilijat  
1510 Erika Nieminen Janakkalan Jana  
       
T10 Keihäs      
       
117 Stella Andberg Espoon Tapiot  
252 Kiira Johansson Heinolan Isku  
266 Ida Honkanen Helsingfors IFK  
491 Sara Ehrnrooth Juvan Urheilijat  
711 Hanna Kotakallio Kirkkonummen Urheilijat  
816 Janni Savolainen Lahden Ahkera  
915 Veera Joutlahti Länsi-Uudenmaan Urheilijat  
929 Armida Suomi Länsi-Uudenmaan Urheilijat  
960 Milla Aarnio Naantalin Löyly  
967 Fanni Paana Naantalin Löyly  
994 Minja Mäkelä Noormarkun Nopsa  
1011 Oona Korhonen Nurmijärven Yleisurheilu  
1192 Ruth Toivola Riihimäen Kisko  
1276 Vilja Välimäki Tammelan Ryske  
1304 Vilma Luontila Tampereen Pyrintö  
1349 Jenna Lindberg Tapanilan Erä  
1442 Elina Vakkilainen Vantaan Salamat  
1474 Vanessa Pöyhönen Vetelin Urheilijat  
       
T11 60 m      
       
15 Lara Virkkunen Asikkalan Raikas  
32 Madli Elmik Audentes 2  
34 Kertu Freiberg Audentes 2  
35 Nora Christine Hansalu Audentes 2  
74 Jenni Hirvonen Esbo IF  
82 Alva Kollin Esbo IF  
83 Noelle Kollin Esbo IF  
107 Aila Varila Esbo IF  
124 Mia Flink Espoon Tapiot  
155 Matilda Lahti Espoon Tapiot  
173 Venla Noronen Espoon Tapiot  
182 Edit Palmén Espoon Tapiot  
201 Kira Shilov Espoon Tapiot  
237 Melissa Kjellbäck Gamlakarleby IF  
269 Adriana Kalymialaris Helsingfors IFK  
353 Venla Reunanen Helsingin Kisa-Veikot  
369 Iida Tossavainen Helsingin Kisa-Veikot  
392 Maria Djusko Hämeenlinnan Tarmo  
395 Erika Juselius Hämeenlinnan Tarmo  
438 Fanni Hokkanen Iin Yritys  
508 Nea Koppeli Jyväskylän Kenttäurheilijat  
553 Liisa Lota Hunt K TIPP  
564 Emili Kõusson K TIPP  
585 Laura Lisette Rütkinen K TIPP  
682 Niia Hietala Keski-Uudenmaan Yleisurheilu  
697 Heta Rantanen Keski-Uudenmaan Yleisurheilu  
704 Anni Veijalainen Keski-Uudenmaan Yleisurheilu  
740 Isla Mehtälä Kuivasjärven Aura  
869 Linnea Hirvelä Lapuan Virkiä  
907 Elina Ruusuvuori Liperin Taimi  
919 Karoliina Krook Länsi-Uudenmaan Urheilijat  
952 Neela Ombati Mikkelin Kilpa-Veikot  
966 Matilda Mehto Naantalin Löyly  
978 Ingrid Lindroos Nastolan Naseva  
981 Emmi Piispanen Nastolan Naseva  
984 Celina Salonen Nastolan Naseva  
989 Emilia Helmi Noormarkun Nopsa  
996 Ronja Räsänen Noormarkun Nopsa  
997 Hilla Tenho Noormarkun Nopsa  
1006 Sarla Kakkola Nurmijärven Yleisurheilu  
1043 Hilda Erholtz Oulun Pyrintö  
1049 Aino-Maisa Järvenpää Oulun Pyrintö  
1102 Helmi Kunnari Pohjan Koitto  
1126 Milja Miikkulainen Porin Yleisurheilu  
1131 Aada Salonen Porin Yleisurheilu  
1154 Saara Rahlan Pyhäjoen Wirta  
1219 Ella-Sofia Kaiponen Savonlinnan Riento  
1283 Ranim Hamdi Tampereen Pyrintö  
1290 Iida Kastarinen Tampereen Pyrintö  
1306 Juuli Markkula Tampereen Pyrintö  
1320 Sini Rantala Tampereen Pyrintö  
1357 Laura Ratilainen Toijalan Vauhti  
1391 Enni Virjonen Turun Urheiluliitto  
1403 Arianna Kortelainen Valkealan Kajo  
1405 Alisa Norokorpi Valkealan Kajo  
1408 Kerttu Ren Valkealan Kajo  
1458 Beata Wirola Vehmaisten Urheilijat  
1459 Sara Heininen Veikkolan Veikot  
       
T11 1000 m      
       
74 Jenni Hirvonen Esbo IF  
97 Matilda Pennanen Esbo IF  
107 Aila Varila Esbo IF  
133 Nella Hjort Espoon Tapiot  
136 Vilma Hyllinen Espoon Tapiot  
155 Matilda Lahti Espoon Tapiot  
182 Edit Palmén Espoon Tapiot  
201 Kira Shilov Espoon Tapiot  
237 Melissa Kjellbäck Gamlakarleby IF  
306 Elsa Elfving Helsingin Kisa-Veikot  
371 Taimi Vallinoja Helsingin Kisa-Veikot  
406 Camilla Uschanov Hämeenlinnan Tarmo  
436 Ronja Ljungberg IF Åsarna  
437 Karlström Sigrid IF Åsarna  
486 Nella Voutilainen Joensuun Kataja  
543 Melina Vertala Jyväskylän Kenttäurheilijat  
580 Anette Marie Põldsalu K TIPP  
619 Minea Nurminen Karhulan Katajaiset  
829 Vanessa Laulumaa Laitilan Jyske  
877 Siiri Mäkelä Lauttakylän Luja  
930 Ellen Telén Länsi-Uudenmaan Urheilijat  
952 Neela Ombati Mikkelin Kilpa-Veikot  
978 Ingrid Lindroos Nastolan Naseva  
981 Emmi Piispanen Nastolan Naseva  
984 Celina Salonen Nastolan Naseva  
989 Emilia Helmi Noormarkun Nopsa  
997 Hilla Tenho Noormarkun Nopsa  
998 Nuppu Willman Noormarkun Nopsa  
1005 Pihla Jaakola-Siimes Nurmijärven Yleisurheilu  
1028 Minni Tuppura Nurmijärven Yleisurheilu  
1043 Hilda Erholtz Oulun Pyrintö  
1049 Aino-Maisa Järvenpää Oulun Pyrintö  
1055 Kaisa Keränen Oulun Pyrintö  
1107 Sointu Oinas Pohjan Koitto  
1111 Iida Ilander Porin Tarmo  
1120 Ella Kause Porin Yleisurheilu  
1126 Milja Miikkulainen Porin Yleisurheilu  
1290 Iida Kastarinen Tampereen Pyrintö  
1370 Roosa Fagerström Turun Urheiluliitto  
1405 Alisa Norokorpi Valkealan Kajo  
1453 Inka Peltola Vehmaisten Urheilijat  
1459 Sara Heininen Veikkolan Veikot  
       
T11 1000 m kävely    
       
83 Noelle Kollin Esbo IF  
486 Nella Voutilainen Joensuun Kataja  
882 Iina Niemelä Lempäälän Kisa Yleisurheilu  
884 Niia Niemelä Lempäälän Kisa Yleisurheilu  
998 Nuppu Willman Noormarkun Nopsa  
1120 Ella Kause Porin Yleisurheilu  
1214 Telma Huopainen Savonlinnan Riento  
       
T11 Korkeus      
       
15 Lara Virkkunen Asikkalan Raikas  
30 Mia Mireia Uusorg Audentes  
124 Mia Flink Espoon Tapiot  
269 Adriana Kalymialaris Helsingfors IFK  
353 Venla Reunanen Helsingin Kisa-Veikot  
369 Iida Tossavainen Helsingin Kisa-Veikot  
395 Erika Juselius Hämeenlinnan Tarmo  
427 Veronica Lindberg IF Sibbo-Vargarna  
436 Ronja Ljungberg IF Åsarna  
437 Karlström Sigrid IF Åsarna  
697 Heta Rantanen Keski-Uudenmaan Yleisurheilu  
919 Karoliina Krook Länsi-Uudenmaan Urheilijat  
960 Milla Aarnio Naantalin Löyly  
967 Fanni Paana Naantalin Löyly  
998 Nuppu Willman Noormarkun Nopsa  
1026 Nea Pyykkö Nurmijärven Yleisurheilu  
1055 Kaisa Keränen Oulun Pyrintö  
1102 Helmi Kunnari Pohjan Koitto  
1107 Sointu Oinas Pohjan Koitto  
1154 Saara Rahlan Pyhäjoen Wirta  
1306 Juuli Markkula Tampereen Pyrintö  
       
T11 Pituus      
       
15 Lara Virkkunen Asikkalan Raikas  
37 Marii-Marleen Jõudvald Audentes 2  
41 Elis Peedimaa Audentes 2  
74 Jenni Hirvonen Esbo IF  
82 Alva Kollin Esbo IF  
83 Noelle Kollin Esbo IF  
97 Matilda Pennanen Esbo IF  
124 Mia Flink Espoon Tapiot  
133 Nella Hjort Espoon Tapiot  
155 Matilda Lahti Espoon Tapiot  
173 Venla Noronen Espoon Tapiot  
182 Edit Palmén Espoon Tapiot  
195 Natalie Saarinen Espoon Tapiot  
201 Kira Shilov Espoon Tapiot  
237 Melissa Kjellbäck Gamlakarleby IF  
269 Adriana Kalymialaris Helsingfors IFK  
272 Silja Konttinen Helsingfors IFK  
283 Helmina Silfver Helsingfors IFK  
353 Venla Reunanen Helsingin Kisa-Veikot  
369 Iida Tossavainen Helsingin Kisa-Veikot  
392 Maria Djusko Hämeenlinnan Tarmo  
395 Erika Juselius Hämeenlinnan Tarmo  
437 Karlström Sigrid IF Åsarna  
438 Fanni Hokkanen Iin Yritys  
508 Nea Koppeli Jyväskylän Kenttäurheilijat  
682 Niia Hietala Keski-Uudenmaan Yleisurheilu  
697 Heta Rantanen Keski-Uudenmaan Yleisurheilu  
701 Fanny-Amanda Seppälä Keski-Uudenmaan Yleisurheilu  
704 Anni Veijalainen Keski-Uudenmaan Yleisurheilu  
740 Isla Mehtälä Kuivasjärven Aura  
869 Linnea Hirvelä Lapuan Virkiä  
877 Siiri Mäkelä Lauttakylän Luja  
907 Elina Ruusuvuori Liperin Taimi  
919 Karoliina Krook Länsi-Uudenmaan Urheilijat  
930 Ellen Telén Länsi-Uudenmaan Urheilijat  
966 Matilda Mehto Naantalin Löyly  
978 Ingrid Lindroos Nastolan Naseva  
981 Emmi Piispanen Nastolan Naseva  
984 Celina Salonen Nastolan Naseva  
989 Emilia Helmi Noormarkun Nopsa  
996 Ronja Räsänen Noormarkun Nopsa  
997 Hilla Tenho Noormarkun Nopsa  
998 Nuppu Willman Noormarkun Nopsa  
1006 Sarla Kakkola Nurmijärven Yleisurheilu  
1026 Nea Pyykkö Nurmijärven Yleisurheilu  
1028 Minni Tuppura Nurmijärven Yleisurheilu  
1043 Hilda Erholtz Oulun Pyrintö  
1049 Aino-Maisa Järvenpää Oulun Pyrintö  
1102 Helmi Kunnari Pohjan Koitto  
1107 Sointu Oinas Pohjan Koitto  
1111 Iida Ilander Porin Tarmo  
1126 Milja Miikkulainen Porin Yleisurheilu  
1131 Aada Salonen Porin Yleisurheilu  
1154 Saara Rahlan Pyhäjoen Wirta  
1219 Ella-Sofia Kaiponen Savonlinnan Riento  
1253 Maria Shapovalova Skyrunner  
1290 Iida Kastarinen Tampereen Pyrintö  
1306 Juuli Markkula Tampereen Pyrintö  
1357 Laura Ratilainen Toijalan Vauhti  
1382 Judith Miranda Turun Urheiluliitto  
1391 Enni Virjonen Turun Urheiluliitto  
1403 Arianna Kortelainen Valkealan Kajo  
1405 Alisa Norokorpi Valkealan Kajo  
1408 Kerttu Ren Valkealan Kajo  
1458 Beata Wirola Vehmaisten Urheilijat  
1459 Sara Heininen Veikkolan Veikot  
       
T11 Kuula      
       
82 Alva Kollin Esbo IF  
97 Matilda Pennanen Esbo IF  
107 Aila Varila Esbo IF  
133 Nella Hjort Espoon Tapiot  
173 Venla Noronen Espoon Tapiot  
195 Natalie Saarinen Espoon Tapiot  
392 Maria Djusko Hämeenlinnan Tarmo  
395 Erika Juselius Hämeenlinnan Tarmo  
436 Ronja Ljungberg IF Åsarna  
445 Alisa Häyrynen Iitin Pyrintö  
508 Nea Koppeli Jyväskylän Kenttäurheilijat  
543 Melina Vertala Jyväskylän Kenttäurheilijat  
704 Anni Veijalainen Keski-Uudenmaan Yleisurheilu  
877 Siiri Mäkelä Lauttakylän Luja  
908 Pinja Kärhä Loimaan Jankko  
910 Venla Kärhä Loimaan Jankko  
930 Ellen Telén Länsi-Uudenmaan Urheilijat  
1006 Sarla Kakkola Nurmijärven Yleisurheilu  
1028 Minni Tuppura Nurmijärven Yleisurheilu  
1111 Iida Ilander Porin Tarmo  
1219 Ella-Sofia Kaiponen Savonlinnan Riento  
1283 Ranim Hamdi Tampereen Pyrintö  
1320 Sini Rantala Tampereen Pyrintö  
1357 Laura Ratilainen Toijalan Vauhti  
1403 Arianna Kortelainen Valkealan Kajo  
1408 Kerttu Ren Valkealan Kajo  
       
T11 Keihäs      
       
9 Ylinen Sohvi Alavuden Urheilijat  
124 Mia Flink Espoon Tapiot  
445 Alisa Häyrynen Iitin Pyrintö  
486 Nella Voutilainen Joensuun Kataja  
907 Elina Ruusuvuori Liperin Taimi  
966 Matilda Mehto Naantalin Löyly  
989 Emilia Helmi Noormarkun Nopsa  
1026 Nea Pyykkö Nurmijärven Yleisurheilu  
1055 Kaisa Keränen Oulun Pyrintö  
1120 Ella Kause Porin Yleisurheilu  
1283 Ranim Hamdi Tampereen Pyrintö  
1290 Iida Kastarinen Tampereen Pyrintö  
1357 Laura Ratilainen Toijalan Vauhti  
       
T11 4 x 100 m      
       
2 Audentes 1    
18 Esbo If 1    
36 Esbo If 2    
47 Espoon Tapiot 1    
59 Espoon Tapiot 2    
97 Helsingin Kisa-Veikot 1    
113 Helsingin Kisa-Veikot 2    
125 Helsingin Tarmo    
129 Hämeenlinnan Tarmo 1    
133 Hämeenlinnan Tarmo 2    
140 Jyväskylän Kenttäurheilijat 1  
179 Keski-Uudenmaan Yleisurheilu  
208 Lahden Ahkera    
232 Turun Urheiluliitto    
265 Länsi-Uudenmaan Urheilijat  
276 Nastolan Naseva    
284 Noormarkun Nopsa    
295 Nurmijärven Yleisurheilu 1    
299 Nurmijärven Yleisurheilu 2    
339 Tampereen Pyrintö 1    
374 Keski-Uudenmaan Yleisurheilu 2  
393 Valkealan Kajo    
       
T11 4 x 600 m      
       
4 Audentes 1    
20 Esbo If 1    
49 Espoon Tapiot 1    
61 Espoon Tapiot 2    
90 Valkealan Kajo    
99 Helsingin Kisa-Veikot 1    
142 Jyväskylän Kenttäurheilijat 1  
171 Keravan Urheilijat    
181 Keski-Uudenmaan Yleisurheilu  
210 Lahden Ahkera    
267 Länsi-Uudenmaan Urheilijat  
277 Nastolan Naseva    
285 Noormarkun Nopsa    
291 Nurmijärven Yleisurheilu    
       
T11 4 x 60 m aj      
       
3 Audentes 1    
19 Esbo If 1    
37 Esbo If 2    
48 Espoon Tapiot 1    
60 Espoon Tapiot 2    
98 Helsingin Kisa-Veikot 1    
126 Helsingin Tarmo    
130 Hämeenlinnan Tarmo 1    
141 Jyväskylän Kenttäurheilijat 1  
180 Keski-Uudenmaan Yleisurheilu  
209 Lahden Ahkera    
231 Turun Urheiluliitto    
266 Länsi-Uudenmaan Urheilijat  
290 Nurmijärven Yleisurheilu    
340 Tampereen Pyrintö 1    
       
