Call room

CALL ROOM AIKATAULU LAUANTAI 16.6. - päivitetty klo 08:00, kello 17:25 jälkeen alkaviin lajeihin muutoksia!!

Kaikissa lajeissa mennään kilpailualueelle kootusti kokoontumispaikan, Call Room’in kautta. Jos urheilijalla on kaksi lajia päällekkäin tai edellinen laji ei pääty ennen Calling-aikaa, voi hän siirtyä toiselle lajipaikalle ilmoittamalla asiasta aiemmassa Callingissa, jos mahdollista, ja menemällä suoraan seuraavan lajin suorituspaikalle.

Calling auki = Call Room'iin saa tulla ilmoittautumaan
Kentälle = Ryhmä lähtee kentälle, joten tähän mennessä on oltava paikalla tai ei pääse kisaamaan (ellei ole päällekäiset lajit, kts. yllä)

  • Muista tehdä osanoton varmistus juoksulajeihin ilmoitetun käytännön mukaisesti
  • Osallistujakuoren nouto ei ole osanoton varmistu

 

Lauantai          
16.6.2018       Calling Kentälle
Aloitus       auki  
8:45 M17 110m aj alkuerät 8:15 8:35
9:00 P10 Kuula fin Paikka 1 8:00 8:20
9:00 T10 Keihäs fin   8:00 8:20
9:00 P15 Korkeus fin Paikka 1 8:00 8:20
9:00 T15 3-loikka fin   8:10 8:30
9:00 T9 Pituus fin Paikka 4 8:10 8:30
9:00 N17 100m aj alkuerät 8:30 8:50
9:10 T11 Pituus fin Paikka 3 8:10 8:30
9:30 T12 60m aj alkuerät 9:00 9:20
9:30 T14 Pituus fin Paikka 2 8:40 9:00
10:00 P12 60m aj alkuerät 9:30 9:50
10:00 N17 Kiekko fin Ulkohäkki 9:00 9:20
10:00 T12 Korkeus fin Paikka 2 9:10 9:30
10:15 P13 60m aj alkuerät 9:45 10:05
10:30 T13 60m aj alkuerät 10:05 10:25
11:05 T15 80m aj alkuerät 10:30 10:55
11:00 T11 Keihäs fin   10:00 10:20
11:00 P10 Pituus fin Paikka 4 10:10 10:30
11:10 T10 Pituus fin Paikka 3 10:10 10:30
11:20 T14 80m aj alkuerät 10:50 11:10
11:55 P15 100m aj finaali 11:25 11:45
12:00 T15 Kuula fin Paikka 1 11:00 11:20
12:00 P15 Kiekko fin Ulkohäkki 11:00 11:20
12:00 P13 Pituus fin Paikka 2 11:10 11:30
12:05 T13 Korkeus fin Paikka 1 11:05 11:25
12:10 P14 100m aj finaali 11:40 12:00
12:35 P11 60m    alkuerät 12:00 12:25
12:55 P10 60m    alkuerät 12:25 12:45
13:00 P9 Pituus fin Paikka 3 12:10 12:30
13:15 T11 60m    alkuerät 12:45 13:05
13:20 T14 Keihäs fin   12:25 12:40
13:25 T9 Kuula fin Paikka 2 12:25 12:45
13:25 P14 Pituus fin Paikka 1 12:35 12:55
13:45 T10 60m    alkuerät 13:15 13:35
14:00 T15 Korkeus fin Paikka 2 13:10 13:30
14:25 P9 40m alkuerät 13:50 14:15
14:35 P12 Kiekko fin Ulkohäkki 13:35 13:55
14:45 T9 40m alkuerät 14:10 14:35
15:00 T10  Kuula fin Paikka 1 14:00 14:20
15:00 T13 Pituus fin Paikka 2 14:10 14:30
15:00 P11 Pituus fin Paikka 3 14:10 14:30
15:15 P12 1000m  finaali 14:15 14:35
15:25 T12 1000m  finaali 14:55 15:15
15:40 T13 1000m  finaali 15:10 15:30
15:45 T11 Korkeus fin Paikka 1 14:45 15:15
15:55 P13 1000m  finaali 15:25 15:45
16:05 T15 800m finaali 15:35 15:55
16:15 P13 Kuula fin Paikka 2 15:15 15:35
16:15 P11 Keihäs fin   15:15 15:35
16:20 T14 800m finaali 15:50 16:10
16:25 N17 3-loikka fin Paikka 1 15:35 15:55
16:35 P15 800m finaali 16:05 16:25
16:45 P14 800m finaali 16:15 16:35
17:00 P12 Pituus fin Paikka 3 16:10 16:30
17:10 P15 3-loikka fin Paikka 2 16:20 16:40
17:15 M17 Kiekko fin Ulkohäkki 16:15 16:35
17:20 P9 40m A+B finaali 16:50 17:10
17:30 T9 40m A+B finaali 17:00 17:20
17:35 N17 Korkeus fin Paikka 2 16:35 16:55
17:40 T10 60m A+B finaali 17:10 17:30
17:50 T11 60m A+B finaali 17:20 17:40
18:00 P11 60m A+B finaali 17:30 17:50
18:00 P9 Kuula fin Paikka 1 17:00 17:20
18:10 P10 60m A+B finaali 17:40 18:00
18:25 N17 100m aj finaali 18:00 18:15
18:30 M17 110m aj finaali 18:05 18:20
18:40 P12 60m aj finaali 17:55 18:30
18:45 T12 60m aj finaali 18:00 18:40
18:30 P14 Keihäs fin   17:30 17:50
18:50 P13 60m aj finaali 18:05 18:45
18:55 T13 60m aj finaali 18:10 18:50
18:45 M17 3-loikka fin Paikka 1 17:55 18:15
18:50 T12 Pituus fin paikka 3 17:30 18:10
19:05 T14 80m aj finaali 18:20 18:55
19:10 T15 80m aj finaali 18:25 19:10
19:20 N17 200m finaali 18:40 19:10
19:50 M17 200m finaali 19:10 19:20
           
suomi