T12 60 m      
       
0 Anastasia Safonova SHUYA  
10 Essi Laapas Anjalan Liitto  
12 Ella Peltola Anjalan Liitto  
45 Liise Suurhans Audentes 2  
46 Mariann Suurhans Audentes 2  
72 Matilda Helminen Esbo IF  
80 Lina Kiviaho Esbo IF  
118 Emilia Chandras Espoon Tapiot  
134 Saara Hokkanen Espoon Tapiot  
151 Emma Koskinen Espoon Tapiot  
162 Essi Marjamäki Espoon Tapiot  
175 Anni Nurminen Espoon Tapiot  
187 Elli Rantala Espoon Tapiot  
202 Elmiina Siikala Espoon Tapiot  
226 Jenna Virta Espoon Tapiot  
256 Sara Ahlfors Helsingfors IFK  
263 Joanna Enström Helsingfors IFK  
267 Charlotte Kajander Helsingfors IFK  
291 Kiia Äikää Helsingfors IFK  
330 Elinda Koivula Helsingin Kisa-Veikot  
334 Kira Koskiniemi Helsingin Kisa-Veikot  
351 Chantelle Peter Helsingin Kisa-Veikot  
361 Tilda Sokolnicki Helsingin Kisa-Veikot  
372 Venla Virrantuomi Helsingin Kisa-Veikot  
379 Sara Hekkala Helsingin Tarmo  
402 Emilia Rättö Hämeenlinnan Tarmo  
471 Kiira Kiiskinen Joensuun Kataja  
475 Oona Kärkkäinen Joensuun Kataja  
479 Olivia Panhelainen Joensuun Kataja  
480 Venla Simonen Joensuun Kataja  
488 Veera Reponen Joutsan Pommi  
503 Siiri Kihlman Jyväskylän Kenttäurheilijat  
533 Iida Pentti Jyväskylän Kenttäurheilijat  
542 Pihla Tiihonen Jyväskylän Kenttäurheilijat  
546 Eevi Ylitalo Jyväskylän Kenttäurheilijat  
554 Gerda Johanson K TIPP  
563 Meribel Kondimäe K TIPP  
569 Elise Metsvaht K TIPP  
578 Ursula Prants K TIPP  
598 Senni Ohra-Aho Kangasniemen Kalske  
677 Helmi Cardona Keski-Uudenmaan Yleisurheilu  
693 Venla Martikainen Keski-Uudenmaan Yleisurheilu  
725 Aada Aarnio Kuivasjärven Aura  
738 Siiri Kylmänen Kuivasjärven Aura  
745 Alisa Okkonen Kuivasjärven Aura  
752 Sofie Schroderus Kuivasjärven Aura  
753 Venla Siltala Kuivasjärven Aura  
780 Vilja Hautaniemi Lahden Ahkera  
814 Helmiina Saarikunnas Lahden Ahkera  
823 Jade Toivola Lahden Ahkera  
844 Siiri Isbom Lappeenrannan Urheilu-Miehet
851 Maisa Luostarinen Lappeenrannan Urheilu-Miehet
875 Olivia Kärki Lauttakylän Luja  
888 Ella-Sofia Hyövelä Liedon Parma  
890 Salla Mäkipere Liedon Parma  
943 Venla Attenberg Mikkelin Kilpa-Veikot  
946 Sofia Kokko Mikkelin Kilpa-Veikot  
970 Emmi Tiljander Naantalin Löyly  
976 Saana Laine Nastolan Naseva  
1000 Vilhelmiina Saukkola Nummen Kipinä  
1001 Isabella Edelman Nurmijärven Yleisurheilu  
1003 Elena Hämäläinen Nurmijärven Yleisurheilu  
1037 Sofia Puolakanaho Orimattilan Jymy  
1047 Ines Jansson Oulun Pyrintö  
1051 Hanna Kaikkonen Oulun Pyrintö  
1053 Milla Kangas Oulun Pyrintö  
1061 Jutta Kovaniemi Oulun Pyrintö  
1087 Kiia Vanhatupa Oulun Pyrintö  
1137 Saara Eriksson Porvoon Urheilijat  
1195 Sanni-Veera Viertola Riihimäen Kisko  
1298 Milla Lautala Tampereen Pyrintö  
1299 Krista Lehti Tampereen Pyrintö  
1302 Unni Leinonen Tampereen Pyrintö  
1311 Emilia Nieminen Tampereen Pyrintö  
1314 Milla Nuutinen Tampereen Pyrintö  
1316 Seela Paavilainen Tampereen Pyrintö  
1319 Monamaria Pyhältö Tampereen Pyrintö  
1321 Iitu Rantalainen Tampereen Pyrintö  
1326 Helmi Salmela Tampereen Pyrintö  
1327 Anna Selin Tampereen Pyrintö  
1330 Tilda Tavi Tampereen Pyrintö  
1361 Iida Rautio Track and Field Espoo  
1393 Carmen Welling Turun Urheiluliitto  
1445 Emma Väänänen Vantaan Salamat  
1452 Emmi Mäkinen Vehmaisten Urheilijat  
1455 Silja Saarinen Vehmaisten Urheilijat  
1473 Rebekka Pöyhönen Vetelin Urheilijat  
       
T12 1000 m      
       
123 Jenniina Eronen Espoon Tapiot  
191 Ella Räisänen Espoon Tapiot  
226 Jenna Virta Espoon Tapiot  
291 Kiia Äikää Helsingfors IFK  
332 Nora Korelin Helsingin Kisa-Veikot  
351 Chantelle Peter Helsingin Kisa-Veikot  
372 Venla Virrantuomi Helsingin Kisa-Veikot  
480 Venla Simonen Joensuun Kataja  
511 Christine Kuusisto Jyväskylän Kenttäurheilijat  
574 Miia-Britt Ojala K TIPP  
594 Emilia Reinikainen Kalajoen Junkkarit  
613 Pihla Kallio Karhulan Katajaiset  
795 Vilja Läderberg Lahden Ahkera  
811 Sofia Rinne Lahden Ahkera  
847 Peppi-Lotta Kotilainen Lappeenrannan Urheilu-Miehet
947 Emma Korpikallio Mikkelin Kilpa-Veikot  
958 Marianne Salmi Mäntsälän Urheilijat  
1000 Vilhelmiina Saukkola Nummen Kipinä  
1024 Sara Parviainen Nurmijärven Yleisurheilu  
1047 Ines Jansson Oulun Pyrintö  
1132 Sofia Sivunen Porin Yleisurheilu  
1207 Alisa Emaldynova Salon Vilpas  
1292 Oona Kokko Tampereen Pyrintö  
1319 Monamaria Pyhältö Tampereen Pyrintö  
1327 Anna Selin Tampereen Pyrintö  
1443 Heidi Vakkilainen Vantaan Salamat  
1457 Emmi Savenius Vehmaisten Urheilijat  
1517 Karoliina Olli Yläneen Kiri  
       
T12 60 m aj      
       
12 Ella Peltola Anjalan Liitto  
80 Lina Kiviaho Esbo IF  
100 Ella Råstedt Esbo IF  
118 Emilia Chandras Espoon Tapiot  
123 Jenniina Eronen Espoon Tapiot  
149 Kaisa Kivinen Espoon Tapiot  
151 Emma Koskinen Espoon Tapiot  
175 Anni Nurminen Espoon Tapiot  
187 Elli Rantala Espoon Tapiot  
202 Elmiina Siikala Espoon Tapiot  
256 Sara Ahlfors Helsingfors IFK  
267 Charlotte Kajander Helsingfors IFK  
332 Nora Korelin Helsingin Kisa-Veikot  
334 Kira Koskiniemi Helsingin Kisa-Veikot  
361 Tilda Sokolnicki Helsingin Kisa-Veikot  
383 Hilda Taylor Helsingin Tarmo  
402 Emilia Rättö Hämeenlinnan Tarmo  
503 Siiri Kihlman Jyväskylän Kenttäurheilijat  
598 Senni Ohra-Aho Kangasniemen Kalske  
600 Jonna Romo Kangasniemen Kalske  
680 Mila Heikkonen Keski-Uudenmaan Yleisurheilu  
689 Lumia Laakso Keski-Uudenmaan Yleisurheilu  
693 Venla Martikainen Keski-Uudenmaan Yleisurheilu  
725 Aada Aarnio Kuivasjärven Aura  
738 Siiri Kylmänen Kuivasjärven Aura  
814 Helmiina Saarikunnas Lahden Ahkera  
875 Olivia Kärki Lauttakylän Luja  
888 Ella-Sofia Hyövelä Liedon Parma  
890 Salla Mäkipere Liedon Parma  
946 Sofia Kokko Mikkelin Kilpa-Veikot  
976 Saana Laine Nastolan Naseva  
1051 Hanna Kaikkonen Oulun Pyrintö  
1087 Kiia Vanhatupa Oulun Pyrintö  
1281 Anni Forss Tampereen Pyrintö  
1298 Milla Lautala Tampereen Pyrintö  
1302 Unni Leinonen Tampereen Pyrintö  
1308 Oona Moisio Tampereen Pyrintö  
1316 Seela Paavilainen Tampereen Pyrintö  
1326 Helmi Salmela Tampereen Pyrintö  
1330 Tilda Tavi Tampereen Pyrintö  
1445 Emma Väänänen Vantaan Salamat  
1452 Emmi Mäkinen Vehmaisten Urheilijat  
1454 Miriam Puolimatka Vehmaisten Urheilijat  
1473 Rebekka Pöyhönen Vetelin Urheilijat  
       
T12 2000 m kävely    
       
100 Ella Råstedt Esbo IF  
680 Mila Heikkonen Keski-Uudenmaan Yleisurheilu  
947 Emma Korpikallio Mikkelin Kilpa-Veikot  
986 Helmi Haavisto Nokian Urheilijat  
1001 Isabella Edelman Nurmijärven Yleisurheilu  
1024 Sara Parviainen Nurmijärven Yleisurheilu  
1061 Jutta Kovaniemi Oulun Pyrintö  
1443 Heidi Vakkilainen Vantaan Salamat  
       
T12 Korkeus      
       
134 Saara Hokkanen Espoon Tapiot  
151 Emma Koskinen Espoon Tapiot  
162 Essi Marjamäki Espoon Tapiot  
175 Anni Nurminen Espoon Tapiot  
267 Charlotte Kajander Helsingfors IFK  
379 Sara Hekkala Helsingin Tarmo  
391 Aino Aalto Hämeenlinnan Tarmo  
402 Emilia Rättö Hämeenlinnan Tarmo  
475 Oona Kärkkäinen Joensuun Kataja  
502 Pirkko Järvikylä Jyväskylän Kenttäurheilijat  
533 Iida Pentti Jyväskylän Kenttäurheilijat  
542 Pihla Tiihonen Jyväskylän Kenttäurheilijat  
546 Eevi Ylitalo Jyväskylän Kenttäurheilijat  
577 Karoli Peet K TIPP  
584 Simona Rõõmusaar K TIPP  
594 Emilia Reinikainen Kalajoen Junkkarit  
600 Jonna Romo Kangasniemen Kalske  
634 Saana Koskimäki Kaustisen Pohjan-Veikot  
684 Siru Huuskola Keski-Uudenmaan Yleisurheilu  
689 Lumia Laakso Keski-Uudenmaan Yleisurheilu  
752 Sofie Schroderus Kuivasjärven Aura  
943 Venla Attenberg Mikkelin Kilpa-Veikot  
946 Sofia Kokko Mikkelin Kilpa-Veikot  
970 Emmi Tiljander Naantalin Löyly  
1013 Emma Lehtonen Nurmijärven Yleisurheilu  
1039 Linda Sallinen Orimattilan Jymy  
1052 Jenna Kamula Oulun Pyrintö  
1053 Milla Kangas Oulun Pyrintö  
1087 Kiia Vanhatupa Oulun Pyrintö  
1099 Noora Joki Pohjan Koitto  
1132 Sofia Sivunen Porin Yleisurheilu  
1281 Anni Forss Tampereen Pyrintö  
1302 Unni Leinonen Tampereen Pyrintö  
1308 Oona Moisio Tampereen Pyrintö  
1321 Iitu Rantalainen Tampereen Pyrintö  
1326 Helmi Salmela Tampereen Pyrintö  
1445 Emma Väänänen Vantaan Salamat  
1454 Miriam Puolimatka Vehmaisten Urheilijat  
1455 Silja Saarinen Vehmaisten Urheilijat  
1457 Emmi Savenius Vehmaisten Urheilijat  
1501 Milja Mäkiranta Vähänkyrön Viesti  
       
T12 Pituus      
       
10 Essi Laapas Anjalan Liitto  
12 Ella Peltola Anjalan Liitto  
72 Matilda Helminen Esbo IF  
80 Lina Kiviaho Esbo IF  
118 Emilia Chandras Espoon Tapiot  
123 Jenniina Eronen Espoon Tapiot  
134 Saara Hokkanen Espoon Tapiot  
149 Kaisa Kivinen Espoon Tapiot  
162 Essi Marjamäki Espoon Tapiot  
202 Elmiina Siikala Espoon Tapiot  
226 Jenna Virta Espoon Tapiot  
256 Sara Ahlfors Helsingfors IFK  
263 Joanna Enström Helsingfors IFK  
267 Charlotte Kajander Helsingfors IFK  
291 Kiia Äikää Helsingfors IFK  
332 Nora Korelin Helsingin Kisa-Veikot  
334 Kira Koskiniemi Helsingin Kisa-Veikot  
361 Tilda Sokolnicki Helsingin Kisa-Veikot  
372 Venla Virrantuomi Helsingin Kisa-Veikot  
379 Sara Hekkala Helsingin Tarmo  
402 Emilia Rättö Hämeenlinnan Tarmo  
471 Kiira Kiiskinen Joensuun Kataja  
475 Oona Kärkkäinen Joensuun Kataja  
479 Olivia Panhelainen Joensuun Kataja  
480 Venla Simonen Joensuun Kataja  
502 Pirkko Järvikylä Jyväskylän Kenttäurheilijat  
503 Siiri Kihlman Jyväskylän Kenttäurheilijat  
533 Iida Pentti Jyväskylän Kenttäurheilijat  
542 Pihla Tiihonen Jyväskylän Kenttäurheilijat  
546 Eevi Ylitalo Jyväskylän Kenttäurheilijat  
598 Senni Ohra-Aho Kangasniemen Kalske  
600 Jonna Romo Kangasniemen Kalske  
680 Mila Heikkonen Keski-Uudenmaan Yleisurheilu  
684 Siru Huuskola Keski-Uudenmaan Yleisurheilu  
693 Venla Martikainen Keski-Uudenmaan Yleisurheilu  
725 Aada Aarnio Kuivasjärven Aura  
738 Siiri Kylmänen Kuivasjärven Aura  
745 Alisa Okkonen Kuivasjärven Aura  
752 Sofie Schroderus Kuivasjärven Aura  
753 Venla Siltala Kuivasjärven Aura  
780 Vilja Hautaniemi Lahden Ahkera  
814 Helmiina Saarikunnas Lahden Ahkera  
823 Jade Toivola Lahden Ahkera  
844 Siiri Isbom Lappeenrannan Urheilu-Miehet
847 Peppi-Lotta Kotilainen Lappeenrannan Urheilu-Miehet
851 Maisa Luostarinen Lappeenrannan Urheilu-Miehet
875 Olivia Kärki Lauttakylän Luja  
888 Ella-Sofia Hyövelä Liedon Parma  
890 Salla Mäkipere Liedon Parma  
940 Elviira Tarvainen Maskun Kataja  
943 Venla Attenberg Mikkelin Kilpa-Veikot  
970 Emmi Tiljander Naantalin Löyly  
976 Saana Laine Nastolan Naseva  
1000 Vilhelmiina Saukkola Nummen Kipinä  
1001 Isabella Edelman Nurmijärven Yleisurheilu  
1003 Elena Hämäläinen Nurmijärven Yleisurheilu  
1013 Emma Lehtonen Nurmijärven Yleisurheilu  
1014 Sanni Lehtonen Nurmijärven Yleisurheilu  
1037 Sofia Puolakanaho Orimattilan Jymy  
1047 Ines Jansson Oulun Pyrintö  
1051 Hanna Kaikkonen Oulun Pyrintö  
1053 Milla Kangas Oulun Pyrintö  
1061 Jutta Kovaniemi Oulun Pyrintö  
1079 Sara Savolainen Oulun Pyrintö  
1087 Kiia Vanhatupa Oulun Pyrintö  
1132 Sofia Sivunen Porin Yleisurheilu  
1242 Elizaveta Besshaposhnikova Shuya  
1250 Aleksandra Gysina Skyrunner  
1274 Viivi Välimäki Tammelan Ryske  
1281 Anni Forss Tampereen Pyrintö  
1298 Milla Lautala Tampereen Pyrintö  
1308 Oona Moisio Tampereen Pyrintö  
1311 Emilia Nieminen Tampereen Pyrintö  
1314 Milla Nuutinen Tampereen Pyrintö  
1316 Seela Paavilainen Tampereen Pyrintö  
1319 Monamaria Pyhältö Tampereen Pyrintö  
1321 Iitu Rantalainen Tampereen Pyrintö  
1327 Anna Selin Tampereen Pyrintö  
1330 Tilda Tavi Tampereen Pyrintö  
1445 Emma Väänänen Vantaan Salamat  
1452 Emmi Mäkinen Vehmaisten Urheilijat  
1455 Silja Saarinen Vehmaisten Urheilijat  
1457 Emmi Savenius Vehmaisten Urheilijat  
1473 Rebekka Pöyhönen Vetelin Urheilijat  
1501 Milja Mäkiranta Vähänkyrön Viesti  
1580 Anastasia Safonova SHUYA  
       
T12 Kiekko      
       
10 Essi Laapas Anjalan Liitto  
100 Ella Råstedt Esbo IF  
139 Aino Ikäheimo Espoon Tapiot  
195 Natalie Saarinen Espoon Tapiot  
334 Kira Koskiniemi Helsingin Kisa-Veikot  
391 Aino Aalto Hämeenlinnan Tarmo  
491 Sara Ehrnrooth Juvan Urheilijat  
540 Malva Teerijoki Jyväskylän Kenttäurheilijat  
560 Berit Kimmel K TIPP  
586 Karoliine Britt Schuster K TIPP  
591 Elisabeth Veske K TIPP  
634 Saana Koskimäki Kaustisen Pohjan-Veikot  
677 Helmi Cardona Keski-Uudenmaan Yleisurheilu  
768 Fanny Taira Kurikan Ryhti  
810 Alisa Rauhamaa Lahden Ahkera  
908 Pinja Kärhä Loimaan Jankko  
910 Venla Kärhä Loimaan Jankko  
940 Elviira Tarvainen Maskun Kataja  
966 Matilda Mehto Naantalin Löyly  
1013 Emma Lehtonen Nurmijärven Yleisurheilu  
1014 Sanni Lehtonen Nurmijärven Yleisurheilu  
1039 Linda Sallinen Orimattilan Jymy  
1040 Silja Salovaara Orimattilan Jymy  
1052 Jenna Kamula Oulun Pyrintö  
1195 Sanni-Veera Viertola Riihimäen Kisko  
1216 Vilma Härkönen Savonlinnan Riento  
1274 Viivi Välimäki Tammelan Ryske  
1288 Essi Ilomäki Tampereen Pyrintö  
1292 Oona Kokko Tampereen Pyrintö  
1299 Krista Lehti Tampereen Pyrintö  
1308 Oona Moisio Tampereen Pyrintö  
1311 Emilia Nieminen Tampereen Pyrintö  
1358 Anni Viljanen Toijalan Vauhti  
1373 Enni Haulisto Turun Urheiluliitto  
1397 Rebecca Nelimarkka Ulvila Sport Team  
1445 Emma Väänänen Vantaan Salamat  
       
T12 Keihäs      
       
100 Ella Råstedt Esbo IF  
149 Kaisa Kivinen Espoon Tapiot  
256 Sara Ahlfors Helsingfors IFK  
391 Aino Aalto Hämeenlinnan Tarmo  
395 Erika Juselius Hämeenlinnan Tarmo  
502 Pirkko Järvikylä Jyväskylän Kenttäurheilijat  
540 Malva Teerijoki Jyväskylän Kenttäurheilijat  
634 Saana Koskimäki Kaustisen Pohjan-Veikot  
677 Helmi Cardona Keski-Uudenmaan Yleisurheilu  
684 Siru Huuskola Keski-Uudenmaan Yleisurheilu  
689 Lumia Laakso Keski-Uudenmaan Yleisurheilu  
768 Fanny Taira Kurikan Ryhti  
780 Vilja Hautaniemi Lahden Ahkera  
810 Alisa Rauhamaa Lahden Ahkera  
823 Jade Toivola Lahden Ahkera  
940 Elviira Tarvainen Maskun Kataja  
1001 Isabella Edelman Nurmijärven Yleisurheilu  
1003 Elena Hämäläinen Nurmijärven Yleisurheilu  
1014 Sanni Lehtonen Nurmijärven Yleisurheilu  
1024 Sara Parviainen Nurmijärven Yleisurheilu  
1039 Linda Sallinen Orimattilan Jymy  
1040 Silja Salovaara Orimattilan Jymy  
1052 Jenna Kamula Oulun Pyrintö  
1079 Sara Savolainen Oulun Pyrintö  
1178 Ida Aarnio Riihimäen Kisko  
1195 Sanni-Veera Viertola Riihimäen Kisko  
1274 Viivi Välimäki Tammelan Ryske  
1288 Essi Ilomäki Tampereen Pyrintö  
1292 Oona Kokko Tampereen Pyrintö  
1299 Krista Lehti Tampereen Pyrintö  
1314 Milla Nuutinen Tampereen Pyrintö  
1358 Anni Viljanen Toijalan Vauhti  
1394 Rebecca Nelimarkka Ulvila Sport Team  
1443 Heidi Vakkilainen Vantaan Salamat  
1445 Emma Väänänen Vantaan Salamat  
1473 Rebekka Pöyhönen Vetelin Urheilijat  
       
T13 60 m      
       
0 Marlena Nieminen Karhulan Katajaiset  
4 Anna-Sofia Orajärvi Alatornion Pirkat  
19 Caylin Hõbe Audentes  
60 Saga Bergholm Esbo IF  
84 Olivia Kollin Esbo IF  
87 Malin Lindroth Esbo IF  
92 Alexandra Nylund Esbo IF  
98 Anniina Rahunen Esbo IF  
111 Ella Westerlund Esbo IF  
121 Helmi Eklund Espoon Tapiot  
145 Lotta Kalske Espoon Tapiot  
146 Nelli Kalske Espoon Tapiot  
171 Noora Niininen Espoon Tapiot  
180 Iiris Ojala Espoon Tapiot  
181 Inkeri Paavola Espoon Tapiot  
193 Ruusu Saarela Espoon Tapiot  
194 Hilla Saarinen Espoon Tapiot  
199 Valentina Seppälä Espoon Tapiot  
203 Olivia Siitarinen Espoon Tapiot  
204 Sanja Siurala Espoon Tapiot  
219 Martta Valtonen Espoon Tapiot  
227 Vilja-Maria Vuorenpalo Espoon Tapiot  
258 Henna-Maria Ahlgren Helsingfors IFK  
274 Maria Lindbohm Helsingfors IFK  
277 Teresa Perttilä Helsingfors IFK  
286 Miia Söderström Helsingfors IFK  
290 Hilal Yildirim Helsingfors IFK  
295 Aino-Maria Ainasoja Helsingin Kisa-Veikot  
309 Edesa Gashi Helsingin Kisa-Veikot  
310 Isabella Hale Helsingin Kisa-Veikot  
312 Elma Hannikainen Helsingin Kisa-Veikot  
347 Kerttu Niemi Helsingin Kisa-Veikot  
367 Saana Talsta Helsingin Kisa-Veikot  
387 Emilia Rouvinen Hyvinkään seudun Urheilijat  
401 Aino Ojaniemi Hämeenlinnan Tarmo  
458 Meeri Riiali Imatran Urheilijat  
460 Venla Savolainen Imatran Urheilijat  
499 Justine Hämäläinen Jyväskylän Kenttäurheilijat  
504 Hilma Kinnunen Jyväskylän Kenttäurheilijat  
505 Helmi Kiraly Jyväskylän Kenttäurheilijat  
509 Saga Koppeli Jyväskylän Kenttäurheilijat  
529 Iida Pajunen Jyväskylän Kenttäurheilijat  
535 Noora Salmi Jyväskylän Kenttäurheilijat  
538 Selma Seppälä Jyväskylän Kenttäurheilijat  
557 Jaana Kers K TIPP  
558 Marleen Kesamaa K TIPP  
579 Emma Anet Pukspuu K TIPP  
588 Mirell Truss K TIPP  
608 Milla Luoma-Tokoi Kannuksen Ura  
642 Emmi Rantala Kempeleen Kiri  
655 Inka Söderlund Kenttäurheilijat -58  
666 Amanda Rontu Keravan Urheilijat  
667 Elsa Rönkkö Keravan Urheilijat  
669 Sini-Minea Saarikoski Keravan Urheilijat  
727 Pauliina Autti Kuivasjärven Aura  
741 Sofia Mehtälä Kuivasjärven Aura  
756 Aino Vuorjoki Kuivasjärven Aura  
845 Anne-Karin Kilkki Lappeenrannan Urheilu-Miehet
856 Iines Peltonen Lappeenrannan Urheilu-Miehet
865 Sara Vainikka Lappeenrannan Urheilu-Miehet
889 Venla Hämäläinen Liedon Parma  
900 Saimi Lithovius Limingan Niittomiehet  
902 Sofia Maaranto Limingan Niittomiehet  
905 Ella Nissinaho Limingan Niittomiehet  
923 Vilma Meriläinen Länsi-Uudenmaan Urheilijat  
932 Tiia Viramäki Länsi-Uudenmaan Urheilijat  
933 Elizabeth Fogde Malax IF  
972 Noora Gustafsson Nastolan Naseva  
1010 Thea Kolu Nurmijärven Yleisurheilu  
1063 Venni Lassila Oulun Pyrintö  
1064 Venla Laukka Oulun Pyrintö  
1069 Alisa Niemi Oulun Pyrintö  
1070 Essi Niskala Oulun Pyrintö  
1074 Sointu Purola Oulun Pyrintö  
1076 Emilia Rauhala Oulun Pyrintö  
1080 Bettina Siltala Oulun Pyrintö  
1105 Nora Niukkanen Pohjan Koitto  
1109 Eerika Rahko Pohjan Koitto  
1128 Pinja Nieminen Porin Yleisurheilu  
1211 Aada Heiskanen Savonlinnan Riento  
1255 Anastasiia Vdovitca Skyrunner  
1262 Emmi Heikkinen Suomussalmen Rasti  
1266 Anni Liuska Suomussalmen Rasti  
1363 Eveliina Laakso Turun Toverit  
1364 Mariella Laakso Turun Toverit  
1372 Mathilda Gustafsson Turun Urheiluliitto  
1375 Lotta Helkearo Turun Urheiluliitto  
1427 Lumo Keisanen Vantaan Salamat  
1429 Eeva Kärkkäinen Vantaan Salamat  
1430 Aava Lajunen Vantaan Salamat  
1432 Milja Majuri Vantaan Salamat  
1436 Saana Nuolikoski Vantaan Salamat  
1444 Jenna Vakkilainen Vantaan Salamat  
1456 Emilia Salonen Vehmaisten Urheilijat  
1475 Magdaleena Havukorpi Vihdin Viesti  
1482 Emma Gokkonen Viipurin Urheilijat  
1494 Ronja Orivuori Viipurin Urheilijat  
1503 Heidi Nyrhinen Vähänkyrön Viesti  
1504 Tytti Vilpakka Vähänkyrön Viesti  
       
T13 1000 m      
       
20 Briana Korniltsev Audentes  
25 Eva Christine Meigas Audentes  
27 Bianka Salumets Audentes  
84 Olivia Kollin Esbo IF  
171 Noora Niininen Espoon Tapiot  
181 Inkeri Paavola Espoon Tapiot  
310 Isabella Hale Helsingin Kisa-Veikot  
312 Elma Hannikainen Helsingin Kisa-Veikot  
367 Saana Talsta Helsingin Kisa-Veikot  
417 Fanny Kero IF Raseborg  
484 Alina Tikka Joensuun Kataja  
538 Selma Seppälä Jyväskylän Kenttäurheilijat  
669 Sini-Minea Saarikoski Keravan Urheilijat  
674 Pihla Väisänen Keravan Urheilijat  
784 Jenni Johnsson Lahden Ahkera  
828 Annika Laulumaa Laitilan Jyske  
865 Sara Vainikka Lappeenrannan Urheilu-Miehet
873 Anni Takamaa Lapuan Virkiä  
892 Vilma Rönnemaa Liedon Parma  
911 Minea Lindén Loimaan Leisku  
942 Saaga Attenberg Mikkelin Kilpa-Veikot  
959 Ea Vuori Mäntsälän Urheilijat  
972 Noora Gustafsson Nastolan Naseva  
975 Liina Kivikannisto Nastolan Naseva  
1064 Venla Laukka Oulun Pyrintö  
1069 Alisa Niemi Oulun Pyrintö  
1091 Matilda Åberg Pargas IF  
1158 Riikka Jokinen Pyhäselän Urheilijat  
1247 Pinja Laasanen Siilinjärven Ponnistus  
1375 Lotta Helkearo Turun Urheiluliitto  
1379 Elsa Karjalainen Turun Urheiluliitto  
1387 Tinja Pirttikoski Turun Urheiluliitto  
1438 Eva Peltopuro Vantaan Salamat  
1454 Miriam Puolimatka Vehmaisten Urheilijat  
1488 Miina Kilpeläinen Viipurin Urheilijat  
1494 Ronja Orivuori Viipurin Urheilijat  
1532 Ella Rajamäki Turun Urheiluliitto  
1579 Ellen Immonen Jyväskylän Kenttäurheilijat  
       
T13 60 m aj      
       
4 Anna-Sofia Orajärvi Alatornion Pirkat  
60 Saga Bergholm Esbo IF  
92 Alexandra Nylund Esbo IF  
121 Helmi Eklund Espoon Tapiot  
193 Ruusu Saarela Espoon Tapiot  
194 Hilla Saarinen Espoon Tapiot  
203 Olivia Siitarinen Espoon Tapiot  
204 Sanja Siurala Espoon Tapiot  
219 Martta Valtonen Espoon Tapiot  
295 Aino-Maria Ainasoja Helsingin Kisa-Veikot  
309 Edesa Gashi Helsingin Kisa-Veikot  
347 Kerttu Niemi Helsingin Kisa-Veikot  
370 Carmen Vaha Helsingin Kisa-Veikot  
398 Vilma Kerälä Hämeenlinnan Tarmo  
458 Meeri Riiali Imatran Urheilijat  
499 Justine Hämäläinen Jyväskylän Kenttäurheilijat  
504 Hilma Kinnunen Jyväskylän Kenttäurheilijat  
509 Saga Koppeli Jyväskylän Kenttäurheilijat  
529 Iida Pajunen Jyväskylän Kenttäurheilijat  
535 Noora Salmi Jyväskylän Kenttäurheilijat  
590 Elizaveta Vanitševa K TIPP  
642 Emmi Rantala Kempeleen Kiri  
666 Amanda Rontu Keravan Urheilijat  
667 Elsa Rönkkö Keravan Urheilijat  
727 Pauliina Autti Kuivasjärven Aura  
756 Aino Vuorjoki Kuivasjärven Aura  
778 Ella Haapasalo Lahden Ahkera  
809 Edith Rantala Lahden Ahkera  
845 Anne-Karin Kilkki Lappeenrannan Urheilu-Miehet
856 Iines Peltonen Lappeenrannan Urheilu-Miehet
862 Pinja Tahvanainen Lappeenrannan Urheilu-Miehet
872 Viivi Louko Lapuan Virkiä  
889 Venla Hämäläinen Liedon Parma  
891 Pinja Rintamaa Liedon Parma  
892 Vilma Rönnemaa Liedon Parma  
900 Saimi Lithovius Limingan Niittomiehet  
933 Elizabeth Fogde Malax IF  
944 Lotta Häkkänen Mikkelin Kilpa-Veikot  
995 Sanni-Maria Mäkelä Noormarkun Nopsa  
1067 Emilia Martinsén Oulun Pyrintö  
1070 Essi Niskala Oulun Pyrintö  
1076 Emilia Rauhala Oulun Pyrintö  
1080 Bettina Siltala Oulun Pyrintö  
1088 Olivia Veneskoski Oulun Pyrintö  
1109 Eerika Rahko Pohjan Koitto  
1158 Riikka Jokinen Pyhäselän Urheilijat  
1211 Aada Heiskanen Savonlinnan Riento  
1293 Iida Kujanpää Tampereen Pyrintö  
1315 Elena Okkonen Tampereen Pyrintö  
1372 Mathilda Gustafsson Turun Urheiluliitto  
1429 Eeva Kärkkäinen Vantaan Salamat  
1430 Aava Lajunen Vantaan Salamat  
1432 Milja Majuri Vantaan Salamat  
1436 Saana Nuolikoski Vantaan Salamat  
1444 Jenna Vakkilainen Vantaan Salamat  
1456 Emilia Salonen Vehmaisten Urheilijat  
1475 Magdaleena Havukorpi Vihdin Viesti  
1492 Milka Mansikka Viipurin Urheilijat  
1504 Tytti Vilpakka Vähänkyrön Viesti  
       
T13 2000 m kävely    
       
390 Laura Ylönen Hyvinkään seudun Urheilijat  
484 Alina Tikka Joensuun Kataja  
520 Vilja Liimatainen Jyväskylän Kenttäurheilijat  
614 Aliisa Kiiski Karhulan Katajaiset  
828 Annika Laulumaa Laitilan Jyske  
873 Anni Takamaa Lapuan Virkiä  
1236 Aino-Maria Tossavainen Savonlinnan Riento  
1579 Ellen Immonen Jyväskylän Kenttäurheilijat  
       
T13 Korkeus      
       
4 Anna-Sofia Orajärvi Alatornion Pirkat  
60 Saga Bergholm Esbo IF  
87 Malin Lindroth Esbo IF  
111 Ella Westerlund Esbo IF  
193 Ruusu Saarela Espoon Tapiot  
249 Viivi Kupiainen Hartolan Voima  
277 Teresa Perttilä Helsingfors IFK  
286 Miia Söderström Helsingfors IFK  
295 Aino-Maria Ainasoja Helsingin Kisa-Veikot  
387 Emilia Rouvinen Hyvinkään seudun Urheilijat  
520 Vilja Liimatainen Jyväskylän Kenttäurheilijat  
529 Iida Pajunen Jyväskylän Kenttäurheilijat  
566 Grete Helene Lainejärv K TIPP  
655 Inka Söderlund Kenttäurheilijat -58  
709 Tuuli Järvinen Keuruun Kisailijat  
778 Ella Haapasalo Lahden Ahkera  
784 Jenni Johnsson Lahden Ahkera  
854 Essi Niinimäki Lappeenrannan Urheilu-Miehet
870 Taru Killinen Lapuan Virkiä  
900 Saimi Lithovius Limingan Niittomiehet  
933 Elizabeth Fogde Malax IF  
1063 Venni Lassila Oulun Pyrintö  
1067 Emilia Martinsén Oulun Pyrintö  
1074 Sointu Purola Oulun Pyrintö  
1080 Bettina Siltala Oulun Pyrintö  
1088 Olivia Veneskoski Oulun Pyrintö  
1110 Viivi Raudasoja Pohjan Koitto  
1118 Jenny Karttunen Porin Yleisurheilu  
1158 Riikka Jokinen Pyhäselän Urheilijat  
1427 Lumo Keisanen Vantaan Salamat  
1475 Magdaleena Havukorpi Vihdin Viesti  
1492 Milka Mansikka Viipurin Urheilijat  
       
T13 Pituus      
       
0 Marlena Nieminen Karhulan Katajaiset  
84 Olivia Kollin Esbo IF  
87 Malin Lindroth Esbo IF  
92 Alexandra Nylund Esbo IF  
98 Anniina Rahunen Esbo IF  
111 Ella Westerlund Esbo IF  
121 Helmi Eklund Espoon Tapiot  
145 Lotta Kalske Espoon Tapiot  
146 Nelli Kalske Espoon Tapiot  
169 Hilla Neuvonen Espoon Tapiot  
180 Iiris Ojala Espoon Tapiot  
181 Inkeri Paavola Espoon Tapiot  
193 Ruusu Saarela Espoon Tapiot  
194 Hilla Saarinen Espoon Tapiot  
199 Valentina Seppälä Espoon Tapiot  
203 Olivia Siitarinen Espoon Tapiot  
204 Sanja Siurala Espoon Tapiot  
219 Martta Valtonen Espoon Tapiot  
227 Vilja-Maria Vuorenpalo Espoon Tapiot  
258 Henna-Maria Ahlgren Helsingfors IFK  
274 Maria Lindbohm Helsingfors IFK  
277 Teresa Perttilä Helsingfors IFK  
290 Hilal Yildirim Helsingfors IFK  
295 Aino-Maria Ainasoja Helsingin Kisa-Veikot  
347 Kerttu Niemi Helsingin Kisa-Veikot  
352 Unna Putaala Helsingin Kisa-Veikot  
367 Saana Talsta Helsingin Kisa-Veikot  
370 Carmen Vaha Helsingin Kisa-Veikot  
398 Vilma Kerälä Hämeenlinnan Tarmo  
401 Aino Ojaniemi Hämeenlinnan Tarmo  
448 Jenni Sormunen Ikaalisten Urheilijat  
458 Meeri Riiali Imatran Urheilijat  
467 Helmi Lipsanen Janakkalan Jana  
499 Justine Hämäläinen Jyväskylän Kenttäurheilijat  
504 Hilma Kinnunen Jyväskylän Kenttäurheilijat  
505 Helmi Kiraly Jyväskylän Kenttäurheilijat  
509 Saga Koppeli Jyväskylän Kenttäurheilijat  
529 Iida Pajunen Jyväskylän Kenttäurheilijat  
535 Noora Salmi Jyväskylän Kenttäurheilijat  
538 Selma Seppälä Jyväskylän Kenttäurheilijat  
607 Siiri Pein Kankaanpään Seudun Leisku  
642 Emmi Rantala Kempeleen Kiri  
655 Inka Söderlund Kenttäurheilijat -58  
663 Saana Myllymäki Keravan Urheilijat  
667 Elsa Rönkkö Keravan Urheilijat  
727 Pauliina Autti Kuivasjärven Aura  
741 Sofia Mehtälä Kuivasjärven Aura  
756 Aino Vuorjoki Kuivasjärven Aura  
778 Ella Haapasalo Lahden Ahkera  
784 Jenni Johnsson Lahden Ahkera  
788 Alice Koskelainen Lahden Ahkera  
845 Anne-Karin Kilkki Lappeenrannan Urheilu-Miehet
854 Essi Niinimäki Lappeenrannan Urheilu-Miehet
856 Iines Peltonen Lappeenrannan Urheilu-Miehet
862 Pinja Tahvanainen Lappeenrannan Urheilu-Miehet
865 Sara Vainikka Lappeenrannan Urheilu-Miehet
889 Venla Hämäläinen Liedon Parma  
891 Pinja Rintamaa Liedon Parma  
892 Vilma Rönnemaa Liedon Parma  
900 Saimi Lithovius Limingan Niittomiehet  
905 Ella Nissinaho Limingan Niittomiehet  
923 Vilma Meriläinen Länsi-Uudenmaan Urheilijat  
932 Tiia Viramäki Länsi-Uudenmaan Urheilijat  
933 Elizabeth Fogde Malax IF  
972 Noora Gustafsson Nastolan Naseva  
1063 Venni Lassila Oulun Pyrintö  
1064 Venla Laukka Oulun Pyrintö  
1067 Emilia Martinsén Oulun Pyrintö  
1069 Alisa Niemi Oulun Pyrintö  
1070 Essi Niskala Oulun Pyrintö  
1074 Sointu Purola Oulun Pyrintö  
1076 Emilia Rauhala Oulun Pyrintö  
1080 Bettina Siltala Oulun Pyrintö  
1088 Olivia Veneskoski Oulun Pyrintö  
1105 Nora Niukkanen Pohjan Koitto  
1199 Polina Kochina Rodniki  
1202 Mariia Sokolova SSHOR  
1211 Aada Heiskanen Savonlinnan Riento  
1241 Kristina Barylchenko Shuya  
1243 Anastasia Shutova Shuya  
1262 Emmi Heikkinen Suomussalmen Rasti  
1266 Anni Liuska Suomussalmen Rasti  
1293 Iida Kujanpää Tampereen Pyrintö  
1372 Mathilda Gustafsson Turun Urheiluliitto  
1375 Lotta Helkearo Turun Urheiluliitto  
1427 Lumo Keisanen Vantaan Salamat  
1429 Eeva Kärkkäinen Vantaan Salamat  
1430 Aava Lajunen Vantaan Salamat  
1432 Milja Majuri Vantaan Salamat  
1436 Saana Nuolikoski Vantaan Salamat  
1444 Jenna Vakkilainen Vantaan Salamat  
1456 Emilia Salonen Vehmaisten Urheilijat  
       
T13 Kuula      
       
11 Amalia Lindén Anjalan Liitto  
93 Julia Nystrand Esbo IF  
98 Anniina Rahunen Esbo IF  
169 Hilla Neuvonen Espoon Tapiot  
171 Noora Niininen Espoon Tapiot  
180 Iiris Ojala Espoon Tapiot  
203 Olivia Siitarinen Espoon Tapiot  
227 Vilja-Maria Vuorenpalo Espoon Tapiot  
249 Viivi Kupiainen Hartolan Voima  
258 Henna-Maria Ahlgren Helsingfors IFK  
286 Miia Söderström Helsingfors IFK  
290 Hilal Yildirim Helsingfors IFK  
385 Aino Laitinen Hyvinkään seudun Urheilijat  
387 Emilia Rouvinen Hyvinkään seudun Urheilijat  
398 Vilma Kerälä Hämeenlinnan Tarmo  
401 Aino Ojaniemi Hämeenlinnan Tarmo  
407 Iiris Veijola Hämeenlinnan Tarmo  
524 Emmi Mäkäläinen Jyväskylän Kenttäurheilijat  
587 Teele Tiik K TIPP  
607 Siiri Pein Kankaanpään Seudun Leisku  
674 Pihla Väisänen Keravan Urheilijat  
783 Sinja Johansson Lahden Ahkera  
788 Alice Koskelainen Lahden Ahkera  
809 Edith Rantala Lahden Ahkera  
844 Siiri Isbom Lappeenrannan Urheilu-Miehet
847 Peppi-Lotta Kotilainen Lappeenrannan Urheilu-Miehet
854 Essi Niinimäki Lappeenrannan Urheilu-Miehet
870 Taru Killinen Lapuan Virkiä  
872 Viivi Louko Lapuan Virkiä  
891 Pinja Rintamaa Liedon Parma  
932 Tiia Viramäki Länsi-Uudenmaan Urheilijat  
995 Sanni-Maria Mäkelä Noormarkun Nopsa  
1052 Jenna Kamula Oulun Pyrintö  
1061 Jutta Kovaniemi Oulun Pyrintö  
1064 Venla Laukka Oulun Pyrintö  
1069 Alisa Niemi Oulun Pyrintö  
1079 Sara Savolainen Oulun Pyrintö  
1110 Viivi Raudasoja Pohjan Koitto  
1128 Pinja Nieminen Porin Yleisurheilu  
1315 Elena Okkonen Tampereen Pyrintö  
1373 Enni Haulisto Turun Urheiluliitto  
1445 Emma Väänänen Vantaan Salamat  
1481 Marianna Utulahti Vihdin Viesti  
1502 Ella Mäntylä Vähänkyrön Viesti  
       
T13 Moukari      
       
7 Venla Mäki Alavuden Urheilijat  
11 Amalia Lindén Anjalan Liitto  
93 Julia Nystrand Esbo IF  
139 Aino Ikäheimo Espoon Tapiot  
169 Hilla Neuvonen Espoon Tapiot  
407 Iiris Veijola Hämeenlinnan Tarmo  
524 Emmi Mäkäläinen Jyväskylän Kenttäurheilijat  
540 Malva Teerijoki Jyväskylän Kenttäurheilijat  
783 Sinja Johansson Lahden Ahkera  
788 Alice Koskelainen Lahden Ahkera  
810 Alisa Rauhamaa Lahden Ahkera  
870 Taru Killinen Lapuan Virkiä  
872 Viivi Louko Lapuan Virkiä  
908 Pinja Kärhä Loimaan Jankko  
910 Venla Kärhä Loimaan Jankko  
1009 Oona Ketomäki Nurmijärven Yleisurheilu  
1216 Vilma Härkönen Savonlinnan Riento  
1288 Essi Ilomäki Tampereen Pyrintö  
1315 Elena Okkonen Tampereen Pyrintö  
1358 Anni Viljanen Toijalan Vauhti  
1529 Ilona Verho Kangasalan Kisa  
       
T13 4 x 100 m      
       
5 Audentes 1    
21 Esbo If 1    
38 Esbo If 2    
50 Espoon Tapiot 1    
62 Espoon Tapiot 2    
72 Espoon Tapiot 4    
75 Espoon Tapiot 5    
83 Helsingfors Ifk 1    
100 Helsingin Kisa-Veikot 1    
114 Helsingin Kisa-Veikot 2    
120 Vihdin Viesti    
121 Helsingin Kisa-Veikot 3    
122 Helsingin Kisa-Veikot 4    
127 Hyvinkään Seudun Urheilijat  
138 Joensuun Kataja    
143 Jyväskylän Kenttäurheilijat 1  
148 Jyväskylän Kenttäurheilijat 2  
152 Jyväskylän Kenttäurheilijat 3  
155 K TIPP 1    
158 K TIPP 2    
165 Karhulan Katajaiset    
172 Keravan Urheilijat    
187 Keski-Uudenmaan Yleisurheilu 1  
189 Keski-Uudenmaan Yleisurheilu 2  
198 Kuivasjärven Aura 1    
199 Kuivasjärven Aura 2    
213 Lahden Ahkera 1    
220 Lahden Ahkera 2    
225 Lahden Ahkera 3    
229 Lahden Ahkera 4    
245 Lappeenrannan Urheilu-Miehet 1  
251 Lappeenrannan Urheilu-Miehet 2  
253 Liedon Parma    
278 Nastolan Naseva    
292 Nurmijärven Yleisurheilu    
304 Oulun Pyrintö 1    
310 Oulun Pyrintö 2    
313 Oulun Pyrintö 3    
316 Oulun Pyrintö 4    
319 Porin Yleisurheilu    
341 Tampereen Pyrintö 1    
349 Tampereen Pyrintö 2    
355 Tampereen Pyrintö 3    
357 Tampereen Pyrintö 4    
370 Vantaan Salamat 2    
371 Vantaan Salamat 1    
377 Espoon Tapiot 3    
382 Viipurin Urheilijat    
391 Vehmaisten Urheilijat    
       
T13 4 x 600 m      
       
6 Audentes 1    
52 Espoon Tapiot 1    
64 Espoon Tapiot 2    
70 Espoon Tapiot 3    
74 Espoon Tapiot 4    
91 Vehmaisten Urheilijat    
102 Helsingin Kisa-Veikot 1    
116 Helsingin Kisa-Veikot 2    
123 Helsingin Kisa-Veikot 4    
145 Jyväskylän Kenttäurheilijat 1  
166 Karhulan Katajaiset    
173 Keravan Urheilijat    
183 Keski-Uudenmaan Yleisurheilu  
201 Vantaan Salamat 2    
202 Vantaan Salamat 1    
215 Lahden Ahkera 1    
222 Lahden Ahkera 2    
227 Lahden Ahkera 3    
247 Lappeenrannan Urheilu-Miehet 1  
252 Lappeenrannan Urheilu-Miehet 2  
255 Liedon Parma    
271 Mäntsälän Urheilijat    
279 Nastolan Naseva    
282 Nokian Urheilijat    
306 Oulun Pyrintö 1    
312 Oulun Pyrintö 2    
315 Oulun Pyrintö 3    
317 Oulun Pyrintö 4    
343 Tampereen Pyrintö 1    
551 Tampereen Pyrintö 2    
       
T13 4 x 60 m aj      
       
22 Esbo If 1    
51 Espoon Tapiot 1    
63 Espoon Tapiot 2    
69 Espoon Tapiot 3    
73 Espoon Tapiot 4    
101 Helsingin Kisa-Veikot 1    
115 Helsingin Kisa-Veikot 2    
128 Hyvinkään Seudun Urheilijat  
144 Jyväskylän Kenttäurheilijat 1  
149 Jyväskylän Kenttäurheilijat 2  
153 Jyväskylän Kenttäurheilijat 3  
182 Keski-Uudenmaan Yleisurheilu  
195 Kuivasjärven Aura    
214 Lahden Ahkera 1    
221 Lahden Ahkera 2    
226 Lahden Ahkera 3    
244 Lappeenrannan Urheilu-Miehet  
246 Lappeenrannan Urheilu-Miehet 1  
254 Liedon Parma    
296 Nurmijärven Yleisurheilu 1    
305 Oulun Pyrintö 1    
311 Oulun Pyrintö 2    
314 Oulun Pyrintö 3    
342 Tampereen Pyrintö 1    
350 Tampereen Pyrintö 2    
356 Tampereen Pyrintö 3    
387 Vantaan Salamat 2    
388 Vantaan Salamat 1    
388 Vantaan Salamat 1    
400 Vehmaisten Urheilijat    
       
T14 100 m      
       
14 Emilia Vilander Asikkalan Raikas  
23 Jane Leinfeld Audentes  
58 Ina Appelqvist Esbo IF  
78 Annika Juvala Esbo IF  
94 Ella Paukku Esbo IF  
120 Laura Einamo Espoon Tapiot  
125 Minea Fogelholm Espoon Tapiot  
131 Sara Heiskanen Espoon Tapiot  
135 Maija Hyllinen Espoon Tapiot  
161 Carla Liukkonen Espoon Tapiot  
174 Anna Nummikoski Espoon Tapiot  
207 Veera Spartioti Espoon Tapiot  
211 Alisa Tikkanen Espoon Tapiot  
217 Anniina Vaittinen Espoon Tapiot  
279 Inka Pöyry Helsingfors IFK  
284 Josefina Silfver Helsingfors IFK  
292 Simona Tiits Helsingin Kisa-Toverit  
309 Edesa Gashi Helsingin Kisa-Veikot  
322 Melissa Hänninen Helsingin Kisa-Veikot  
323 Micaela Hänninen Helsingin Kisa-Veikot  
423 Helmi Isometsä IF Sibbo-Vargarna  
440 Minttu Eskelinen Iisalmen Visa  
452 Nelli Anttonen Imatran Urheilijat  
462 Aino Venäläinen Imatran Urheilijat  
474 Aava Kipinä Joensuun Kataja  
481 Tiia Säde Joensuun Kataja  
537 Alisa Seilonen Jyväskylän Kenttäurheilijat  
544 Minea Vertala Jyväskylän Kenttäurheilijat  
561 Kareen Kink K TIPP  
583 Mia Emilia Rõõmusaar K TIPP  
625 Olivia Ettanen Karhulan Urheilijat  
630 Eerika Koivuniemi Kauhavan Wisa  
678 Ida Cardona Keski-Uudenmaan Yleisurheilu  
685 Hille Kankaanpää Keski-Uudenmaan Yleisurheilu  
699 Emmi Ronkainen Keski-Uudenmaan Yleisurheilu  
703 Liina Tervo Keski-Uudenmaan Yleisurheilu  
705 Sara Veijalainen Keski-Uudenmaan Yleisurheilu  
720 Laura Lehto Kokkolan Veikot  
731 Julia Jäälinoja Kuivasjärven Aura  
735 Anna Kokko Kuivasjärven Aura  
744 Jatta Nurmela Kuivasjärven Aura  
796 Ella Mantere Lahden Ahkera  
797 Leni Mantila Lahden Ahkera  
825 Milka Ukkonen Lahden Ahkera  
826 Wilma Viksten Lahden Ahkera  
836 Väkeväinen Petra Lappajärven Veikot  
853 Anna Minkkinen Lappeenrannan Urheilu-Miehet
874 Inka-Maria Ylitalo Lapuan Virkiä  
898 Nella Karjalainen Limingan Niittomiehet  
941 Amanda Asikainen Mikkelin Kilpa-Veikot  
945 Emmi Karjalainen Mikkelin Kilpa-Veikot  
1015 Venla Lehtonen Nurmijärven Yleisurheilu  
1058 Aino Korhonen Oulun Pyrintö  
1081 Meri Sundström Oulun Pyrintö  
1114 Inkeri Ahokas Porin Yleisurheilu  
1176 Kia Wiren Rekolan Raikas  
1179 Elisa Alastalo Riihimäen Kisko  
1185 Helmi Lievonen Riihimäen Kisko  
1204 Helmiina Kynnäs Saarijärven Pullistus  
1209 Emma Halonen Savonlinnan Riento  
1251 Elizaveta Kapustyanskaya Skyrunner  
1295 Sonja Lahti Tampereen Pyrintö  
1300 Emmi Leinonen Tampereen Pyrintö  
1313 Anni Nurminen Tampereen Pyrintö  
1335 Vilma Väliharju Tampereen Pyrintö  
1419 Annina Doktar Vantaan Salamat  
1421 Peppiina Hiltunen Vantaan Salamat  
1434 Vilma Nieminen Vantaan Salamat  
1435 Emma Noponen Vantaan Salamat  
1437 Emmi Parhiala Vantaan Salamat  
1441 Emilia Vaahtola Vantaan Salamat  
1449 Emilia Jokinen Vehmaisten Urheilijat  
1450 Sohvi Kenttälä Vehmaisten Urheilijat  
1497 Julia Suhonen Viipurin Urheilijat  
1533 Aada Juhala Porin Tarmo  
       
T14 300 m      
       
5 Emma Raappana Alatornion Pirkat  
14 Emilia Vilander Asikkalan Raikas  
29 Gabriela Taylor Audentes  
58 Ina Appelqvist Esbo IF  
88 Noomi Malmgren Esbo IF  
94 Ella Paukku Esbo IF  
120 Laura Einamo Espoon Tapiot  
135 Maija Hyllinen Espoon Tapiot  
174 Anna Nummikoski Espoon Tapiot  
207 Veera Spartioti Espoon Tapiot  
228 Sofia Määttä Eurajoen Veikot  
275 Emma Nyström Helsingfors IFK  
279 Inka Pöyry Helsingfors IFK  
322 Melissa Hänninen Helsingin Kisa-Veikot  
323 Micaela Hänninen Helsingin Kisa-Veikot  
331 Mona Korelin Helsingin Kisa-Veikot  
351 Chantelle Peter Helsingin Kisa-Veikot  
423 Helmi Isometsä IF Sibbo-Vargarna  
440 Minttu Eskelinen Iisalmen Visa  
462 Aino Venäläinen Imatran Urheilijat  
474 Aava Kipinä Joensuun Kataja  
481 Tiia Säde Joensuun Kataja  
544 Minea Vertala Jyväskylän Kenttäurheilijat  
592 Erika Stefani Zybkova K TIPP  
630 Eerika Koivuniemi Kauhavan Wisa  
658 Sara-Julia Hellsten Keravan Urheilijat  
678 Ida Cardona Keski-Uudenmaan Yleisurheilu  
685 Hille Kankaanpää Keski-Uudenmaan Yleisurheilu  
699 Emmi Ronkainen Keski-Uudenmaan Yleisurheilu  
703 Liina Tervo Keski-Uudenmaan Yleisurheilu  
705 Sara Veijalainen Keski-Uudenmaan Yleisurheilu  
720 Laura Lehto Kokkolan Veikot  
731 Julia Jäälinoja Kuivasjärven Aura  
735 Anna Kokko Kuivasjärven Aura  
741 Sofia Mehtälä Kuivasjärven Aura  
760 Riika Tirkkonen Kuopion Reipas  
794 Venla Läderberg Lahden Ahkera  
796 Ella Mantere Lahden Ahkera  
797 Leni Mantila Lahden Ahkera  
815 Ilona Saarikunnas Lahden Ahkera  
826 Wilma Viksten Lahden Ahkera  
852 Milja Mahlavuori Lappeenrannan Urheilu-Miehet
853 Anna Minkkinen Lappeenrannan Urheilu-Miehet
857 Anniina Piitulainen Lappeenrannan Urheilu-Miehet
874 Inka-Maria Ylitalo Lapuan Virkiä  
902 Sofia Maaranto Limingan Niittomiehet  
939 Anniina Salokannel Maskun Kataja  
951 Aada Ombati Mikkelin Kilpa-Veikot  
1015 Venla Lehtonen Nurmijärven Yleisurheilu  
1020 Inkaliina Nurminen Nurmijärven Yleisurheilu  
1070 Essi Niskala Oulun Pyrintö  
1081 Meri Sundström Oulun Pyrintö  
1114 Inkeri Ahokas Porin Yleisurheilu  
1188 Vanessa Lindberg Riihimäen Kisko  
1218 Erin Kainulainen Savonlinnan Riento  
1220 Iida-Emilia Kaiponen Savonlinnan Riento  
1225 Helmi Laine Savonlinnan Riento  
1286 Eerika Heiskala Tampereen Pyrintö  
1287 Anniina Huura Tampereen Pyrintö  
1295 Sonja Lahti Tampereen Pyrintö  
1305 Heta Luoto Tampereen Pyrintö  
1310 Lotta Mäkelä Tampereen Pyrintö  
1329 Helmi Tarkiainen Tampereen Pyrintö  
1384 Pinja Naula Turun Urheiluliitto  
1419 Annina Doktar Vantaan Salamat  
1434 Vilma Nieminen Vantaan Salamat  
1435 Emma Noponen Vantaan Salamat  
       
T14 800 m      
       
88 Noomi Malmgren Esbo IF  
147 Erika Kenttä Espoon Tapiot  
174 Anna Nummikoski Espoon Tapiot  
206 Lumia Soininen Espoon Tapiot  
275 Emma Nyström Helsingfors IFK  
331 Mona Korelin Helsingin Kisa-Veikot  
404 Ida-Sofia Simola Hämeenlinnan Tarmo  
441 Sini Karjalainen Iisalmen Visa  
443 Ella Mykkänen Iisalmen Visa  
618 Mette Nurminen Karhulan Katajaiset  
624 Maria Suntio Karhulan Katajaiset  
699 Emmi Ronkainen Keski-Uudenmaan Yleisurheilu  
720 Laura Lehto Kokkolan Veikot  
760 Riika Tirkkonen Kuopion Reipas  
794 Venla Läderberg Lahden Ahkera  
808 Sini Rajaniemi Lahden Ahkera  
951 Aada Ombati Mikkelin Kilpa-Veikot  
987 Petriina Niininen Nokian Urheilijat  
1020 Inkaliina Nurminen Nurmijärven Yleisurheilu  
1081 Meri Sundström Oulun Pyrintö  
1138 Carla Jalkanen Porvoon Urheilijat  
1182 Emmi Hietanen Riihimäen Kisko  
1218 Erin Kainulainen Savonlinnan Riento  
1220 Iida-Emilia Kaiponen Savonlinnan Riento  
1225 Helmi Laine Savonlinnan Riento  
1414 Ilona Lampila Vammalan seudun Voima  
1435 Emma Noponen Vantaan Salamat  
1496 Anni Rajala Viipurin Urheilijat  
1557 Krista Manninen Kestävyysjuoksunuoret Suomi  
       
T14 80 m aj      
       
88 Noomi Malmgren Esbo IF  
120 Laura Einamo Espoon Tapiot  
125 Minea Fogelholm Espoon Tapiot  
161 Carla Liukkonen Espoon Tapiot  
207 Veera Spartioti Espoon Tapiot  
211 Alisa Tikkanen Espoon Tapiot  
217 Anniina Vaittinen Espoon Tapiot  
276 Camilla Oksanen Helsingfors IFK  
474 Aava Kipinä Joensuun Kataja  
537 Alisa Seilonen Jyväskylän Kenttäurheilijat  
541 Mimosa Teerijoki Jyväskylän Kenttäurheilijat  
624 Maria Suntio Karhulan Katajaiset  
635 Salla Koskimäki Kaustisen Pohjan-Veikot  
662 Emmi Lampio Keravan Urheilijat  
678 Ida Cardona Keski-Uudenmaan Yleisurheilu  
694 Vilma Mikkola Keski-Uudenmaan Yleisurheilu  
703 Liina Tervo Keski-Uudenmaan Yleisurheilu  
744 Jatta Nurmela Kuivasjärven Aura  
794 Venla Läderberg Lahden Ahkera  
815 Ilona Saarikunnas Lahden Ahkera  
836 Väkeväinen Petra Lappajärven Veikot  
852 Milja Mahlavuori Lappeenrannan Urheilu-Miehet
864 Ella Turtiainen Lappeenrannan Urheilu-Miehet
874 Inka-Maria Ylitalo Lapuan Virkiä  
878 Emmi Pohjolainen Lauttakylän Luja  
939 Anniina Salokannel Maskun Kataja  
1015 Venla Lehtonen Nurmijärven Yleisurheilu  
1058 Aino Korhonen Oulun Pyrintö  
1167 Viveka Loukola Raision Kuula  
1182 Emmi Hietanen Riihimäen Kisko  
1185 Helmi Lievonen Riihimäen Kisko  
1188 Vanessa Lindberg Riihimäen Kisko  
1204 Helmiina Kynnäs Saarijärven Pullistus  
1209 Emma Halonen Savonlinnan Riento  
1218 Erin Kainulainen Savonlinnan Riento  
1225 Helmi Laine Savonlinnan Riento  
1232 Siiri Nyyssönen Savonlinnan Riento  
1286 Eerika Heiskala Tampereen Pyrintö  
1287 Anniina Huura Tampereen Pyrintö  
1295 Sonja Lahti Tampereen Pyrintö  
1300 Emmi Leinonen Tampereen Pyrintö  
1305 Heta Luoto Tampereen Pyrintö  
1310 Lotta Mäkelä Tampereen Pyrintö  
1313 Anni Nurminen Tampereen Pyrintö  
1324 Jenna Saarilahti Tampereen Pyrintö  
1329 Helmi Tarkiainen Tampereen Pyrintö  
1335 Vilma Väliharju Tampereen Pyrintö  
1421 Peppiina Hiltunen Vantaan Salamat  
1497 Julia Suhonen Viipurin Urheilijat  
1534 Erika Välkkynen Hämeenlinnan Tarmo  
       
T14 3000 m kävely    
       
178 Hilda Oila Espoon Tapiot  
735 Anna Kokko Kuivasjärven Aura  
800 Rosa Niittyviita Lahden Ahkera  
1133 Anni Välimäki Porin Yleisurheilu  
1161 Emilia Malinen Pylkönmäen Yrittävä  
1173 Taika Nurro Rekolan Raikas  
1524 Sanni Rautio Raision Kuula  
       
T14 Seiväs      
       
187 Elli Rantala Espoon Tapiot  
249 Viivi Kupiainen Hartolan Voima  
528 Nelli Pajula Jyväskylän Kenttäurheilijat  
694 Vilma Mikkola Keski-Uudenmaan Yleisurheilu  
809 Edith Rantala Lahden Ahkera  
893 Aino Pyykkö Lieksan Urheilijat  
1067 Emilia Martinsén Oulun Pyrintö  
1182 Emmi Hietanen Riihimäen Kisko  
1188 Vanessa Lindberg Riihimäen Kisko  
1258 Lotta Sariola Someron Esa  
1293 Iida Kujanpää Tampereen Pyrintö  
1503 Heidi Nyrhinen Vähänkyrön Viesti  
       
T14 Pituus      
       
14 Emilia Vilander Asikkalan Raikas  
26 Ameelia Mirt Audentes  
44 Emma Triin Seer Audentes 2  
58 Ina Appelqvist Esbo IF  
78 Annika Juvala Esbo IF  
94 Ella Paukku Esbo IF  
120 Laura Einamo Espoon Tapiot  
125 Minea Fogelholm Espoon Tapiot  
131 Sara Heiskanen Espoon Tapiot  
135 Maija Hyllinen Espoon Tapiot  
147 Erika Kenttä Espoon Tapiot  
211 Alisa Tikkanen Espoon Tapiot  
217 Anniina Vaittinen Espoon Tapiot  
228 Sofia Määttä Eurajoen Veikot  
276 Camilla Oksanen Helsingfors IFK  
284 Josefina Silfver Helsingfors IFK  
288 Venla Vehviläinen Helsingfors IFK  
292 Simona Tiits Helsingin Kisa-Toverit  
322 Melissa Hänninen Helsingin Kisa-Veikot  
323 Micaela Hänninen Helsingin Kisa-Veikot  
331 Mona Korelin Helsingin Kisa-Veikot  
400 Moona Mäkelä Hämeenlinnan Tarmo  
405 Vilma Toivonen Hämeenlinnan Tarmo  
440 Minttu Eskelinen Iisalmen Visa  
452 Nelli Anttonen Imatran Urheilijat  
454 Anni Konnu Imatran Urheilijat  
481 Tiia Säde Joensuun Kataja  
537 Alisa Seilonen Jyväskylän Kenttäurheilijat  
541 Mimosa Teerijoki Jyväskylän Kenttäurheilijat  
625 Olivia Ettanen Karhulan Urheilijat  
630 Eerika Koivuniemi Kauhavan Wisa  
658 Sara-Julia Hellsten Keravan Urheilijat  
662 Emmi Lampio Keravan Urheilijat  
678 Ida Cardona Keski-Uudenmaan Yleisurheilu  
685 Hille Kankaanpää Keski-Uudenmaan Yleisurheilu  
699 Emmi Ronkainen Keski-Uudenmaan Yleisurheilu  
705 Sara Veijalainen Keski-Uudenmaan Yleisurheilu  
815 Ilona Saarikunnas Lahden Ahkera  
825 Milka Ukkonen Lahden Ahkera  
826 Wilma Viksten Lahden Ahkera  
836 Väkeväinen Petra Lappajärven Veikot  
841 Elisa Hilska Lappeenrannan Urheilu-Miehet
852 Milja Mahlavuori Lappeenrannan Urheilu-Miehet
864 Ella Turtiainen Lappeenrannan Urheilu-Miehet
898 Nella Karjalainen Limingan Niittomiehet  
939 Anniina Salokannel Maskun Kataja  
941 Amanda Asikainen Mikkelin Kilpa-Veikot  
945 Emmi Karjalainen Mikkelin Kilpa-Veikot  
1020 Inkaliina Nurminen Nurmijärven Yleisurheilu  
1106 Sara Niukkanen Pohjan Koitto  
1179 Elisa Alastalo Riihimäen Kisko  
1185 Helmi Lievonen Riihimäen Kisko  
1209 Emma Halonen Savonlinnan Riento  
1232 Siiri Nyyssönen Savonlinnan Riento  
1286 Eerika Heiskala Tampereen Pyrintö  
1287 Anniina Huura Tampereen Pyrintö  
1305 Heta Luoto Tampereen Pyrintö  
1310 Lotta Mäkelä Tampereen Pyrintö  
1313 Anni Nurminen Tampereen Pyrintö  
1324 Jenna Saarilahti Tampereen Pyrintö  
1329 Helmi Tarkiainen Tampereen Pyrintö  
1335 Vilma Väliharju Tampereen Pyrintö  
1421 Peppiina Hiltunen Vantaan Salamat  
1437 Emmi Parhiala Vantaan Salamat  
1449 Emilia Jokinen Vehmaisten Urheilijat  
1451 Iina Kiviniemi Vehmaisten Urheilijat  
1461 Anna Kanerva Veikkolan Veikot  
1497 Julia Suhonen Viipurin Urheilijat  
       
T14 Moukari      
       
55 Sofia Wahlstedt Borgå Akilles  
254 Siru Myllykangas Heinolan Isku  
501 Emilia Immonen Jyväskylän Kenttäurheilijat  
635 Salla Koskimäki Kaustisen Pohjan-Veikot  
640 Lotta Voutilainen Kaustisen Pohjan-Veikot  
678 Ida Cardona Keski-Uudenmaan Yleisurheilu  
834 Terhi Kangastie Lappajärven Veikot  
894 Jonna Virén Liljendal IK  
912 Emmi Malo Lopen Urheilijat  
1155 Janna Huuho Pyhäselän Urheilijat  
1323 Silja Rossi Tampereen Pyrintö  
       
T14 Keihäs      
       
0 Marlena Nieminen Karhulan Katajaiset  
24 Mari Ell Lumi Audentes  
28 Lotta Sillaots Audentes  
276 Camilla Oksanen Helsingfors IFK  
288 Venla Vehviläinen Helsingfors IFK  
387 Emilia Rouvinen Hyvinkään seudun Urheilijat  
405 Vilma Toivonen Hämeenlinnan Tarmo  
524 Emmi Mäkäläinen Jyväskylän Kenttäurheilijat  
528 Nelli Pajula Jyväskylän Kenttäurheilijat  
541 Mimosa Teerijoki Jyväskylän Kenttäurheilijat  
635 Salla Koskimäki Kaustisen Pohjan-Veikot  
666 Amanda Rontu Keravan Urheilijat  
674 Pihla Väisänen Keravan Urheilijat  
678 Ida Cardona Keski-Uudenmaan Yleisurheilu  
762 Minttu Turunen Kuopion Reipas  
767 Veera Sauna-Aho Kuortaneen Kunto  
783 Sinja Johansson Lahden Ahkera  
841 Elisa Hilska Lappeenrannan Urheilu-Miehet
878 Emmi Pohjolainen Lauttakylän Luja  
995 Sanni-Maria Mäkelä Noormarkun Nopsa  
1110 Viivi Raudasoja Pohjan Koitto  
1182 Emmi Hietanen Riihimäen Kisko  
1188 Vanessa Lindberg Riihimäen Kisko  
1204 Helmiina Kynnäs Saarijärven Pullistus  
1220 Iida-Emilia Kaiponen Savonlinnan Riento  
1300 Emmi Leinonen Tampereen Pyrintö  
1323 Silja Rossi Tampereen Pyrintö  
       
T15 100 m      
       
137 Julia Ihantola Espoon Tapiot  
190 Ellinoora Riikinsaari Espoon Tapiot  
259 Vilma Ahvenainen Helsingfors IFK  
333 Krista Korhonen Helsingin Kisa-Veikot  
374 Emilia Voutilainen Helsingin Kisa-Veikot  
384 Kiia Brandes Hyvinkään seudun Urheilijat  
389 Emma Rovasalo Hyvinkään seudun Urheilijat  
446 Annukka Vainonen Iitin Pyrintö  
519 Netta Leppänen Jyväskylän Kenttäurheilijat  
534 Fiinu Puustinen Jyväskylän Kenttäurheilijat  
536 Riikka Savolainen Jyväskylän Kenttäurheilijat  
548 Gea Zitting Jyväskylän Kenttäurheilijat  
596 Niina Hepo-Oja Kangasniemen Kalske  
633 Maria Jääskä Kaustisen Pohjan-Veikot  
695 Ella-Maria Multala Keski-Uudenmaan Yleisurheilu  
721 Hilma Rantala Kokkolan Veikot  
746 Nea Palokangas Kuivasjärven Aura  
757 Iida Vuorjoki Kuivasjärven Aura  
775 Senja Roos Kärkölän Kisa-Veikot  
776 Iiris Alakärppä Lahden Ahkera  
782 Minea Hölsö Lahden Ahkera  
812 Pinja Ruoho Lahden Ahkera  
821 Elsa Sulkinoja Lahden Ahkera  
887 Katja Luukkola Leppävaaran Sisu  
913 Ninni Gröhn Länsi-Uudenmaan Urheilijat  
921 Vilma Lindgren Länsi-Uudenmaan Urheilijat  
928 Noora Saaristo Länsi-Uudenmaan Urheilijat  
938 Olivia Salmelainen Maskun Kataja  
1046 Sofia Härkönen Oulun Pyrintö  
1065 Eveliina Lehtola Oulun Pyrintö  
1071 Veera Paasovaara Oulun Pyrintö  
1090 Emma Tainio Paimion Urheilijat  
1097 Sanni Iivari Pohjan Koitto  
1141 Jenni Natunen Porvoon Urheilijat  
1171 Sonja Ferm Rekolan Raikas  
1198 Wilma Taavitsainen Ristiinan Urheilijat  
1249 Margarita Tsubareva Sjundeå IF  
1420 Millamaria Haveri Vantaan Salamat  
1425 Katri Kaijanniemi Vantaan Salamat  
1433 Olivia Marttila Vantaan Salamat  
1460 Iina Honka Veikkolan Veikot  
1526 Sofia Shashkina Karhulan Urheilijat  
       
T15 300 m      
       
42 Leen Press Audentes 2  
141 Fanni Jokinen Espoon Tapiot  
172 Laura Nissinen Espoon Tapiot  
259 Vilma Ahvenainen Helsingfors IFK  
265 Iina Holopainen Helsingfors IFK  
360 Hanna-Maija Siltanen Helsingin Kisa-Veikot  
443 Ella Mykkänen Iisalmen Visa  
457 Maiju Nousiainen Imatran Urheilijat  
627 Senja Gustafsson Kauhavan Wisa  
628 Viola Gustafsson Kauhavan Wisa  
716 Inari Leppäniemi Kokemäen Kova-Väki Yleisurheil
721 Hilma Rantala Kokkolan Veikot  
729 Riina Ilvesluoto Kuivasjärven Aura  
736 Ronja Koskela Kuivasjärven Aura  
746 Nea Palokangas Kuivasjärven Aura  
913 Ninni Gröhn Länsi-Uudenmaan Urheilijat  
1044 Siiri Hihnala Oulun Pyrintö  
1046 Sofia Härkönen Oulun Pyrintö  
1085 Sanni Tohmola Oulun Pyrintö  
1090 Emma Tainio Paimion Urheilijat  
1179 Elisa Alastalo Riihimäen Kisko  
1198 Wilma Taavitsainen Ristiinan Urheilijat  
1418 Milla Airola Vantaan Salamat  
1420 Millamaria Haveri Vantaan Salamat  
1425 Katri Kaijanniemi Vantaan Salamat  
1433 Olivia Marttila Vantaan Salamat  
1567 Fiia Kajula Raision Kuula  
       
T15 800 m      
       
141 Fanni Jokinen Espoon Tapiot  
168 Heta Neuvonen Espoon Tapiot  
172 Laura Nissinen Espoon Tapiot  
255 Jenna Taipale Heinolan Isku  
360 Hanna-Maija Siltanen Helsingin Kisa-Veikot  
444 Saara Penttinen Iisalmen Visa  
457 Maiju Nousiainen Imatran Urheilijat  
601 Jasmin Salenius Kangasniemen Kalske  
627 Senja Gustafsson Kauhavan Wisa  
628 Viola Gustafsson Kauhavan Wisa  
661 Aino Koskimäki Keravan Urheilijat  
729 Riina Ilvesluoto Kuivasjärven Aura  
736 Ronja Koskela Kuivasjärven Aura  
791 Veera Koskinen Lahden Ahkera  
804 Elli Piitulainen Lahden Ahkera  
839 Emma Hietaranta Lappeenrannan Urheilu-Miehet
988 Vilma Patrikainen Nokian Urheilijat  
1085 Sanni Tohmola Oulun Pyrintö  
1344 Essi Hietula Tapanilan Erä  
1415 Veera Mattila Vammalan seudun Voima  
1418 Milla Airola Vantaan Salamat  
1420 Millamaria Haveri Vantaan Salamat  
1464 Tanja Tenkanen Veikkolan Veikot  
1567 Fiia Kajula Raision Kuula  
1572 Adele Vainio Ikaalisten Urheilijat  
       
T15 80 m aj      
       
190 Ellinoora Riikinsaari Espoon Tapiot  
218 Kerttu Valtonen Espoon Tapiot  
265 Iina Holopainen Helsingfors IFK  
374 Emilia Voutilainen Helsingin Kisa-Veikot  
384 Kiia Brandes Hyvinkään seudun Urheilijat  
446 Annukka Vainonen Iitin Pyrintö  
510 Petra Koskinen Jyväskylän Kenttäurheilijat  
519 Netta Leppänen Jyväskylän Kenttäurheilijat  
527 Johanna Nieminen Jyväskylän Kenttäurheilijat  
534 Fiinu Puustinen Jyväskylän Kenttäurheilijat  
536 Riikka Savolainen Jyväskylän Kenttäurheilijat  
548 Gea Zitting Jyväskylän Kenttäurheilijat  
601 Jasmin Salenius Kangasniemen Kalske  
695 Ella-Maria Multala Keski-Uudenmaan Yleisurheilu  
782 Minea Hölsö Lahden Ahkera  
812 Pinja Ruoho Lahden Ahkera  
1044 Siiri Hihnala Oulun Pyrintö  
1046 Sofia Härkönen Oulun Pyrintö  
1065 Eveliina Lehtola Oulun Pyrintö  
1097 Sanni Iivari Pohjan Koitto  
1119 Vera Karttunen Porin Yleisurheilu  
1184 Aino Koskela Riihimäen Kisko  
1249 Margarita Tsubareva Sjundeå IF  
1346 Alisa Hollmen Tapanilan Erä  
       
T15 3000 m kävely    
       
632 Iida Salmela Kauhavan Wisa  
673 Aava Sevonkari Keravan Urheilijat  
1237 Eevi-Inkeri Tossavainen Savonlinnan Riento  
1344 Essi Hietula Tapanilan Erä  
       
T15 Korkeus      
       
5 Emma Raappana Alatornion Pirkat  
16 Lilian Hanni Audentes  
137 Julia Ihantola Espoon Tapiot  
141 Fanni Jokinen Espoon Tapiot  
265 Iina Holopainen Helsingfors IFK  
333 Krista Korhonen Helsingin Kisa-Veikot  
423 Helmi Isometsä IF Sibbo-Vargarna  
428 Victoria Lindberg IF Sibbo-Vargarna  
435 Linnea Wiik IF Sibbo-Vargarna  
446 Annukka Vainonen Iitin Pyrintö  
527 Johanna Nieminen Jyväskylän Kenttäurheilijat  
702 Noora Sihvonen Keski-Uudenmaan Yleisurheilu  
717 Minttu Peltonen Kokemäen Kova-Väki Yleisurheil
744 Jatta Nurmela Kuivasjärven Aura  
791 Veera Koskinen Lahden Ahkera  
904 Janette Malila Limingan Niittomiehet  
1098 Neea-Maria Joki Pohjan Koitto  
1184 Aino Koskela Riihimäen Kisko  
1188 Vanessa Lindberg Riihimäen Kisko  
1437 Emmi Parhiala Vantaan Salamat  
1574 Sofie Latva-Risku Porin Tarmo  
       
T15 Seiväs      
       
57 Silja Andersson Esbo IF  
172 Laura Nissinen Espoon Tapiot  
384 Kiia Brandes Hyvinkään seudun Urheilijat  
389 Emma Rovasalo Hyvinkään seudun Urheilijat  
510 Petra Koskinen Jyväskylän Kenttäurheilijat  
534 Fiinu Puustinen Jyväskylän Kenttäurheilijat  
548 Gea Zitting Jyväskylän Kenttäurheilijat  
1097 Sanni Iivari Pohjan Koitto  
1104 Milla Nevalainen Pohjan Koitto  
1108 Kiia Perkaus Pohjan Koitto  
       
T15 Kolmiloikka      
       
217 Anniina Vaittinen Espoon Tapiot  
261 Amanda Ekblom Helsingfors IFK  
333 Krista Korhonen Helsingin Kisa-Veikot  
374 Emilia Voutilainen Helsingin Kisa-Veikot  
394 Maryana Ishanova Hämeenlinnan Tarmo  
400 Moona Mäkelä Hämeenlinnan Tarmo  
527 Johanna Nieminen Jyväskylän Kenttäurheilijat  
536 Riikka Savolainen Jyväskylän Kenttäurheilijat  
541 Mimosa Teerijoki Jyväskylän Kenttäurheilijat  
548 Gea Zitting Jyväskylän Kenttäurheilijat  
661 Aino Koskimäki Keravan Urheilijat  
678 Ida Cardona Keski-Uudenmaan Yleisurheilu  
685 Hille Kankaanpää Keski-Uudenmaan Yleisurheilu  
695 Ella-Maria Multala Keski-Uudenmaan Yleisurheilu  
699 Emmi Ronkainen Keski-Uudenmaan Yleisurheilu  
702 Noora Sihvonen Keski-Uudenmaan Yleisurheilu  
705 Sara Veijalainen Keski-Uudenmaan Yleisurheilu  
746 Nea Palokangas Kuivasjärven Aura  
757 Iida Vuorjoki Kuivasjärven Aura  
812 Pinja Ruoho Lahden Ahkera  
862 Pinja Tahvanainen Lappeenrannan Urheilu-Miehet
895 Anna Helander Limingan Niittomiehet  
898 Nella Karjalainen Limingan Niittomiehet  
902 Sofia Maaranto Limingan Niittomiehet  
905 Ella Nissinaho Limingan Niittomiehet  
1058 Aino Korhonen Oulun Pyrintö  
1071 Veera Paasovaara Oulun Pyrintö  
1085 Sanni Tohmola Oulun Pyrintö  
1106 Sara Niukkanen Pohjan Koitto  
1175 Aura Pieri Rekolan Raikas  
1176 Kia Wiren Rekolan Raikas  
1184 Aino Koskela Riihimäen Kisko  
1198 Wilma Taavitsainen Ristiinan Urheilijat  
1232 Siiri Nyyssönen Savonlinnan Riento  
1249 Margarita Tsubareva Sjundeå IF  
1324 Jenna Saarilahti Tampereen Pyrintö  
1346 Alisa Hollmen Tapanilan Erä  
1355 Saana Peura Tervolan Terävä  
       
T15 Kuula      
       
168 Heta Neuvonen Espoon Tapiot  
218 Kerttu Valtonen Espoon Tapiot  
254 Siru Myllykangas Heinolan Isku  
400 Moona Mäkelä Hämeenlinnan Tarmo  
446 Annukka Vainonen Iitin Pyrintö  
601 Jasmin Salenius Kangasniemen Kalske  
791 Veera Koskinen Lahden Ahkera  
1065 Eveliina Lehtola Oulun Pyrintö  
1171 Sonja Ferm Rekolan Raikas  
1323 Silja Rossi Tampereen Pyrintö  
1547 Patricia Kellgren Helsingfors Ifk  
       
T15 Kiekko      
       
1 Kelly Heinpõld Sakala  
168 Heta Neuvonen Espoon Tapiot  
400 Moona Mäkelä Hämeenlinnan Tarmo  
405 Vilma Toivonen Hämeenlinnan Tarmo  
446 Annukka Vainonen Iitin Pyrintö  
501 Emilia Immonen Jyväskylän Kenttäurheilijat  
510 Petra Koskinen Jyväskylän Kenttäurheilijat  
519 Netta Leppänen Jyväskylän Kenttäurheilijat  
524 Emmi Mäkäläinen Jyväskylän Kenttäurheilijat  
528 Nelli Pajula Jyväskylän Kenttäurheilijat  
607 Siiri Pein Kankaanpään Seudun Leisku  
678 Ida Cardona Keski-Uudenmaan Yleisurheilu  
685 Hille Kankaanpää Keski-Uudenmaan Yleisurheilu  
782 Minea Hölsö Lahden Ahkera  
878 Emmi Pohjolainen Lauttakylän Luja  
894 Jonna Virén Liljendal IK  
1034 Pinja Muotka Orimattilan Jymy  
1128 Pinja Nieminen Porin Yleisurheilu  
1148 Nea Luukkonen Puumalan Viri  
1171 Sonja Ferm Rekolan Raikas  
1189 Petra Pikkarainen Riihimäen Kisko  
1323 Silja Rossi Tampereen Pyrintö  
1335 Vilma Väliharju Tampereen Pyrintö  
1547 Patricia Kellgren Helsingfors Ifk  
       
T15 4 x 100 m      
       
7 Audentes 1    
23 Esbo If 1    
53 Espoon Tapiot 1    
65 Espoon Tapiot 2    
71 Espoon Tapiot 3    
84 Helsingfors Ifk 1    
86 Helsingfors Ifk 2    
103 Helsingin Kisa-Veikot 1    
117 Helsingin Kisa-Veikot 2    
131 Hämeenlinnan Tarmo 1    
137 Imatran Urheilijat    
146 Jyväskylän Kenttäurheilijat 1  
146 Valkealan Kajo    
150 Jyväskylän Kenttäurheilijat 2  
167 Karhulan Katajaiset    
184 Keski-Uudenmaan Yleisurheilu 1  
184 Keski-Uudenmaan Yleisurheilu  
188 Keski-Uudenmaan Yleisurheilu 2  
196 Kuivasjärven Aura    
216 Lahden Ahkera 1    
223 Lahden Ahkera 2    
228 Lahden Ahkera 3    
248 Lappeenrannan Urheilu-Miehet 1  
256 Limingan Niittomiehet    
268 Länsi-Uudenmaan Urheilijat  
297 Nurmijärven Yleisurheilu 1    
300 Oulun Pyrintö    
328 Riihimäen Kisko 1    
331 Savonlinnan Riento    
344 Tampereen Pyrintö 1    
352 Tampereen Pyrintö 2    
390 Vehmaisten Urheilijat    
396 Vantaan Salamat 1    
398 Vantaan Salamat 2    
       
T15 4 x 800 m      
       
8 Audentes 1    
24 Esbo If 1    
55 Espoon Tapiot 1    
81 Viipurin Urheilijat    
136 Iisalmen Visa    
168 Karhulan Katajaiset    
175 Keravan Urheilijat    
186 Keski-Uudenmaan Yleisurheilu  
218 Lahden Ahkera 1    
250 Lappeenrannan Urheilu-Miehet 1  
283 Nokian Urheilijat    
298 Nurmijärven Yleisurheilu 1    
330 Riihimäen Kisko 1    
333 Savonlinnan Riento    
346 Tampereen Pyrintö 1    
354 Tampereen Pyrintö 2    
       
T15 4 x 80 m aj      
       
54 Espoon Tapiot 1    
132 Hämeenlinnan Tarmo 1    
147 Jyväskylän Kenttäurheilijat 1  
151 Jyväskylän Kenttäurheilijat 2  
174 Keravan Urheilijat    
185 Keski-Uudenmaan Yleisurheilu  
197 Kuivasjärven Aura    
217 Lahden Ahkera 1    
249 Lappeenrannan Urheilu-Miehet 1  
257 Limingan Niittomiehet    
329 Riihimäen Kisko 1    
332 Savonlinnan Riento    
345 Tampereen Pyrintö 1    
353 Tampereen Pyrintö 2    
383 Oulun Pyrintö    
397 Lahden Ahkera 2    
       
T9 40 m      
       
130 Sari Haukilehto Espoon Tapiot  
148 Karla Kivimäki Espoon Tapiot  
154 Johanna Kumpulainen Espoon Tapiot  
159 Matilda Levoranta Espoon Tapiot  
233 Isabella Flocco Gamlakarleby IF  
244 Elsa Takanen Gamlakarleby IF  
257 Vera Ahlfors Helsingfors IFK  
273 Matilda Krause Helsingfors IFK  
316 Meri Henttonen Helsingin Kisa-Veikot  
318 Anna Hirsto Helsingin Kisa-Veikot  
343 Luna Lee Helsingin Kisa-Veikot  
345 Fianna Myllyniemi Helsingin Kisa-Veikot  
349 Petra Pennanen Helsingin Kisa-Veikot  
350 Iida Perttula Helsingin Kisa-Veikot  
397 Nelli Karevaara Hämeenlinnan Tarmo  
439 Olga Hokkanen Iin Yritys  
513 Elli Kärkkäinen Jyväskylän Kenttäurheilijat  
551 Elis Filippov K TIPP  
562 Mirjam Koitla K TIPP  
565 Angeliina Küttis K TIPP  
582 Claudia Elis Rõõmusaar K TIPP  
589 Eliise Tulver K TIPP  
657 Usva Torro Kenttäurheilijat -58  
676 Netta Paloheimo Kerimäen Urheilijat  
712 Maija Wallenius Kiukaisten Kisailijat  
918 Meea Kettunen Länsi-Uudenmaan Urheilijat  
964 Alisa Launonen Naantalin Löyly  
979 Minda Pakola Nastolan Naseva  
1025 Jenna Pyykkö Nurmijärven Yleisurheilu  
1152 Viivi Heino Pyhtään Yritys  
1177 Eevi Aarnio Riihimäen Kisko  
1226 Lotta Lindholm Savonlinnan Riento  
1280 Sofia Feodoroff Tampereen Pyrintö  
1296 Liina Lahtinen Tampereen Pyrintö  
1307 Noora Moisio Tampereen Pyrintö  
1325 Minttu Saarilahti Tampereen Pyrintö  
1351 Oona Marttinen Tapanilan Erä  
1367 Minea Auremaa Turun Urheiluliitto  
1402 Jonna Kolari Valkealan Kajo  
1498 Sara Söderman Viipurin Urheilijat  
1549 Tessa Kastrén Gamlakarleby If  
       
T9 600 m      
       
159 Matilda Levoranta Espoon Tapiot  
191 Ella Räisänen Espoon Tapiot  
233 Isabella Flocco Gamlakarleby IF  
257 Vera Ahlfors Helsingfors IFK  
270 Emilia Kass Helsingfors IFK  
316 Meri Henttonen Helsingin Kisa-Veikot  
343 Luna Lee Helsingin Kisa-Veikot  
345 Fianna Myllyniemi Helsingin Kisa-Veikot  
349 Petra Pennanen Helsingin Kisa-Veikot  
397 Nelli Karevaara Hämeenlinnan Tarmo  
649 Hilma Larvala Kenttäurheilijat -58  
656 Saara Torro Kenttäurheilijat -58  
676 Netta Paloheimo Kerimäen Urheilijat  
712 Maija Wallenius Kiukaisten Kisailijat  
779 Eevi Hautaniemi Lahden Ahkera  
899 Elisa Linnakangas Limingan Niittomiehet  
918 Meea Kettunen Länsi-Uudenmaan Urheilijat  
1004 Kaisla Jaakola-Siimes Nurmijärven Yleisurheilu  
1017 Emma Liikkanen Nurmijärven Yleisurheilu  
1121 Iina Kause Porin Yleisurheilu  
1181 Kaisa Alastalo Riihimäen Kisko  
1226 Lotta Lindholm Savonlinnan Riento  
1351 Oona Marttinen Tapanilan Erä  
1352 Liia Suurjoki Tapanilan Erä  
1402 Jonna Kolari Valkealan Kajo  
1495 Senni Pääkkönen Viipurin Urheilijat  
       
T9 1000 m kävely    
       
130 Sari Haukilehto Espoon Tapiot  
425 Charlotte Knape IF Sibbo-Vargarna  
1121 Iina Kause Porin Yleisurheilu  
       
T9 Pituus 1. karsintaryhmä sukunimet A-L  
  2.karsintaryhmä sukunimet M-Ö  
148 Karla Kivimäki Espoon Tapiot  
154 Johanna Kumpulainen Espoon Tapiot  
159 Matilda Levoranta Espoon Tapiot  
191 Ella Räisänen Espoon Tapiot  
233 Isabella Flocco Gamlakarleby IF  
244 Elsa Takanen Gamlakarleby IF  
257 Vera Ahlfors Helsingfors IFK  
273 Matilda Krause Helsingfors IFK  
316 Meri Henttonen Helsingin Kisa-Veikot  
318 Anna Hirsto Helsingin Kisa-Veikot  
343 Luna Lee Helsingin Kisa-Veikot  
345 Fianna Myllyniemi Helsingin Kisa-Veikot  
349 Petra Pennanen Helsingin Kisa-Veikot  
350 Iida Perttula Helsingin Kisa-Veikot  
397 Nelli Karevaara Hämeenlinnan Tarmo  
439 Olga Hokkanen Iin Yritys  
513 Elli Kärkkäinen Jyväskylän Kenttäurheilijat  
649 Hilma Larvala Kenttäurheilijat -58  
657 Usva Torro Kenttäurheilijat -58  
676 Netta Paloheimo Kerimäen Urheilijat  
712 Maija Wallenius Kiukaisten Kisailijat  
772 Tilda Jauhiainen Kuusankosken Kisa  
779 Eevi Hautaniemi Lahden Ahkera  
918 Meea Kettunen Länsi-Uudenmaan Urheilijat  
964 Alisa Launonen Naantalin Löyly  
994 Minja Mäkelä Noormarkun Nopsa  
1017 Emma Liikkanen Nurmijärven Yleisurheilu  
1025 Jenna Pyykkö Nurmijärven Yleisurheilu  
1035 Sonja Muotka Orimattilan Jymy  
1089 Aida Niemi Padasjoen Yritys  
1152 Viivi Heino Pyhtään Yritys  
1181 Kaisa Alastalo Riihimäen Kisko  
1280 Sofia Feodoroff Tampereen Pyrintö  
1296 Liina Lahtinen Tampereen Pyrintö  
1307 Noora Moisio Tampereen Pyrintö  
1325 Minttu Saarilahti Tampereen Pyrintö  
1351 Oona Marttinen Tapanilan Erä  
1352 Liia Suurjoki Tapanilan Erä  
1498 Sara Söderman Viipurin Urheilijat  
1549 Tessa Kastrén Gamlakarleby If  
       
T9 Kuula      
       
130 Sari Haukilehto Espoon Tapiot  
148 Karla Kivimäki Espoon Tapiot  
154 Johanna Kumpulainen Espoon Tapiot  
159 Matilda Levoranta Espoon Tapiot  
273 Matilda Krause Helsingfors IFK  
318 Anna Hirsto Helsingin Kisa-Veikot  
350 Iida Perttula Helsingin Kisa-Veikot  
425 Charlotte Knape IF Sibbo-Vargarna  
513 Elli Kärkkäinen Jyväskylän Kenttäurheilijat  
657 Usva Torro Kenttäurheilijat -58  
909 Senja Kärhä Loimaan Jankko  
918 Meea Kettunen Länsi-Uudenmaan Urheilijat  
964 Alisa Launonen Naantalin Löyly  
994 Minja Mäkelä Noormarkun Nopsa  
1017 Emma Liikkanen Nurmijärven Yleisurheilu  
1025 Jenna Pyykkö Nurmijärven Yleisurheilu  
1121 Iina Kause Porin Yleisurheilu  
1226 Lotta Lindholm Savonlinnan Riento  
1280 Sofia Feodoroff Tampereen Pyrintö  
1296 Liina Lahtinen Tampereen Pyrintö  
1307 Noora Moisio Tampereen Pyrintö  
1325 Minttu Saarilahti Tampereen Pyrintö  
1352 Liia Suurjoki Tapanilan Erä  
1402 Jonna Kolari Valkealan Kajo  
1498 Sara Söderman Viipurin Urheilijat  
       
T9 4 x 50 m      
       
85 Helsingfors Ifk 1    
105 Helsingin Kisa-Veikot 1    
119 Helsingin Kisa-Veikot 2    
157 K TIPP 1    
270 Länsi-Uudenmaan Urheilijat  
281 Nastolan Naseva    
294 Nurmijärven Yleisurheilu    
321 Riihimäen Kisko    
348 Tampereen Pyrintö 1    
378 Viipurin Urheilijat    
       
T9 4 x 400 m      
       
85 Viipurin Urheilijat    
104 Helsingin Kisa-Veikot 1    
118 Helsingin Kisa-Veikot 2    
156 K TIPP 1    
169 Kenttäurheilijat -58    
269 Länsi-Uudenmaan Urheilijat  
280 Nastolan Naseva    
293 Nurmijärven Yleisurheilu    
320 Riihimäen Kisko    
347 Tampereen Pyrintö 1    
       

 

YAG viestijuoksut    
                                       
Pojat                                                                     
Esbo IF P9 4 x 400m Esbo IF 1
Esbo IF P9 4 x 400m Esbo IF 2
Helsingin Kisa-Veikot P9 4 x 400m Helsingin Kisa-Veikot 1
Helsingin Kisa-Veikot P9 4 x 400m Helsingin Kisa-Veikot 2
Karhulan Katajaiset P9 4 x 400m Karhulan Katajaiset
Riihimäen kisko P9 4 x 400m Kiskon ysipojat
Lahden Ahkera P9 4 x 400m Lahden Ahkera
Nurmijärven Yleisurheilu P9 4 x 400m NYU
Takahikiän ponnistus P9 4 x 400m Takahikiän ponnistus 1
Länsi-Uudenmaan Urheilijat P9 4x400m Länsi-Uudenmaan Urheilijat 1
     
Esbo IF P9 4 x 50m Esbo IF 1
Esbo IF P9 4 x 50m Esbo IF 2
Helsingin Kisa-Veikot P9 4 x 50m Helsingin Kisa-Veikot 1
Helsingin Kisa-Veikot P9 4 x 50m Helsingin Kisa-Veikot 2
Karhulan Katajaiset P9 4 x 50m Karhulan Katajaiset
Riihimäen Kisko P9 4 x 50m Kiskon ysipojat
Lahden Ahkera P9 4 x 50m Lahden Ahkera
Nurmijärven Yleisurheilu P9 4 x 50m NYU
Länsi-Uudenmaan Urheilijat P9 4x50m Länsi-Uudenmaan Urheilijat 1
     
Länsi-Uudenmaan Urheilijat P11 4x100m Länsi-Uudenmaan Urheilijat 1
Esbo IF P11 4 x 100m Esbo IF 1
Espoon Tapiot P11 4 x 100m Espoon Tapiot 1
Helsingin Kisa-Veikot P11 4 x 100m Helsingin Kisa-Veikot 1
Helsingin Kisa-Veikot P11 4 x 100m Helsingin Kisa-Veikot 2
Helsingin Tarmo P11 4 x 100m Helsingin Tarmo
HIFK Friidrott P11 4 x 100m HIFK Friidrott 1
IF Raseborg P11 4 x 100m IF Raseborg
Karhulan Katajaiset P11 4 x 100m Karhulan Katajaiset
Kergejõustikuklubi TIPP P11 4 x 100m KJK TIPP
Kuivasjärven Aura P11 4 x 100m Kuivasjärven Aura
Lahden Ahkera P11 4 x 100m Lahden Ahkera
Naantalin Löyly P11 4 x 100m Naantalin Löyly
Nastolan Naseva P11 4 x 100m Nastolan Naseva
Nurmijärven Yleisurheilu P11 4 x 100m NYU
Riihimäen Kisko P11 4 x 100m Riihimäen Kisko 1
     
Esbo IF P11 4 x 600m Esbo IF 1
Espoon Tapiot P11 4 x 600m Espoon Tapiot 1
Helsingin Kisa-Veikot P11 4 x 600m Helsingin Kisa-Veikot 1
Helsingin Kisa-Veikot P11 4 x 600m Helsingin Kisa-Veikot 2
IF Raseborg P11 4 x 600m IF Raseborg
Karhulan Katajaiset P11 4 x 600m Karhulan Katajaiset
Lahden Ahkera P11 4 x 600m Lahden Ahkera
Naantalin Löyly P11 4 x 600m Naantalin Löyly
Nurmijärven Yleisurheilu P11 4 x 600m NYU
Riihimäen Kisko P11 4 x 600m Riihimäen Kisko 1
Länsi-Uudenmaan Urheilijat P11 4x600m Länsi-Uudenmaan Urheilijat 1
     
Esbo IF P11 4 x 60m aj Esbo IF 1
Espoon Tapiot P11 4 x 60m aj Espoon Tapiot 1
Helsingin Kisa-Veikot P11 4 x 60m aj Helsingin Kisa-Veikot 1
Kuivasjärven Aura P11 4 x 60m aj Kuivasjärven Aura
Lahden Ahkera P11 4 x 60m aj Lahden Ahkera
Naantalin Löyly P11 4 x 60m aj Naantalin Löyly
Riihimäen Kisko P11 4 x 60m aj Riihimäen Kisko 1
Länsi-Uudenmaan Urheilijat P11 4x60m aj. Länsi-Uudenmaan Urheilijat 1
     
Audentes P13 4 x 100m Audentes
Esbo IF P13 4 x 100m Esbo IF 1
Esbo IF P13 4 x 100m Esbo IF 2
Esbo IF P13 4 x 100m Esbo IF 3
Espoon Tapiot P13 4 x 100m Espoon Tapiot 1
Espoon Tapiot P13 4 x 100m Espoon Tapiot 2
Espoon tapiot P13 4 x 100m Espoon Tapiot 3
Gamlakarleby IF P13 4 x 100m Gamlakarleby IF 1
Gamlakarleby IF P13 4 x 100m Gamlakarleby IF 2
Gamlakarleby IF P13 4 x 100m Gamlakarleby IF 3
Helsingin Kisa-Veikot P13 4 x 100m Helsingin Kisa-Veikot 1
Helsingin Kisa-Veikot P13 4 x 100m Helsingin Kisa-Veikot 2
Helsingin Kisa-Veikot P13 4 x 100m Helsingin Kisa-Veikot 3
Karhulan Katajaiset P13 4 x 100m Karhulan Katajaiset
Keski-Uudenmaan Yleisurheilu P13 4 x 100m Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
Keski-Uudenmaan Yleisurheilu P13 4 x 100m Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
Lahden Ahkera P13 4 x 100m Lahden Ahkera
Lappeenrannan Urheilu-Miehet P13 4 x 100m Lappeenrannan Urheilu-Miehet
Oulun Pyrintö P13 4 x 100m Oulun Pyrintö 1
Oulun Pyrintö P13 4 x 100m Oulun Pyrintö 2
Porin Yleisurheilu P13 4 x 100m Porin Yleisurheilu 1
Riihimäen Kisko P13 4 x 100m Riihimäen Kisko 1
Tampereen Pyrintö P13 4 x 100m Tampereen Pyrintö 1
Turun Urheiluliitto P13 4 x 100m TuUL Keltainen
Turun Urheiluliitto P13 4 x 100m TuUL Musta
Turun Urheiluliitto P13 4 x 100m TuUL Mustakeltainen
Vantaan Salamat P13 4 x 100m Vantaan Salamat 1
     
Esbo IF P13 4 x 600m Esbo IF 1
Esbo IF P13 4 x 600m Esbo IF 2
Espoon Tapiot P13 4 x 600m Espoon Tapiot 1
Espoon Tapiot P13 4 x 600m Espoon Tapiot 2
Espoon Tapiot P13 4 x 600m Espoon Tapiot 3
Gamlakarleby IF P13 4 x 600m Gamlakarleby IF 1
Gamlakarleby IF P13 4 x 600m Gamlakarleby IF 2
Gamlakarleby IF P13 4 x 600m Gamlakarleby IF 3
Helsingin Kisa-Veikot P13 4 x 600m Helsingin Kisa-Veikot 1
Helsingin Kisa-Veikot P13 4 x 600m Helsingin Kisa-Veikot 2
Karhulan Katajaiset P13 4 x 600m Karhulan Katajaiset
Keravan Urheilijat P13 4 x 600m Keravan Urheilijat
Keski-Uudenmaan Yleisurheilu P13 4 x 600m Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
Lahden Ahkera P13 4 x 600m Lahden Ahkera
Lappeenrannan Urheilu-Miehet P13 4 x 600m Lappeenrannan Urheilu-Miehet
Oulun Pyrintö P13 4 x 600m Oulun Pyrintö 1
Oulun Pyrintö P13 4 x 600m Oulun Pyrintö 2
Riihimäen Kisko P13 4 x 600m Riihimäen Kisko 1
Tampereen Pyrintö P13 4 x 600m Tampereen Pyrintö 1
Turun Urheiluliitto P13 4 x 600m TuUL Keltainen
Turun Urheiluliitto P13 4 x 600m TuUL Musta
Vantaan Salamat P13 4 x 600m Vantaan Salamat 1
Turun Urheiluliitto P13 4 x 600m TuUL Mustakeltainen
     
Esbo IF P13 4 x 60m aj Esbo IF 1
Espoon Tapiot P13 4 x 60m aj Espoon Tapiot 1
Espoon Tapiot P13 4 x 60m aj Espoon Tapiot 2
Helsingin Kisa-Veikot P13 4 x 60m aj Helsingin Kisa-Veikot 1
Lahden Ahkera P13 4 x 60m aj Lahden Ahkera
Lappeenrannan Urheilu-Miehet P13 4 x 60m aj Lappeenrannan Urheilu-Miehet
Oulun Pyrintö P13 4 x 60m aj Oulun Pyrintö 1
Oulun Pyrintö P13 4 x 60m aj Oulun Pyrintö 2
Riihimäen Kisko P13 4 x 60m aj Riihimäen Kisko 1
Tampereen Pyrintö P13 4 x 60m aj Tampereen Pyrintö 1
Turun Urheiluliitto P13 4 x 60m aj TuUL Musta
Turun Urheiluliitto P13 4 x 60m aj TuUL Mustakeltainen
Vantaan Salamat P13 4 x 60m aj Vantaan Salamat 1
Esbo IF P13 4x60m aj Esbo IF 2
     
Espoon Tapiot P15 4 x 100m Espoon Tapiot 1
Espoon Tapiot P15 4 x 100m Espoon Tapiot 2
Helsingin Kisa-Veikot P15 4 x 100m Helsingin Kisa-Veikot 1
Helsingin Kisa-Veikot P15 4 x 100m Helsingin Kisa-Veikot 2
JKU P15 4 x 100m JKU1
Keski-Uudenmaan Yleisurheilu P15 4 x 100m Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
Lahden Ahkera P15 4 x 100m Lahden Ahkera 1
Lahden Ahkera Ry P15 4 x 100m Lahden ahkera 2
Lappeenrannan Urheilu-Miehet P15 4 x 100m Lappeenrannan Urheilu-Miehet
Tampereen Pyrintö P15 4 x 100m Tampereen Pyrintö 1
Länsi-Uudenmaan Urheilijat P15 4x100m Länsi-Uudenmaan Urheilijat 1
     
Lahden Ahkera Ry P15 4 x 800m Lahden Ahkera 1
Lappeenrannan Urheilu-Miehet P15 4 x 800m Lappeenrannan Urheilu-Miehet
     
Tampereen Pyrintö P15 4 x 800m Tampereen Pyrintö 1
Länsi-Uudenmaan Urheilijat P15 4x800m Länsi-Uudenmaan Urheilijat 1
     
Helsgin Kisa-Veikot P15 4 x 80m aj Helsingin Kisa-Veikot
Viipurin Urheilijat P15 4 x 80m aj Viipurin Urheilijat 1
     
Tytöt    
Helsingin Kisa-Veikot T9 4 x 400m Helsingin Kisa-Veikot 1
Helsingin Kisa-Veikot T9 4 x 400m Helsingin Kisa-Veikot 2
Kenttäurheilijat-58 T9 4 x 400m Kenttäurheilijat-58
Kergejõustikuklubi TIPP T9 4 x 400m KJK TIPP
Nastolan Naseva T9 4 x 400m Nastolan Naseva
Nurmijärven Yleisurheilu T9 4 x 400m NYU
Riihimäen Kisko T9 4 x 400m Riihimäen Kisko
Tampereen Pyrintö T9 4 x 400m Tampereen Pyrintö 1
Viipurin Urheilijat T9 4 x 400m Viipurin Urheilijat 1
Länsi-Uudenmaan Urheilijat T9 4x400m Länsi-Uudenmaan Urheilijat 1
     
Helsingin Kisa-Veikot T9 4 x 50m Helsingin Kisa-Veikot 1
Helsingin Kisa-Veikot T9 4 x 50m Helsingin Kisa-Veikot 2
HIFK Friidrott T9 4 x 50m HIFK Friidrott 1
Kergejõustikuklubi TIPP T9 4 x 50m KJK TIPP
Nastolan Naseva T9 4 x 50m Nastolan Naseva
Nurmijärven Yleisurheilu T9 4 x 50m NYU
Riihimäen Kisko T9 4 x 50m Riihimäen Kisko
Tampereen Pyrintö T9 4 x 50m Tampereen Pyrintö 1
Viipurin Urheilijat T9 4 x 50m Viipurin Urheilijat 1
Länsi-Uudenmaan Urheilijat T9 4x50m Länsi-Uudenmaan Urheilijat 1
     
Audentes T11 4 x 100m Audentes
Esbo IF T11 4 x 100m Esbo IF 1
Esbo IF T11 4 x 100m Esbo IF 2
Espoon Tapiot T11 4 x 100m Espoon Tapiot 1
Espoon Tapiot T11 4 x 100m Espoon Tapiot 2
Helsingin Kisa-Veikot T11 4 x 100m Helsingin Kisa-Veikot 1
Helsingin Kisa-Veikot T11 4 x 100m Helsingin Kisa-Veikot 2
Helsingin Tarmo T11 4 x 100m Helsingin Tarmo
Hämeenlinnan Tarmo T11 4 x 100m Hämeenlinnan Tarmo 1
Hämeenlinnan Tarmo T11 4 x 100m Hämeenlinnan Tarmo 1
JKU T11 4 x 100m JKU1
Keski-Uudenmaan Yleisurheilu T11 4 x 100m Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
Keski-Uudenmaan Yleisurheilu T11 4 x 100m Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
Lahden Ahkera T11 4 x 100m Lahden Ahkera
Nastolan Naseva T11 4 x 100m Nastolan Naseva
Noormarkun Nopsa T11 4 x 100m Noormarkun Nopsa
Nurmijärven Yleisurheilu T11 4 x 100m NYU 1
Nurmijärven Yleisurheilu T11 4 x 100m NYU 2
Tampereen Pyrintö T11 4 x 100m Tampereen Pyrintö 1
Turun Urheiluliitto T11 4 x 100m Turun Urheiluliitto
Valkealan Kajo T11 4 x 100m Valkealan Kajo
Länsi-Uudenmaan Urheilijat T11 4x100m Länsi-Uudenmaan Urheilijat 1
     
Audentes T11 4 x 600m Audentes
Esbo IF T11 4 x 600m Esbo IF 1
Espoon Tapiot T11 4 x 600m Espoon Tapiot 1
Espoon Tapiot T11 4 x 600m Espoon Tapiot 2
Helsingin Kisa-Veikot T11 4 x 600m Helsingin Kisa-Veikot 1
JKU T11 4 x 600m JKU1
Keravan Urheilijat T11 4 x 600m Keravan Urheilijat
Keski-Uudenmaan Yleisurheilu T11 4 x 600m Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
Lahden Ahkera T11 4 x 600m Lahden Ahkera
Nastolan Naseva T11 4 x 600m Nastolan Naseva
Noormarkun Nopsa T11 4 x 600m Noormarkun Nopsa
Nurmijärven Yleisurheilu T11 4 x 600m NYU
Valkealan Kajo T11 4 x 600m Valkealan Kajo
Länsi-Uudenmaan Urheilijat T11 4x600m Länsi-Uudenmaan Urheilijat 1
     
Audentes T11 4 x 60m aj Audentes
Esbo IF T11 4 x 60m aj Esbo IF 1
Esbo IF T11 4 x 60m aj Esbo IF 2
Espoon Tapiot T11 4 x 60m aj Espoon Tapiot 1
Espoon Tapiot T11 4 x 60m aj Espoon Tapiot 2
Helsingin Kisa-Veikot T11 4 x 60m aj Helsingin Kisa-Veikot 1
Helsingin Tarmo T11 4 x 60m aj Helsingin Tarmo
Hämeenlinnan Tarmo T11 4 x 60m aj Hämeenlinnan Tarmo 1
JKU T11 4 x 60m aj JKU1
Keski-Uudenmaan Yleisurheilu T11 4 x 60m aj Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
Lahden Ahkera T11 4 x 60m aj Lahden Ahkera
Nurmijärven Yleisurheilu T11 4 x 60m aj NYU
Tampereen Pyrintö T11 4 x 60m aj Tampereen Pyrintö 1
Turun Urheiluliitto T11 4 x 60m aj Turun Urheiluliitto
Länsi-Uudenmaan Urheilijat T11 4x60m aj. Länsi-Uudenmaan Urheilijat 1
     
     
Audentes T13 4 x 100m Audentes
Esbo IF T13 4 x 100m Esbo IF 1
Esbo IF T13 4 x 100m Esbo IF 2
Espoon Tapiot T13 4 x 100m Espoon Tapiot 1
Espoon Tapiot T13 4 x 100m Espoon Tapiot 2
Espoon Tapiot T13 4 x 100m Espoon Tapiot 3
Espoon Tapiot T13 4 x 100m Espoon Tapiot 4
Espoon Tapiot T13 4 x 100m Espoon Tapiot 5
Helsingin Kisa-Veikot T13 4 x 100m Helsingin Kisa-Veikot 1
Helsingin Kisa-Veikot T13 4 x 100m Helsingin Kisa-Veikot 1 (korvaa edellisen ilmoituksen T13 4x100m; oli vahingossa väärän viestin juoksijat)
Helsingin Kisa-Veikot T13 4 x 100m Helsingin Kisa-Veikot 2
Helsingin Kisa-Veikot T13 4 x 100m Helsingin Kisa-Veikot 2
Helsingin Kisa-Veikot T13 4 x 100m Helsingin Kisa-Veikot 3
Helsingin Kisa-Veikot T13 4 x 100m Helsingin Kisa-Veikot 4 (vahingossa ensin väärään viestiin 600 metrille)
HIFK Friidrott T13 4 x 100m HIFK Friidrott 1
Hyvinkään Seudun Urheilijat T13 4 x 100m Hyvinkään Seudun Urheilijat
JKU T13 4 x 100m JKU1
JKU T13 4 x 100m JKU2
JKU T13 4 x 100m JKU3
Joensuun Kataja T13 4 x 100m Joensuun Kataja
Karhulan Katajaiset T13 4 x 100m Karhulan Katajaiset
Keravan Urheilijat T13 4 x 100m Keravan Urheilijat
Keski-Uudenmaan Yleisurheilu T13 4 x 100m Keski-Uudemaan Yleisurheilu 1
Keski-Uudenmaan Yleisurheilu T13 4 x 100m Keski-Uudenmaan Yleisurheilu 2
Kergejõustikuklubi TIPP T13 4 x 100m KJK TIPP 1
Kergejõustikuklubi TIPP T13 4 x 100m KJK TIPP 2
Kuivasjärven Aura T13 4 x 100m Kuivasjärven Aura 1
Kuivasjärven Aura T13 4 x 100m Kuivasjärven Aura 2
Lahden Ahkera T13 4 x 100m Lahden Ahkera 1
Lahden Ahkera T13 4 x 100m Lahden Ahkera 2
Lahden Ahkera T13 4 x 100m Lahden Ahkera 3
Lahden Ahkera T13 4 x 100m Lahden Ahkera 4
Lappeenrannan Urheilu-Miehet T13 4 x 100m Lappeenrannan Urheilu-Miehet 1
Lappeenrannan Urheilu-Miehet T13 4 x 100m Lappeenrannan Urheilu-Miehet 2
Liedon Parma T13 4 x 100m Liedon Parma 1
Nastolan Naseva T13 4 x 100m Nastolan Naseva
Nurmijärven Yleisurheilu T13 4 x 100m Nurmijärven Yleisurheilu
Oulun Pyrintö T13 4 x 100m Oulun Pyrintö 1
Oulun Pyrintö T13 4 x 100m Oulun Pyrintö 2
Oulun Pyrintö T13 4 x 100m Oulun Pyrintö 3
Oulun Pyrintö T13 4 x 100m Oulun Pyrintö 4
Porin Yleisurheilu T13 4 x 100m Porin Yleisurheilu
Tampereen Pyrintö T13 4 x 100m Tampereen Pyrintö 1
Tampereen Pyrintö T13 4 x 100m Tampereen Pyrintö 2
Tampereen Pyrintö T13 4 x 100m Tampereen Pyrintö 3
Tampereen Pyrintö T13 4 x 100m Tampereen Pyrintö 4
Vantaan Salamat T13 4 x 100m Vantaan Salamat 1
Vantaan Salamat T13 4 x 100m Vantaan Salamat 2
Vehmaisten Urheilijat T13 4 x 100m Vehmaisten Urheilijat
Vihdin Viesti T13 4 x 100m Vihdin Viesti
Viipurin Urheilijat T13 4 x 100m Viipurin Urheilijat 1
     
Audentes T13 4 x 600m Audentes
Espoon Tapiot T13 4 x 600m Espoon Tapiot 1
Espoon Tapiot T13 4 x 600m Espoon Tapiot 2
Espoon Tapiot T13 4 x 600m Espoon Tapiot 3
Espoon Tapiot T13 4 x 600m Espoon Tapiot 4
Helsingin Kisa-Veikot T13 4 x 600m Helsingin Kisa-Veikot 1
Helsingin Kisa-Veikot T13 4 x 600m Helsingin Kisa-Veikot 2
Helsingin Kisa-Veikot T13 4 x 600m Helsingin Kisa-Veikot 4
JKU T13 4 x 600m JKU1
Karhulan Katajaiset T13 4 x 600m Karhulan Katajaiset
Keravan Urheilijat T13 4 x 600m Keravan Urheilijat
Keski-Uudenmaan Yleisurheilu T13 4 x 600m Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
Lahden Ahkera T13 4 x 600m Lahden Ahkera 1
Lahden Ahkera T13 4 x 600m Lahden Ahkera 2
Lahden Ahkera T13 4 x 600m Lahden Ahkera 3
Lappeenrannan Urheilu-Miehet T13 4 x 600m Lappeenrannan Urheilu-Miehet 1
Lappeenrannan Urheilu-Miehet T13 4 x 600m Lappeenrannan Urheilu-Miehet 2
Liedon Parma T13 4 x 600m Liedon Parma 1
Mäntsälän Urheilijat T13 4 x 600m Mäntsälän Urheilijat
Nastolan Naseva T13 4 x 600m Nastolan Naseva
Nokian Urheilijat T13 4 x 600m Nokian Urheilijat
Oulun Pyrintö T13 4 x 600m Oulun Pyrintö 1
Oulun Pyrintö T13 4 x 600m Oulun Pyrintö 2
Oulun Pyrintö T13 4 x 600m Oulun Pyrintö 3
Oulun Pyrintö T13 4 x 600m Oulun Pyrintö 4
Tampereen Pyrintö T13 4 x 600m Tampereen Pyrintö 1
Tampereen Pyrintö T13 4 x 600m Tampereen Pyrintö 2
Vantaan Salamat T13 4 x 600m Vantaan Salamat 1
Vantaan Salamat T13 4 x 600m Vantaan Salamat 2
Vehmaisten Urheilijat T13 4 x 600m Vehmaisten Urheilijat
     
Esbo IF T13 4 x 60m aj Esbo IF 1
Espoon Tapiot T13 4 x 60m aj Espoon Tapiot 1
Espoon tapiot T13 4 x 60m aj Espoon Tapiot 2
Espoon Tapiot T13 4 x 60m aj Espoon Tapiot 3
Espoon Tapiot T13 4 x 60m aj Espoon Tapiot 4
Helsingin Kisa-Veikot T13 4 x 60m aj Helsingin Kisa-Veikot 1
Helsingin Kisa-Veikot T13 4 x 60m aj Helsingin Kisa-Veikot 2
Helsingin Kisa-Veikot T13 4 x 60m aj Helsingin Kisa-Veikot 2 (korvaa edellisen viestin jossa virhe)
Hyvinkään Seudun Urheilijat T13 4 x 60m aj Hyvinkään Seudun Urheilijat
JKU T13 4 x 60m aj JKU1
JKU T13 4 x 60m aj JKU2
JKU T13 4 x 60m aj JKU3
Keski-Uudenmaan Yleisurheilu T13 4 x 60m aj Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
Kuivasjärven Aura T13 4 x 60m aj Kuivasjärven Aura
Lahden Ahkera T13 4 x 60m aj Lahden Ahkera 1
Lahden Ahkera T13 4 x 60m aj Lahden Ahkera 2
Lahden Ahkera T13 4 x 60m aj Lahden Ahkera 3
Lappeenrannan Urheilu-Miehet T13 4 x 60m aj Lappeenrannan Urheilu-Miehet
Liedon Parma T13 4 x 60m aj Liedon Parma 1
Nurmijärven Yleisurheilu T13 4 x 60m aj Nurmijärven Yleisurheilu 1
Oulun Pyrintö T13 4 x 60m aj Oulun Pyrintö 1
Oulun Pyrintö T13 4 x 60m aj Oulun Pyrintö 2
Oulun Pyrintö T13 4 x 60m aj Oulun Pyrintö 3
Tampereen Pyrintö T13 4 x 60m aj Tampereen Pyrintö 1
Tampereen Pyrintö T13 4 x 60m aj Tampereen Pyrintö 2
Tampereen Pyrintö T13 4 x 60m aj Tampereen Pyrintö 3
Vantaan Salamat T13 4 x 60m aj Vantaan Salamat 1
Vantaan Salamat T13 4 x 60m aj Vantaan Salamat 2
Vehmaisten Urheilijat T13 4 x 60m aj Vehmaisten Urheilijat
     
Audentes T15 4 x 100m Audentes
Esbo IF T15 4 x 100m Esbo IF 1
Espoon Tapiot T15 4 x 100m Espoon Tapiot 1
Espoon Tapiot T15 4 x 100m Espoon Tapiot 2
Espoon Tapiot T15 4 x 100m Espoon Tapiot 3
Helsingin Kisa-Veikot T15 4 x 100m Helsingin Kisa-Veikot 1
Helsingin Kisa-Veikot T15 4 x 100m Helsingin Kisa-Veikot 2
HIFK Friidrott T15 4 x 100m HIFK Friidrott 1
HIFK Friidrott T15 4 x 100m HIFK Friidrott 2
Hämeenlinnan Tarmo T15 4 x 100m Hämeenlinnan Tarmo 1
Imatran Urheilijat T15 4 x 100m Imatran Urheilijat
JKU T15 4 x 100m JKU1
JKU T15 4 x 100m JKU2
Karhulan Katajaiset T15 4 x 100m Karhulan Katajaiset
Keski-Uudenmaan Yleisurheilu T15 4 x 100m Keski-Uudenmaan Yleisurheilu 1
Keski-Uudenmaan Yleisurheilu T15 4 x 100m Keski-Uudenmaan Yleisurheilu 1
Keski-Uudenmaan Yleisurheilu T15 4 x 100m Keski-Uudenmaan Yleisurheilu 2
Kuivasjärven Aura T15 4 x 100m Kuivasjärven Aura
Lahden Ahkera T15 4 x 100m Lahden Ahkera 1
LAhden Ahkera T15 4 x 100m LAhden Ahkera 2
Lahden Ahkera T15 4 x 100m LAhden Ahkera 3
Lappeenrannan Urheilu-Miehet T15 4 x 100m Lappeenrannan Urheilu-Miehet
Limingan Niittomiehet T15 4 x 100m Limingan Niittomiehet
Nurmijärven Yleisurheilu T15 4 x 100m Nurmijärven Yleisurheilu 1
Oulun Pyrintö T15 4 x 100m Oulun Pyrintö
Riihimäen Kisko T15 4 x 100m Riihimäen Kisko 1
Savonlinnan Riento T15 4 x 100m Savonlinnan Riento
Tampereen Pyrintö T15 4 x 100m Tampereen Pyrintö 1
Tampereen Pyrintö T15 4 x 100m Tampereen Pyrintö 2
Valkealan Kajo T15 4 x 100m Valkealan Kajo
Vantaan Salamat T15 4 x 100m Vantaan Salamat 1
Vantaan Salamat T15 4 x 100m Vantaan Salamat 2
Vehmaisten Urheilijat T15 4 x 100m Vehmaisten Urheilijat
Länsi-Uudenmaan Urheilijat T15 4x100m Länsi-Uudenmaan Urheilijat 1
     
Audentes T15 4 x 800m Audentes
Esbo IF T15 4 x 800m Esbo IF 1
Espoon Tapiot T15 4 x 800m Espoon Tapiot 1
Iisalmen visa T15 4 x 800m Iisalmen visa
Karhulan Katajaiset T15 4 x 800m Karhulan Katajaiset
Keravan Urheilijat T15 4 x 800m Keravan Urheilijat
Keski-uudenmaan Yleisurheilu T15 4 x 800m Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
Lahden Ahkera T15 4 x 800m LAhden Ahkera 1
Lappeenrannan Urheilu-Miehet T15 4 x 800m Lappeenrannan Urheilu-Miehet
Nokian Urheilijat T15 4 x 800m Nokian Urheilijat
Nurmijärven Yleisurheilu T15 4 x 800m Nurmijärven Yleisurheilu 1
Savonlinnan Riento T15 4 x 800m Savonlinnan Riento
Tampereen Pyrintö T15 4 x 800m Tampereen Pyrintö 1
Tampereen Pyrintö T15 4 x 800m Tampereen Pyrintö 2
Viipurin Urheilijat T15 4 x 800m Viipurin Urheilijat 1
Riihimäen Kisko
P15 4 x 800m
Riihimäen Kisko 1
Espoon Tapiot T15 4 x 80m aj Espoon Tapiot 1
Hämeenlinnan Tarmo T15 4 x 80m aj Hämeenlinnan tarmo 1
JKU T15 4 x 80m aj JKU1
JKU T15 4 x 80m aj JKU2
Keravan Urheilijat T15 4 x 80m aj Keravan Urheilijat
Keski-Uudenmaan Yleisurheilu T15 4 x 80m aj Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
Kuivasjärven Aura T15 4 x 80m aj Kuivasjärven Aura
Lahden Ahkera T15 4 x 80m aj Lahden Ahkera 1
Lahden Ahkera T15 4 x 80m aj LAhden Ahkera 2
Lappeenrannan Urheilu-Miehet T15 4 x 80m aj Lappeenrannan Urheilu-Miehet
Limingan Niittomiehet T15 4 x 80m aj Limingan Niittomiehet
Oulun Pyrintö T15 4 x 80m aj Oulun Pyrintö
Riihimäen Kisko T15 4 x 80m aj Riihimäen Kisko 1
Savonlinnan Riento T15 4 x 80m aj Savonlinnan Riento
Tampereen Pyrintö T15 4 x 80m aj Tampereen Pyrintö 1
Tampereen Pyrintö T15 4 x 80m aj Tampereen Pyrintö 2
Tampereen Pyrintö T15 4 x 80m aj Tampereen Pyrintö 2
     

Vanhempien, huoltajien ja valmentajien pääsyä kilpailualueelle on rajoitettu. Kisojen turvallisuuden ja joustavan läpiviennin takia on pääsy kielletty kilpailualueille ja sisäkentälle. Tukijoukoille pyritään varaamaan ao. lajin läheisyydestä alue urheilijan kanssa kommunikointiin.

HUOM! Pikajuoksujen alkuerissä emme valitettavasti voi päästää vanhempia/valmentajia juoksijoiden mukana kentälle. Tulemme järjestämään varsinkin 9-11 vuotiaiden lähtöjen ajaksi paikalle riittävästi avustajia auttamaan lapsia lähtötelineiden laittamiseen (telineiden käyttö ei ole pakollista).

9-11-vuotiaiden sarjoissa "huoltaja-/valmentajapasseja" varataan seurojen käyttöön niin, että he pääsevät saattamaan urheilijaa tarvittaessa Call roomiin (kentälleottoon) ja muihin tarvittaviin paikkoihin. Kuitenkin kisan alkaessa huoltajia ja valmentajia ei saa olla kilpailukentällä.